CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

Cestitam na rezultatima Vlado :)
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Vlado_M wrote: Jutros sam dobio cestitku iz Zavoda za mikrobiologiju grada Banjaluke. Vlado je negativan na hepatitis C. .


Cestitam Bosanski,svaka cast.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

POzdravljam sve, posebno matoru drugarcinu Vudd-a. Neka si nam se vratio ti, zajedno sa vukojebinom, humorom i apstinencijom koja se klati kao pijani Rus crvenog nosa. Nisi jedini, prijatelju, na staklenim nogama. Ali fora je boriti se...
Hvala na pozdravu Vlado.Drago mi sto si negativan.U slucaju da mi pronadju jetru,26-og bih trebao i ja na Zavod.A do tad, nas i Rusa...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Ja se osećam kao da sam u bezvazdušnom prostoru :|
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

U bezvazdusnom prostoru nimalo nije lose kad se naviknes. Gledao ja emisiju na NG-u...

Mene su cijelog zivota ucili da je negativno nesto lose. Zato pojma nemam zasto mi cestitate ? Ali ajd, hvala vam svima redom...


[
vudd wrote:
POzdravljam sve, posebno matoru drugarcinu Vudd-a. Neka si nam se vratio ti, zajedno sa vukojebinom, humorom i apstinencijom koja se klati kao pijani Rus crvenog nosa. Nisi jedini, prijatelju, na staklenim nogama. Ali fora je boriti se...
Hvala na pozdravu Vlado.Drago mi sto si negativan.U slucaju da mi pronadju jetru,26-og bih trebao i ja na Zavod.A do tad, nas i Rusa...
Mene u bolnici u Banjaluci doktori prosto obozavaju. Ludi su za mnom. Svi mi ovdje na forumu znamo koliko sam bio disciplinovan za vrijeme terapije (imao sam i dvodnevni susret sa visom silom)... Ako ti ne budu mogli pronaci jetru, slobodno se pozovi na mene. Reci da sam ti jaran. Ne mozes dobiti bolju stelu. Ne samo da ce ti pronaci jetru, vec i cirozu na njoj, izvadice ti besplatno jedan bubreg, a mozda cak i oba...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

dovla dovla.... :evil: :snakeman:
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Vlado_M wrote:U bezvazdusnom prostoru nimalo nije lose kad se naviknes. Gledao ja emisiju na NG-u...
Jeste Vlado počela sam da se navikavam i stvarno je ok :wink:

Prošlih nedelju dve dana sam imala svakodnevna gušenja i lupanja srca,opet po ko zna koji put odem kod dokrota i on mi kaže da je na nervnoj bazi,i ja zatražim da mi daju uput za kardiologa jel više stvarno to "na nervnoj bazi" mi je počelo ići na živce.Kardiolog mi posle svih pregleda ustanovi atitmiju srca,i kada sam posle sa tim nalazima otišla kod moje doktorice ona kaže...joj vidi stvarno si bila upravu da možda nešto nije uredu sa srcem.I sad kako sam počela piti te tablete,zato i kažem da se osećam u bezvazdušnom prostoru....odnosno sasvim ok :-D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Mene u bolnici u Banjaluci doktori prosto obozavaju. Ludi su za mnom. Svi mi ovdje na forumu znamo koliko sam bio disciplinovan za vrijeme terapije (imao sam i dvodnevni susret sa visom silom)... Ako ti ne budu mogli pronaci jetru, slobodno se pozovi na mene. Reci da sam ti jaran. Ne mozes dobiti bolju stelu. Ne samo da ce ti pronaci jetru, vec i cirozu na njoj, izvadice ti besplatno jedan bubreg, a mozda cak i oba...
Imam vec stelu.Od kumove macehe sestric- trece koljeno, je portir.Njegovu zenu je kres'o doktorov bratanac,tako da...bicu isporucen kuci uz minimalne pocasti.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Zona Sumraka wrote:Cestitam na rezultatima Vlado :)
I ja, i ja... fakat mi je drago da si negativan... moramo to zaliti kafom :wink:
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

Tužna wrote:
Vlado_M wrote:U bezvazdusnom prostoru nimalo nije lose kad se naviknes. Gledao ja emisiju na NG-u...
Jeste Vlado počela sam da se navikavam i stvarno je ok :wink:

Prošlih nedelju dve dana sam imala svakodnevna gušenja i lupanja srca,opet po ko zna koji put odem kod dokrota i on mi kaže da je na nervnoj bazi,i ja zatražim da mi daju uput za kardiologa jel više stvarno to "na nervnoj bazi" mi je počelo ići na živce.Kardiolog mi posle svih pregleda ustanovi atitmiju srca,i kada sam posle sa tim nalazima otišla kod moje doktorice ona kaže...joj vidi stvarno si bila upravu da možda nešto nije uredu sa srcem.I sad kako sam počela piti te tablete,zato i kažem da se osećam u bezvazdušnom prostoru....odnosno sasvim ok :-D
pa trebala si pitati mene, svog "druga" iz ratnih dana...ipak i ja radim na SRCOLIKOJ klinici, tj klinici za kardiovaskularne bolesti...da pogodim prepisali su ti ritmonorm ili metoprolol ili neki drugi lijek iz grupe antiaritmika koji se prepisuje za tu vrstu aritmije...napisi koja je aritmija u pitanju pa cu ti reci cega da se pridrzavas.... :P
So rise and be your master you don't need to be a slave
Post Reply