CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Nikako al držim se nekako :-D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

I mene s vremena na vrijeme zna zaboliti grlo, pogotovo ako zaspem sa upaljenom klimom.
U stanu imamo tri klime jer smo ispod mansarde (katran i ostale izolacije + stan okrenut na jug) rade stalno i jedino se tako moze disati...
Ugodno je jebiga, ali nije starom kad dođu računi..

A ja jučer kupila super kupaći pa sam sretna :D
Potpis.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

@ Tuzna....nemam pojma koliko si upucena sta je prolaps...ali nije to nista strasno....ako te bude zanimalo kako to funkcionise reci pa cu ti objasniti...normalno je za prolaps da imas nizak pritisak jer se valvula ne zatvara do kraja i ventrikuli su pod opterecenjm sto dovodi do niske tenzije.....moj ti je savjet onako jaranski da svakih par mjeseci uradis ultrazvuk srca, cisto da pratis u kakvom su stanju valvule...da ne dolazi do otkazivanja ili cega vec....mada se to ne dogadja ali znas kako kazu bolje sprijeciti nego lijeciti...
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

'Ocu da puknem od muku...jedina svijetla tacka danas, je ta da je Ana kupila juce super kupaci.Nek'je bar neko sretan na ovom dunjaluku :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=psvCUWzecGo[/youtube]
BAs tako nekako.....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

vudd wrote:'Ocu da puknem od muku...jedina svijetla tacka danas, je ta da je Ana kupila juce super kupaci.Nek'je bar neko sretan na ovom dunjaluku :)
Mrs tamo, kupi i ti kupaće gaće :P
Potpis.
cross
Posts: 33
Joined: Mon Jun 15, 2009 12:10 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cross »

Osjecam se lose, jako lose. Trenutak, samo trenutak je dovoljan da se osjecas prazno, nikako, ma jednostavno lose. DJanki zargon nevjerovatno precino oznacava sva stanja u kojima se covjek moze nalazit. Jebaji ga. Da li cu ikad kapitulirati pred samim sobom?! Dokad vise? Do zime?
Zimu volim, zimi je sve nekako mirnije. Posebno volim snjeg, dok pada prekriva sivilo, sve odjednom postane nekako cisto, ljepo, fakat mirise bjelo :)
Danas mi ostaje samo nada. Nada je negdje duboko u svima nama, ali... poslje ljeta uvjek dodje zima, a sa zimom tamo gdje zivim i snjeg. Pada mi napamet globalno
zatopljenje i ona narodna; Nada je... Ne zelim. Nema smisla razmisljati o stvarima na koje nemas uticaj ili pak imam? Da razmislim?!
LPG (liquefied petroleum gas) 20% manje C02!?! 50% manje troskova naspram 2% manje snage govore da ipak kao pojedinac mogu uciniti nesto. Zanimljivo?! Depilacija ispod pazuha, znaci stik mjesto dezedoransa, mala stvar ali jos jedna u nizu koju mogu uciniti da ojacam nadu da cu jos koju godinu vidjeti snjeg. Nadam se! Mozda nekad mogu uciniti vise, mozda, nekad?!! Vidis! Najlakse je skrenut misli, barem meni, kad imam nekakav problem. U momentu se iskljucim, poravnam, ustavri postanem totalna flegma i,
krenem dalje ne osvrcuci se za problemom. Kao sto se zima svake godine vrati, bas svake, i bas isto kao sto snjeg uvjek okopni i, moj se problem meni vrati. Eto mene
opet kod mog problema. You can run but you can't hide!!! Sranje! Nekad je bilo gotivno igrat se zmire. Zasto je tako tesko odrast? Moramo li to? Znam! Samo
se mora umjet! Sve ostalo je star izbora. Kako naseg, tako i tudjeg. E zivote...zanimljiv si. Idemo dalje, sa 20% manje :-) Recesija! Okreni obrni, bolje recesija nego kriza.
Kad sam kod krize, cemu to? Ne fakat, oprala kao krizica ono, povracanje, proljev, temperatura, ma grozno. Dok mi puca glava razmisljam gdje mi je sad
nada, mislim dop. Losije danas za bolje sutra ponavljam kao mantru. Telefon zvoni...zvoni i dalje, iritira bas ili je do melodije ili do mene. Tesko ovo zivote...
"Sto si supak prema meni?"
Sto?
"Sto si hladam prema meni?"
Molim?
"Sto?"
Sto?
"DA STO?"
Otkud znam? Ne znam!
"Ne znas?"
Znam da nista ne znam.
"Znas sta zelis samo nemas hrabrosti!"
Znam?
"Znas, zelis mene!"
Ko si ti? Mislim, sigurno?
"Opet si hladan!?"
Oprao me snjeg!
Bla"bla",bla,"bla"...
"POGLEDAJ SEBE! ZASTO DRUGE KRITIKUJES! KRENI PRVO OD SEBE!
I can't get no, oh no no no...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Ovo mora da je nekadasnji lizard...aferim krose majstore
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

ko da imam temperaturu.
ne volim baš leto, ali kad sam u 8 i 15 pogledala kroz prozor i videla mrkli mrak, smorila sam se. nekako mi žao što prolazi.
a jesen obožavam. kad je sve žuto od opalog lišća koje pucketa pod nogama. a ujutru kad izlazim iz kuće oseća se miris zime. preko dana bude lepo, a onda se uveče i u toku noći opet oseća taj miris. oktobar, kraj oktobra...
raznežila sam se. dečko je u dnevnoj sobi, igra travian. sad ću da odem tamo i ugasim mu lap top.
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anita »

Necu nikad skontat ljude koji imaju potrebu mjesat se u stvari koje nikakve, al apsolutno nikakve veze nemaju s njima. Pogotovo jer te stvari imaju veze sa mnom hahaha.. Jbg-a, al stvarno ne kontam..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7qHCgfwP64s[/youtube]


The vultures on main street are eyeing you up,
Calculating the wait of your bones....
Post Reply