CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Dobro jutro :D
Mala truba svira dalje....
Potpis.
User avatar
malibogublatu
Posts: 37
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:23 pm
Location: loznica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by malibogublatu »

dan je krenuo sa rundekom i veselim ritmovima,cekam da devojcica ustane pa kod nje..
nikad necu sve
uspeti da smirim svoje demone
cak i da mogu,necu sve
a kada bih u tome uspeo
mozda bi losega gorim zamenio
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

konacno jedno poprilicno dobro jutro...nije tako toplo pa se moglo malo i odspavati...pije se kafica, cita se forum narkomanija, slusa se neka laganini muzika...a malo kasnije planiram sa psom u jednu dobro dobru setnju :P
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Guta_Retas wrote:a malo kasnije planiram sa psom u jednu dobro dobru setnju :P
E bravo za ideju,mogla bih i ja sa ovom svojom kujicom debelom u jednu bas dugu dugu setnju, ne samo po kvartu i to...
Mozda i malo tracanja,koristilo bi i njoj, a i meni... :D
A da, jutro je za sve pohvale, odavno mi ljepše nije svanulo.. :D


E da, još pogledajte ovo, hehehehe zakon je :-D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM[/youtube]
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

malibogublatu wrote:dan je krenuo sa rundekom i veselim ritmovima,cekam da devojcica ustane pa kod nje..

Ovo mi se svidja :wink:

Meni je današnji dan - nerešen..
Čini mi se da imam problem sa promenama raspoloženja.
I to dosta velik..
U toku jednog dana mi se izmenja 100 emocija!!!
Od ljutnje, preko besa, straha, usamljenosti, veselja, pozitive, atraktivnosti, raspoloženosti, neraspoloženosti, želje za smrću, borbe za život,.......pa sve do totalnog nerazumevanja same sebe i svog životnog plana.
To me malo frustrira sve, ali nadam se boljim vremenima ..
A šta radim da bih do njih i došla ???
Pa izbegavam nerviranje na poljima na kojima vidim da nema smisla, za početak.
Puštam vreme da radi svoje a ja za njim kaskam ..

Laganini ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anita »

Super. Doslo je do nekih promjena koje mi bas odgovaraju :)


Charlieeee, a Charlija zaboli... hahaha

Ima i ovaj:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-fVDGu82FeQ[/youtube]

Mada me pomalo zivcira sta sve roditelji rade od djece da bi dobili nekakvu kvazi popularnost na youtube-u.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Guta_Retas wrote:
Tužna wrote:
Vlado_M wrote:U bezvazdusnom prostoru nimalo nije lose kad se naviknes. Gledao ja emisiju na NG-u...
Jeste Vlado počela sam da se navikavam i stvarno je ok :wink:

Prošlih nedelju dve dana sam imala svakodnevna gušenja i lupanja srca,opet po ko zna koji put odem kod dokrota i on mi kaže da je na nervnoj bazi,i ja zatražim da mi daju uput za kardiologa jel više stvarno to "na nervnoj bazi" mi je počelo ići na živce.Kardiolog mi posle svih pregleda ustanovi atitmiju srca,i kada sam posle sa tim nalazima otišla kod moje doktorice ona kaže...joj vidi stvarno si bila upravu da možda nešto nije uredu sa srcem.I sad kako sam počela piti te tablete,zato i kažem da se osećam u bezvazdušnom prostoru....odnosno sasvim ok :-D
pa trebala si pitati mene, svog "druga" iz ratnih dana...ipak i ja radim na SRCOLIKOJ klinici, tj klinici za kardiovaskularne bolesti...da pogodim prepisali su ti ritmonorm ili metoprolol ili neki drugi lijek iz grupe antiaritmika koji se prepisuje za tu vrstu aritmije...napisi koja je aritmija u pitanju pa cu ti reci cega da se pridrzavas.... :P
Nisam znala druže stari :D
ne nije mi dao te lekove nego mi je prepisao Presolol,kao za početak da vidi kako ću reagovati na njega,pošto ja imam mali krvni pritisak,a ovaj lek je i za smanjnje visokog krvnog pritiska a i za slučaj koji je kod mene da mi ublaži lupanje srca,međutim ja još pijem bensedin koji još naknadno smanjuje pritisak...tako da mi je samo ovo dao da pijem po četvrt dva puta na dan.
Joj sory upravu si pa to je metoprolol....to je valjda neki beta blokator.
Ovu dijagnozu mi je stavio:
Prolaps mitralne i trikuspidne valvule.Blaga mitralna i trikuspidna insuficijencija
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Tužna wrote:Prolaps mitralne i trikuspidne valvule.Blaga mitralna i trikuspidna insuficijencija
Zvuci zastrasujuce. Pokvarila si mi ovako prijatno oblacno jutro koje obecava kisu i depresiju i suicidne misli... Narocito me brine ova trikuspidna insufijencija. Da je meni to napisao neki doktor, odmah bi dobio po nosu.

Vlado, ipak, prkoseci vremenskim neprilikama, ode na izlet. Juce je radio kao konj, a danas je dan za odmor, a on ce ponovo ispasti konj jer ce pokisnuti do kozhe... Naravno, odvojice se veceras sat vremena za citanje knjige.

I dalje me bole misici od teretane. Dobro je, ziv sam. Pozdarv.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

mahmuran i libo me vugla :x :x
So rise and be your master you don't need to be a slave
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

boli me grlo od kad sam dosla s mora, znaci danas 12. dan. nikad mi se to nije desilo. plasim se da mi se ne spusti na pluca. preko dana djene-djene, ali ujutru uzas. osecam da je to od one sugave klime. gde god udjem prvo pustam klimu jebala me klima. malopre sam uzela tantum verde, utrnula mi cela usna duplja, ko da sam na anesteziji. stvara mi nervozu, jedva cekam da prodje.
Post Reply