CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by davor »

Sve je lijepo dok su komsijska :D Dok ti nemoras ustajati na vece oko njih :) Uostalom vidjeces
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote:Bravo Yugo :smt023
Samo enjoy ..

A ja zadnja 2-3 dana radim na pravljenju bebe sa momkom..
Što da ne, deca su baš lepa stvar.
Nešto mi baš prijaju u zadnje vreme. Bar komšijska :wink:
Možda bi i bilo lepo imati jedno svoje malo razigrano veselo stvarenjce ?! :D
Tako da u ime toga idem sad sa momkom na plažu da se kupamo, sunčamo i.. tako to :D
On je mnogo više u celoj toj priči nego ja (noćas sanjao da smo imali prvo jednog dečaka, pa dva blizanca i jutros mi to kaže..?) ali i meni bi bilo drago..
Pa neću da detetu budem baba kad ga rodim nego mama tako da.. Ono :D

Psy pre upotrebe promuckati sestro :-D .Pozdrav i svako dobro
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

sanela wrote:
AnAna_mo wrote:
YugoS wrote: Draguljce,stare mi nisi normalan.Cuj dao Iphone za dop?!
Jao jeste vi to vidili, garant niko od nas to nikad nije uradio...
A to je inače najveći problem u cijeloj Draguljčetovoj priči... ipod za dop...
To je najmanji problem!! Jebes to!! Problem je u ovoj mojoj iskrivljenoj svijesti i pogledu na ovaj svijet!! Pa jebo te dokle cu ja kad god izdjem van praviti neka sranja!! Meni je to problem!! (i to sto me noga boli danima a necu kod doktora)
A Bogami je problem i ovaj , kako vi to kazete "crv", koji radi rad vec danima, nikako da ga skinem sa hrbata u picku materinu!! Samo se znojim, opet sam izgubio volju na sve, neda mi se ustati jesti, a jos me muci to sto mi je diler ostao duzan 4 grama i mogu do njih kad god hocu, pa se borim sam sa sobom da to ne uzmem, trazio sam travu da mi da u zamjenu, ali on kaze samo dop!! Pa zna kakav sam ja kupac bio!! Jebo majku!!! ](*,) ](*,) ](*,)
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

E danas sam ok ovih dana mi je bilo baš loše,ne znam ove promene vremena katastrofalno utiču na mene.
Poz svima :D
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Jebi ga Draguljče, glup je savet, ali probaj da tražiš kintu. Mislim, ovo je ekstra glupo, ja to ne bih nikad uradio, ali reko' sebi, budi dobar Bojane. Budi dobar.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

draguljce wrote:
Problem je u ovoj mojoj iskrivljenoj svijesti i pogledu na ovaj svijet!!
Saću zvučati kao Saša (mada nema u tome ništa loše :) ) ali me fakat zanima šta tebe još sprječava da odeš u komunu?
Iskrivljenu svijest i pogled koji imaš na svijet možeš promijeniti jedino u komuni... to je proces koji podrazumijeva promjenu načina razmišljanja, ponašanja, vrijednosti, pogleda na svijet, nošenje s emocijama... ma baš sve. I mislim da sve te supstitucije i razgovori s ljekarima (koji su i više nego rijetki) će samo produžavati tvoju agoniju u kojoj se sada nalaziš. Čovječe, ti ne živiš, ti vegetiraš. Isto biljka neka.

I idi ljekaru da ti pogleda nogu. Razne komplikacije mogu nastati... Ne bih da te plašim, ali fakat to može biti vrlo opasno. Pogotovo, ako čekaš. Vjeruj, neće proći samo od sebe.

Čuvaj se
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

U pravu si Sanela, bas samo vegetiram. Sa supstitucije pretrpim krize, drzim se cist godinu (uz puno alkohola), pa opet naprevim recidiv, pa na Hepove ili Sub, ja na Sub (kontam to moram platiti, a hep mi je besplatan, ali sam se jedva skinuo sa Hepa, pa zamjenim to i uzmem Sub, isto sranje), prodje godina, ja na Subu funkcionisem koliko toliko bolje nego na dopu, ali sejtan neda mira, pa ja opet na dop!! Pa napravim sranje, pa mi opet proradi savjest, pa necu dop opet na supstituciju!!!
Pa dokle vise tako!! Jebo te pa fakat mi dokurcilo vise sve!! Al de sta ces!! Jednom otisao u komunu u Ilijas, sve super idem i to je to, a oni tamo poceli da me zajebavaju, kao idi ti drogiraj se, hahahahaha, vidi ga jest spucan... pa normalno da sam spucan, zato sam i dosao u komunu, nisam dosao da budem teta u vrticu!! I tu mi posrane Hamze, gazije, kurci, palci stvore toliku odbojnost od komune da je to nesto nevjerovatno!! Pravo mi se zgadili!! Pa jebo te ko da nikad nisu bili na dfopu, pa neznaju sta je i kako je!! Tako da neznam u koju komunu da idem!! Mislio sam se prijaviti u Marijanovac, ali traze hrpetinu nekih nalaza, a to mi se neda ganjati u PM!! Cuo sam od prijatelja da je dobra nova komuna negdje u Rajlovcu mislim, on je dole radio dok je stazirao, a to mi je prijatelj iz srednje ( 4 godine ga ja bockao hemijskom olovkom i sarao mu kosulje, jebi ga sjedio ispred mene :) ). Tako da neznam vise sta da radim!!

Moj Bojane taj bi prije dao mater nego kintu, znas kako to ide kod dilera. Ma necu uzeti ni taj dop, dzaba mu ga, dabogda mu bilo dobro ko meni!!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Jedenje govana ako mene pitaš, Draguljče. A ne pitaš, nema veze.
Ja ne znam baš šta da kažem u ovakvim situacijama.
Obično se jako naljutim i nisam baš taktična.
Volela bih da staneš.
Ali ne znam kako da pomognem, nećeš da slušaš ..
Jebo kintu, gasi mob i nestani. Nestani i rešavaj se svih govana.
Nećeš me poslušati, znam. Jbga. Žao mi je.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

draguljce wrote: Mislio sam se prijaviti u Marijanovac, ali traze hrpetinu nekih nalaza, a to mi se neda ganjati u PM!! !
Marjanovac je jako dobra komuna. Ja bih ti je zaista preporučila. Imaš i komunu Udruženja Viktorija u Bastasima kod Banja Luke. Mislim da ti @vivin može dati više info o proceduri prijema.

Bogami, meni se čini da je veća patnja to što ti prlaziš već godinama, varakaš se da si dobro, a ustvari si sjeban da ne možeš biti sjebaniji (zapravo možeš, svaki put kad uzmeš dop pomjeriš granicu u sjebavanju i sebe i ljudi oko tebe). Vjerujem da je ganjanje nalaza za Marjanovac sitnica u poređenju sa svim sr@njima koja ti se dešavaju.

Kako god, odluka je na tebi... samo ti možeš promijeniti stanje u kojem si sada. I Ilijaš je samo jedna od puno drugih komuna. Ne možeš suditi o drugim komunama na osnovu jedne. Ali, budi svjestan da ti ni u jednoj komuni neće biti kao kod kuće. Neće te niko maziti i paziti, nego ćeš se morati dobro pomučiti, jer promjena nije lagana. Ali, kako vidiš kod ljudi koji su prošli komunu i komuna kroz njih, a koji pišu na ovom forumu, koji su sredili svoje živote, ta promjena vrijedi. Jbg., život je borba, a ti odlučuješ šta će ti biti cilj u toj borbi - dop ili život.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

draguljce wrote: Ma necu uzeti ni taj dop, dzaba mu ga, dabogda mu bilo dobro ko meni!!
sto bi rekao moj cale,veciti kontras"oces,oces...jos ces da pitas moze li jos!"pozdrav druze :)
Post Reply