CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by decak_iz vode »

lela wrote:
decak_iz vode wrote:
'de ja da se cimam, za mene samo avion... a meni se baš ide kolima baš zato što do sad nisam,
uf muke su to...u pravu si..bolje uzmi avion kad vec mozes
ne mogu, istrosila sam se na auto. a i moj decko nikada nije usao u avion jer ima fobiju. a i ide mi se novim kolima.
uostalom, sta ja tu lupetam gluposti. ko da nekoga zanima gde, s kim i kako idem. i sto su me tata i mama razmazili.
jbg, kad mi ovaj forum (gde vecina i ne prica mojim jezikom) sto je normalno, jer sam ja na vasoj teritoriji a ne vi na mojoj, dodje kao dnevnik.
eto tako...
ma lelo molim te kako da nas ne zanima???? pa kojim mi to lelo jezikom pricamo, da nije guarani jezik?
a koja si nova kola kupila? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Image
Image
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

ma lelo molim te kako da nas ne zanima???? pa kojim mi to lelo jezikom pricamo, da nije guarani jezik?
a koja si nova kola kupila? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:[/quote]

a simpatičan si skroz. pozdravljam te.
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by decak_iz vode »

AnAna_mo wrote:
paramparcad wrote:
Vlado_M wrote: Sto si ti bila tako... impulsivna ? Opet ti stari nije dao na semu ? :)
a jok,htela je do proseta kucu parkom...
Kako znaš, mora da si me vidio negdje u parku !!

A Vlado znas sta je, treba sad ovih dana da idem na more dva tjedna, i prije jedno mjesec dana smo se dogovorili koliko ce mi para dati (sasvim dovoljno).
Ali, tu večer se predomislio i odlucio se za puno manju svotu koja mi je jedva dovoljna za nekih tjedan dana (znači upola manje).
Ne znam šta mu bi, jer smo se baš ono fino dogovorili...
Joj kako se neću ljutiti...
Vidit ćeš, na kraju neću nikako ni otići.

a sad me podseti Ana sa ovom pricom o moru i parama...
odem ja pre nekih nedelju, dve na kontrolui sad pocne ona uobicjana zvaka sa doktoricom, i dotaknemo se odlaska na more...i tu ona krene sa pricom kako bi mi prijalo da malo promenim okolinu da odem negde, ja se taman ponadah evo ga odoh ja, kad ona prebaci pricu...mogu ali pod uslovom da primim neku inekciju koja se u NS jedino moze dobiti u ekspozituri one Vladine klinike i kosta 150e i kao onda sam "bezbedan" mesec dana...150e za inekciju? pa ja reko nemam toliki budzet ni za more a ne za inekciju....i tako ostadoh u NS sa nalorexom...eto ne znam sto sam ovo ispricao ali eto :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Image
Image
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Jao krave, pa fino bi ona sebi stoju ipo eurića u džep..
E neka te sad namjerno kući!!

Nego, nešto sam mislila o ovome što sam napisalo o moru i parama...
Nemojte misliti da sam razmažena (bar ne previše) nego jednostavno mi je rekao, maltene obećao da će dat
toliko-i-toliko.
Onda sutra ujutro se probudi sa novom pričom, kao, ne treba mi toliko, te plaća je manja, te ovo, te ono...
A naravno, kad se počneš s nekim svađat radi određenog razloga, nikad ne ostane na tome, nego se to razgrana u nedogled...
I nastane prava svađa!
Jebi ga Ana, bit će bolje...
Potpis.
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by decak_iz vode »

AnAna_mo wrote:Jao krave, pa fino bi ona sebi stoju ipo eurića u džep..
E neka te sad namjerno kući!!

Nego, nešto sam mislila o ovome što sam napisalo o moru i parama...
Nemojte misliti da sam razmažena (bar ne previše) nego jednostavno mi je rekao, maltene obećao da će dat
toliko-i-toliko.
Onda sutra ujutro se probudi sa novom pričom, kao, ne treba mi toliko, te plaća je manja, te ovo, te ono...
A naravno, kad se počneš s nekim svađat radi određenog razloga, nikad ne ostane na tome, nego se to razgrana u nedogled...
I nastane prava svađa!
Jebi ga Ana, bit će bolje...
Nemojte misliti da sam razmažena
ama nisam na to mislio, samo sam se nadovezao :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
a to se i meni sa starcima redovno dogadjalo, kad krene patetika jebanje keve...prvo se koljemo par dana, i onda kao "evo ti, pozajmicu ja samo ti idi, uzivaj (duboki uzdisaj), mi cemo se snaci nekako...", tako da ti izadje na nos (misllim figurativno na nos :rolleyes: ) to more... smisljeno da te sjebu i izbace iz takta, ali im ti to nemoj dozvoliti !!!
i onda kazu narkomani manipulatori....ma dajte :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

a ovo kao satro ona nema veze s tom klinikom, znas, nego samo preporuka... mislim ok je zena, pomogla mi je i sve to, ali vazi reko vidimo se...dobar je meni i nalorex
Image
Image
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

mene nervira, tj.sama sebe nerviram što radim već 9 godina a nikad nemam pare u šteku. stalno tražim od matoraca za letovanje, zimovanje i te stvari. ponekad me stvarno sramota, ali izgleda ne dovoljno čim i dalje tražim.
a platu trošim na garderobu, klasika... i to bar da kupim neke dobre cipele ili haljinu, pa da mi i ne bude žao, nego sve dam na farmerke, trenerke, patike, sve sportske stvari. kad trebam da idem na neku svadbu muka me 'uvati jer nemam šta da obučem. onda trčim zbrda-zdola i kupujem neke gluposti koje nosim samo taj dan.
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anita »

sanela wrote:
not_a_saviour wrote:Osjecam se taman za pocet se drogirat...
Blago se tebi... :roll:
Prvi post, pa muško... Svaka čast, sad će te svi ovdje puno ozbiljnije shvatati. I, naravno, više cijeniti. :twisted:

Fakat...kad se osjecas ko impotentni starac, potonula ladja, baba u penziji za vrijeme revizije drzavnih fondova, k'o da te tramvaj pregazio, k0o da imas dvije lijeve ruke, ili dvije desne..., k'o kad jedva cekas da stignes do cilja i onda skontas da si cijelo vrijeme isao u suprotnom smjeru i onda to sve kazes nekom.. E onda te taj neko zbog toga stvarno cijeni. Mozda ti i krisom zavidi. Bas :)
Sorry, nespretna fraza. Mogla je umjesto te stajat i bilo koja od ovih gore navedenih. Evo bilo mi je k'o da me poplava izbacila hahaha :)

Nego, nemojte vi mislit sad da je meni bas toliko lose bilo. Vazno da je proslo. 'Vikend mi je bas dobro dosao.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

not_a_saviour wrote:Osjecam se taman za pocet se drogirat...

tako je cika kure,vi ste car...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

paramparcad wrote:
not_a_saviour wrote:Osjecam se taman za pocet se drogirat...

tako je cika kure,vi ste car...
Image

Inače ja sam ok :|
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

imam jako puno posla kada se probudim.... za promenu .... sto mi prija sada.........osecem se jebeno korisno posle jako doogo vremena....a i konacno radim posao koji volim....ihaaaaaa....sretan sam...ljubav-posao ... sve OK za sada....
eto....

aj zdrao'
cucla cucla cuclica
Post Reply