CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by decak_iz vode »

Extra
posle duzeg vremena se stvarno osecam ok, napokon su pocele da mi se slazu sve kockice...
samo da ostane ovako...
Image
Image
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

sanela wrote:Boli me zuuuuuuub :smt088
hoću da crknem
išla zubaru jutros i stavio mi lijek, saću opet ići da mi ga izvadi... ako preživim do tad...
Zub, bušenje jezika i u furanje u arteriju su najgori bolovi koje sam ja ikad osjetila... :smt103
Potpis.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

AnAna_mo wrote:
sanela wrote:Boli me zuuuuuuub :smt088
hoću da crknem
išla zubaru jutros i stavio mi lijek, saću opet ići da mi ga izvadi... ako preživim do tad...
Zub, bušenje jezika i u furanje u arteriju su najgori bolovi koje sam ja ikad osjetila... :smt103


dobro mala znamo da se ti furas i da je igla tvoj izbor sto to moras stalno spominjati?!?Nisi faca nikakva zato sto se furas :smt016
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Veliki pozdrav cijelom forumu!!
Nisam se htio na Vladinoj temi trpati, hehe, ali evo ovdje! Ja dobar, srednja zalost, taman se vratio na svoju idealnu tezinu od 65 kila (omrsavio oko 15)!! :D
Po cijelik dan igram Texas holdEM poker na Facebooku, tako da me nema. To je jedino mijesto gdje sam milioner, pa mi super osjecaj!!! 8)
Ovdje kad god navratim nigdje nikog, pa nista i ne pisem. Posto me boli glava od monitora, najvjerovatnije da ce mi i oci iscuriti gledajuci u karte, zato (prije zla) odoh da protegnem noge malo!!
Yugo, Paramparad, Bobane,........ CUJEMO SE!!
Idemo u nove pobjede!!!! :wink: :wink:
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Ironija danasnjeg dana-vratim se sa posla majka igra neku igricu i smeje se.Kontam nista smesno,igra puzle.Pitam je sta joj je?
Kaze:
Ukrali mi bicikli!Skotovi odvratni!

Ja se bukvalno valjam od smeha.E,a zasto?

U pitanju je bio poni,ustvari,to je bicikli koji kontam da je bio prvi poni koji se proizveo.
Drzala ga je ispred zgrade,pa je jadnicak iz meseca u mesec(da ne kazem iz nedelje u nedelju) ostajao bez drski za ruke,od pedala su ostale samo one limene dve sipkice na koje su dolazile pedale.Zardjao jadnicak,samo tako.Zvonce nije nikad ni imao.
Umirem od smeha,a ne mogu da vam docaram na kakav kostur je taj bicikli izgledao.

Kaze ona:znas,ako se neko polomi,(jer je pretio da ce da mu otpadne tocak,ustvari oba tocka),kazu,tuzice me za povrede i odstetu.
Ja sam vristala od smeha.
Kazem joj:pazi majko,nekome je definitivno trebao jako prevoz kad je spao na tvog poniku.
Al,ne znam koja budala bi se trudila da isece onoliki lanac zbog bicikla koji se raspada.Strasno!!!!!!!!!!!!!!

A kad malo bolje razmislim,mozda je i bolje.Sad ce bar biti primorana da uzme nov.
E,zivote....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

.
Last edited by bojanol on Thu Dec 17, 2009 9:54 pm, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Ajde briši Bojane narkomančino jedna! :-D
Potpis.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Prvi dan u mjesecu, koji je uz to i ponedjeljak. Mislim, utorak je, ali za mene je ponedjeljak jer juce nisam radio i nisam izlozio plan poslovanja na berzi u septembru. To znaci da me direktori sektora jasu kao magarca od rane zore, srecom samo posredstvom telefonskog aparata. Upravo sam im utekao... Ja sam, pored toga, kao slag na tortu dobio i Hadzialagica na poslu od kolege od kojeg sam se tome najmanje nadao... Ali nema veze, poslijepodne obecava. Samo da se malo oporavim. Valjda nece slagati...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fluFYHa-9sI[/youtube]
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

.
Last edited by bojanol on Thu Dec 17, 2009 9:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

bojanol wrote:
AnAna_mo wrote:Ajde briši Bojane narkomančino jedna! :-D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. bojan našao 10 eura, a čekića na još 50.... biće to lep "poslovni put". buahahahahahahaha.
Evo samo da ovo sranje od obaveze završim, pa se skidam, keve mi. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Bla bla bla .. :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply