CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

da smrsa :D ...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

Samantha wrote:ha daco...pa to je bila ironija 'covece' :D
neznam jaaa... :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

bojanol wrote:
Zona Sumraka wrote:mislim, sta jos treba da nas snadje, sta?
Da Sale mazne kvoter za rođus....
E ovo je žestoko !!!!
:smt043
Potpis.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Opet sam ja stigao na kraj balade i opet pojma nemam o cemu se radi. Primijetio sam da se i moje ime eksponiralo u par postova... Trenutno me je udarilo jako sunce po glavi, mada je oblacno.

Necu se truditi da razumijem. Najvise me cudi ona recenica da se Sale slozio kvoterom za rodjos. Skoro da se ne bih toliko iznenadio i kad bi neko rekao da se Bojanol ozenio.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

I ja sam zbunjen,ne kontam nista.
Sta je bilo sa oblakom?

Nego ja sam i dalje dobro.Ponovo sam otkrio tenis,prvu ljubav sto se sporta tice,a takvih ljubavi i nisam imao bas puno.
Vlado,igras li ti tenis ? Kontam mogli bi malo prebacivati lopticu na shljaci kad se vratim,a razmisljam i o basketu.Ovo potonje je isto ljubav iz mladjih dana,pa bih se mogao i tu malo prazniti.

Svima sve najbolje!

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

YugoS wrote:I ja sam zbunjen,ne kontam nista.
Sta je bilo sa oblakom?
@ružičasti oblak me zamolila da obrišem njenu temu i njen profil, jer se više neće javljati na forum. I to je to.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Yugo, kad sam te vidio prvi put, odmah mi je palo na pamet da sam nasao centra za turnir u basketu narkomana veterana ili nesto :)... Samo bi nam trebao plej i imamo ekipu.

Imas me i za fudbal. Prije kosarke, trenirao sam fudbal i bio golman.

Tenis nije za mene :).

Vlado je primio peg i poceo se znojiti. Danas ce lezati u krevetu i gledati filmove i utakmice.

Poz.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Evo mene opet!! Vidim ljudi otjeraste curu sa foruma, pa mislim stvarno...
Ja se nemam sa cim pohvaliti!! :( Ustvari to je vise po obicaju. U subotu u vece izdjem sa kolegom nakon Bog zna koliko i po obiceju starom, dobrom, hocemo srediti nesto malo stimulansa da idemo muvati "strankinje". Hajde reko, malo droge nam nemoze naskoditi i kupimo!! Udjemo u disko (gdje inace ne idemo ni ludi) i krene nas sreca, zavrsimo sa neke dvije sestre, dosle iz Svice bez roditelja i same su tu... ali kad je pocelo dfa svanjiva one nam kazu da moramo da idemo jer ce stric vidjeti nas auto i bla bla. Mi odemo, ali ne ide nam se kuci, nema sanse da i jedan legne. I SRANJE!!!
Kupim ja pola grama H samo da se "spustimo".
Pukli se, kad ono meni se otvori apetit idam iPhone (koji sam jedva nabavio) za gudru. I sta reci!! Cijelu nedjelju se stekali u jednom stanu, ja se tetovirao, pa se opet drogirali, pa jos, pa jos.... Do ponedjeljka u jutro. I sve bi to bilo u redu, da meni nije pukla vena na zglobu i vec danima ne mogu nikako da hodam, noga mi ko lopta i dlake sa nje otpale!!
E sad treba trpiti napade ode strane familije, i ako sam se vratio na terapiju i sjedim u kuci (nije zbog noge majke mi nego mi nesto sve usrano), ali proglasen sam onim starim narkomancinom ( od str sestre i mame) koji se nikad nece skinuti... i svi epiteti koji uz to idu.
Toliko o mom "izletu" od 2-3 dana.

Pozdrav svima...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Vlado,basket opet mora uci u moj zivot.
Za fudbal sam taraba,jebiga.

Draguljce,stare mi nisi normalan.Cuj dao Iphone za dop?!

Ostajte mi dobro.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

E sad treba trpiti napade ode strane familije, i ako sam se vratio na terapiju i sjedim u kuci (nije zbog noge majke mi nego mi nesto sve usrano), ali proglasen sam onim starim narkomancinom ( od str sestre i mame) koji se nikad nece skinuti... i svi epiteti koji uz to idu.
Da, kakva drskost...cuj proglasili te narkomancinom?
Post Reply