CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Ako se izuzme što ne spavam već danima - super ... :|
Potpis.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Dan nije za umiranje i depresiju. Nema crnog oblaka parkiranog iznad moje zgrade, tako da su meteoroloske prilike sasvim zadovoljavajuce... Ipak, imacu zajeban dan, nevezano za gudru.

Danas imam jeben sastanak sa investitorom koji izbjegavam vec dvije godine. Ali prezivjece se, valjda... Poslije mi slijedi komisija za bolovanje, moram ih preveslati za jos mjesec dana. Uspjecu, nadam se... Zatim muvanje po gradu, odlucio sam se pocastiti klupom za trbusnjake. Sklekovi nisu dovoljni, a u sobi taman imam dovoljno prostora za klupu.

Nekad, u medjuvremenu, utrosicu malo vremena na citanje koraka i tradicija. Ne moze Vlado otici u Beograd da pojma nema o cemu se tu radi. To nije moj stil... Ja sve proucim do detalja dok ne donesem misljenje (uglavnom se samo cinicno rugam, istina)... Imam jos 4 utakmice u Seriji B sa Fodjom, a nalazim se 5 bodova iznad linije ispadanja. MOglo bi se ostati u drugoj ligi.

Cak i odredjeni bolovi u penisu kao da pocinju da jenjavaju. Stvari idu u pravom smjeru...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

A onako...pamtim i bolje :|
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

evo da i ja malo pozdravim sve vas koji redovno posjecujete ovu temu...dobar sam, oj sam ali u zadnje vrijeme mi je bilo nesto mrsko pisati na forumu....sad se ulogovao posle nekog vremena i vidim da je nekoliko ljudi koji su bili ok i na dobrom putu otreslo...zao mi je,zao mi je..i radi toga bas nisam happy...a jednoj sam osobi cak na pp pitao jeli istina da sam cuo da se ponovo navlaci i rekla je da nije...zao mi je fakat svakoga ko napravi recidiv,ali eto.....
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Ne spavam - pa valjda četvrtu noć za redom.
Ni ne jedem, dobro s vremena na vrijeme pahuljice ili čokoladu...
Čisto ono, prisilim se da ne crknem.
Sad bih pričala o još nekim pojavama, ali mi se neda.
Previše je patetično, iako se u biti tako osjećam pa šta onda?
Nije mi jasno kako, kako sam nekad drama dobra a za koji dan goli kurac!?
Evo, zadnjih dana mi je bilo tako fino i dobro i lijepo da se čudim kako nisam pomislila "neće ovo na dobro izać"!
Pa majkemi, mislim da je bolje da se non-stop samo drogiram, drogiram i drogiram, tako se bar ne zamaram oko ničega...
](*,) ](*,)
Potpis.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

a ja jedva čekam noć, da se komiram. tada me ništa ne boli.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

AnAna_mo wrote: Pa majkemi, mislim da je bolje da se non-stop samo drogiram, drogiram i drogiram, tako se bar ne zamaram oko ničega...
](*,) ](*,)
osim oko nabavljanja kinte za sut...ali sta je to...sitnica.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Dobro je. Danas sam u ambasadi Srbije u Sarajevu podigao potvrdu da sam primljen za drzavljanina Srbije... 15 jebenih mjeseci sam cekao na tu cast. Sad me dijele jos sam sitnice, detalji - npr. moram sacekati tri mjeseca, pa otici u Bgd da izvadim uvjerenje o drzavljanstvu i rodni list. Poslije toga mi preostaje jos samo pola godine cekanja na pasos... Matica vodi racuna o nama, nema sta. Uvjerenje o drzavljanstvu i rodni list mi trebaju, ako odlucim da se preselim u Novi Sad i zaposlim se na mjesto na kom imam stelu.

Kupio sam klupu za trbusnjake. Jos samo da je sklopim. To je za mene spansko selo, moracu angazovati komsiju inteligentnijeg od mene ili nesto... Blago sam nervozan, ali to je okej. Ne hodam vise na olovnim nogama. Oporavio sam se od debakla fizicki otprilike nekih 70 %... Juce sam bio na zajebanom sastanku - Proslavimo oporavak. Bilo je korisno.

Veceras imam mogucnost da biram - ostati kod kuce i gledati kvalifikacije za ligu sampiona ili drugarski izaci sa Gordanom na pice i to... Najljepse bi bilo spojiti to dvoje, ali jebiga. Ono najljepse obicno ne mozemo dobiti. Evo dokaz da bez obzira na recidiv ne krecem bas potpuno od pocetka - uopste vise nemam problem izaci uvece i ostati trijezan. Cak mnogo vise volim slusati sebe trijeznog, nego pijanog. Pijan samo serem, trijezan sam podnosljiv. To sam naucio i svario u posljednjih pola godine.

Proucio sam jutros 4. korak, cisto da znam o cemu se tu radi i sta se od mene ocekuje, kad nadjem sponzora i pocnem raditi. Do konvencije cu vjerovatno imati predstavu o svih 12, a u tradicijama cu biti pusha. Za to treba jos vremena jer nemam zivaca za citanje. Koncentracija se nabija isto kao kondicija i sklekovi. Radom i vremenom... Za mjesec dana ce se mozak valjda vratiti u formu.

Pozdrav borcima.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

glava u balunu

.....samo jos da stojim na kantunu.....i u kurac
cucla cucla cuclica
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Baba Naca »

Ja sam odlicno kada procitam da su mi bar neka "deca" dobro,
xi, xi, xi
adam* wrote:glava u balunu
Vlado_M wrote:uopste vise nemam problem izaci uvece i ostati trijezan. Cak mnogo vise volim slusati sebe trijeznog,
PDT_Love_18 PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply