CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

momentalno ne mogu da vjerujem da postoji neko kao 'PsyTechGirl'...katastrofa...

treba sanela da stavi na INFO da se ljudi obavijeste o tome na vrijeme, da ne bi dosli u situaciju da se nerviraju.
ja pizdim...pa jel moguce da samo ja pizdim...hajde ljudi utjesite me please.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

:)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Halo ba ljudi... smirite strasti, spustite tenzije jedni prema drugima...
@PsytechGirl, @paramparčad i @ružičasti oblak
Povedite malo računa kako komunicirate jedni s drugima. Ako nekom ne odgovar nečiji način pisanja, zaobiđete ga/je i to je to. Ovo se najviše odnosi na tebe @PsyTechGirl kada su u pitanju postovi @ružičasti oblak.
I još nešto, svi smo shvatili da ti pušiš travu redovno, ali ne moraš o tome svaki dan pisati... To nije dobra stvar i nemoj o tome pisati kao da je nešto pozitivno, jer nije. Daleko je od toga i mislim da si vrlo blizu toga da napraviš recidiv heroinom, jer recidiv već praviš uveliko i pripremaš teren za heroin. Hajmo malo stvari nazivati pravim imenima... Najlakše je crtati smajlije, ali to nije ono što je dobro.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

sanela wrote:Hej NaughtyButNice, dobro došla na forum...
Napiši nam koju riječ o sebi, vidim boriš se... Samo naprijed.

Ja na poslu, došlo ljeto, a ja bih samo hodala, bila vani... uhhh nikako mi se ne da sjediti u kancelariji, pred računarom. Ali, trudim se da se nečim zaokupiram da mi vrijeme brže prolazi. Ah, da, danas se upisujem na fittness. Moram se nafurati na to. Valja stati u ljetnu odjeću, pa kupaći... ia tako.
fitnes ti je super...ja sam se takodje nafurao na to...malo teretana i to...do septembra nabacujem jos 10 kg pa na definiciju misca..heheh
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Guta_Retas wrote:
sanela wrote: Ah, da, danas se upisujem na fittness. Moram se nafurati na to.
fitnes ti je super...ja sam se takodje nafurao na to...malo teretana i to...do septembra nabacujem jos 10 kg pa na definiciju misca..heheh
Fitness je prava stvar. Isla sam na satove fitnesa i trenirala odbojku, ali kad sam se navukla, prestala sam sa svime. Ipak, počela sam kao jako mlada, pa pored gena, treninzima mogu zahvaliti na dobroj liniji.
@ Guta_Retas: Izgleda da smo u sličnom položaju, i ja sam nesšto smršala uzadnje vrijeme (a inače, prirodno mi je takva građa) pa bih trebala dobiti na kilaži (kontam do 5 kila), pa onda vježbanje i formiranje...
Pa ćemo vidjeti rezultate!
Sretno vam Sanela u GRetas! :-D
Potpis.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Zadnjih par dana sam super.
Rijesio neke probleme u vezi posla,utjerao nesto para i cekam da krene HaliGali Super Show !
Za par dana mi dolaze mnogo dragi ljudi,a za 10 tak dana More.
Samo da ovako ostane.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

I ja jedva cekam kraj terapije i pocetak rada sa tegovima. Kao i ti Guta, planiram nabaciti jedno 10 kg misicne mase i rasturiti se totalno. Teretana mi je veoma bitna stavka u zivotu. Od svih u prokletom gradu, ja sam izabrao da idem u najdalju. Ima najmanje dvadeset minuta hoda do nje. To mi bas odgovara jer brzim hodom se odlicno zagrijem, drugacije ne bih nikako... A kad zavrsim trening, povratak kuci je fenomenalan. Potpuni mir i spokoj, odustvo nervoze, nezadovoljstva, strahova, mrznje prema samom sebi... Tih dvadeset minuta kao da sam na heroinu. Cini mi se da zato i idem na trening, radi tih dvadeset minuta mira i spokoja.

Dobro sam jutros. Postavio sam neke ciljeve za ostvariti. Korak po korak. Zvucacu nesvojstveno sebi, ali dosta optimizma je u meni. Imam dobru polaznu osnovu za bilo sta, kad zavrsim sa terapijom.

A prije svega toga, danas odoh u bolnicu na nekoliko dana. Treba da me prekontrolisu, izmjere prolazno vrijeme i to.

Budite dobri, drogeri i cugeri. I ne gledajte b92.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

.
Last edited by bojanol on Thu Dec 17, 2009 10:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Ja sam danas dobra :-D
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by NaughtyButNice*** »

Tužna wrote:Ja sam danas dobra :-D
nadam se da si samo dobra ne i savrsena...jer kao sto ti je u potpisu.. :mrgreen:
sve sto je ljudsko nije mi strano
Post Reply