CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

taranta wrote:Šta će ti blokatori?
Pa zbog dopa. Otkud znam. Da ne mislim ?
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Djesi PTG ?!
Gutaj ti te blokove jos,sto je sigurno sigurno.
Meni dodje lose samo kad pomislim na njih,jer sam imao takve depresije (inace nisam depresivan tip),promjene raspolozenja i odbojnost da je to za pricu.
Vidim da ti nemas tih pratecih nuspojava,pa dok god mozes gutaj,pa ako nista i pola ti je dovoljno.
E da,sto je najvaznije,dok si pod zastitom,probaj da promjenis "ukus" vezan za frajere,kontas ?!
Vidim da ti se svidjaju problematicni tipovi,a to nikako nije dobro u tvom slucaju.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

PsyTechGirl wrote:
taranta wrote:Šta će ti blokatori?
Pa zbog dopa. Otkud znam. Da ne mislim ?
Sory draga nisam htela da te uvredim,ali i ja sam htela da te pitam šta će ti blokatori,oki ako ti pružaju sigurnost...ali kontam po meni nikakvu sigurnost ja nisam imala...pila sam ih nepunih dva meseca i odna počela da ih pljujem i otišla da se uradim,tj. skontala sam kako se razbijaju,razbila ih i počela da se radim narednih mesec dana dok nisam overila.E onda sam sebi rekla ili crkni više ili živi.Na sreću odabrala sam ono drugo,ali bez blokatora,samo neku terapiju sam uzimala.Najviše me je nerviralo kod tih blokarora ajd nus pojave manje više nego to što nisam mogla da ih nađem iako sam ih imala prepisane,jedino dve apoteke u novom sadu su mi davale blokatore i to ispod tezge.I to sam u fazonu trebala da gledam u pasulj hoće li ih imati tada kad mi trebaju ili ne.
Ono što sam htela da kažem je da sam na blokatorima mislila na dop više negi ikad.
E sad ako tebi pruža sigurnost super drago mi je. :D


Inače ja se u zadnjih nedelju dana osećam ko da sam u krizi,budim se u bolovima očajno se osećam,pričala sam sa doktoricom ona kaže da je to normalno da se javlja povremeno :roll: ...što je najgore sinoć sanjam kako sam se uradila :( .....pa ne mogu da verujem da posle toliko vremena još uvek imam taj fleš beck....ali i na to pitanje doktorica mi kaže da se to javlja i da će se javljati još ko zna koliko. :shock:
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Tužna wrote:

Inače ja se u zadnjih nedelju dana osećam ko da sam u krizi,budim se u bolovima očajno se osećam,pričala sam sa doktoricom ona kaže da je to normalno da se javlja povremeno :roll: ...što je najgore sinoć sanjam kako sam se uradila :( .....pa ne mogu da verujem da posle toliko vremena još uvek imam taj fleš beck....ali i na to pitanje doktorica mi kaže da se to javlja i da će se javljati još ko zna koliko. :shock:



Tuzna jeste normalno ja ponekada jako tesko disem,ili ponekada osecam da me zglobovi bole.Ali bolje je i to ponekada nego zikra stalno.Pozdrav
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Tužna wrote:
PsyTechGirl wrote:
taranta wrote:Šta će ti blokatori?
Pa zbog dopa. Otkud znam. Da ne mislim ?
Sory draga nisam htela da te uvredim,ali i ja sam htela da te pitam šta će ti blokatori,oki ako ti pružaju sigurnost...ali kontam po meni nikakvu sigurnost ja nisam imala...pila sam ih nepunih dva meseca i odna počela da ih pljujem i otišla da se uradim,tj. skontala sam kako se razbijaju,razbila ih i počela da se radim narednih mesec dana dok nisam overila.E onda sam sebi rekla ili crkni više ili živi.Na sreću odabrala sam ono drugo,ali bez blokatora,samo neku terapiju sam uzimala.Najviše me je nerviralo kod tih blokarora ajd nus pojave manje više nego to što nisam mogla da ih nađem iako sam ih imala prepisane,jedino dve apoteke u novom sadu su mi davale blokatore i to ispod tezge.I to sam u fazonu trebala da gledam u pasulj hoće li ih imati tada kad mi trebaju ili ne.
Ono što sam htela da kažem je da sam na blokatorima mislila na dop više negi ikad.
E sad ako tebi pruža sigurnost super drago mi je. :D


Inače ja se u zadnjih nedelju dana osećam ko da sam u krizi,budim se u bolovima očajno se osećam,pričala sam sa doktoricom ona kaže da je to normalno da se javlja povremeno :roll: ...što je najgore sinoć sanjam kako sam se uradila :( .....pa ne mogu da verujem da posle toliko vremena još uvek imam taj fleš beck....ali i na to pitanje doktorica mi kaže da se to javlja i da će se javljati još ko zna koliko. :shock:
I samnom je isto bilo, blokovi 18 mjeseci, pa provala, pa prestanak, recidiv, overdose. Istim redosljedom samo sto sam ja onda otisao na odrzavanje Subom posto je moj dr bio totalno protiv da opet idem na blokove. Kaze jednom si zajebo sad cekaj svoj red!! Tim rijecima. Jebi ga!! I sad sam mu natuknuo da hocu opet na blokove, a on na to poludi, jos mi propise leponex da budem jebeni zombi!!
A PSY ima pravo, puno toga sam joj rekao, samo sto ima tu jedan problem, JA SAM NARKOMAN pa mi nije svaka na mjestu!! :) JBG!!
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

BOBAN wrote:
Tužna wrote:

Inače ja se u zadnjih nedelju dana osećam ko da sam u krizi,budim se u bolovima očajno se osećam,pričala sam sa doktoricom ona kaže da je to normalno da se javlja povremeno :roll: ...što je najgore sinoć sanjam kako sam se uradila :( .....pa ne mogu da verujem da posle toliko vremena još uvek imam taj fleš beck....ali i na to pitanje doktorica mi kaže da se to javlja i da će se javljati još ko zna koliko. :shock:



Tuzna jeste normalno ja ponekada jako tesko disem,ili ponekada osecam da me zglobovi bole.Ali bolje je i to ponekada nego zikra stalno.Pozdrav
E sad mi je lakše da nisam jedina.Hvala Bobane.Pozz.Image
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

draguljce wrote: jos mi propise leponex da budem jebeni zombi!!
U draguljice i ja sam pila taj leponex,sreća samo par meseci...stvarno sam bila ko zombi....fuuj ogavan lek...batali to ako ikako možeš :?
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Ma batalio sam ga Tuzna odmah prije nego sam ga popio. Imao sam nekad prije ruzno iskustvo sa tom tabletom i rekao vise nikad. Pa jebo te nisu normalni sta daju ljudima!! Jos da ne govorim o tome kako utce na bijela krvna zrnca i na kompletnu krvnu sliku. Ma strasno majke mi!! Pa to je lijek za sizofreniju iz 50-ih godina, pa ti sad zamisli.

Veliki pozdrav!!!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Ja sam pio taj lek terapija mi je bila 100mg ujutro 100mg popodne i 100 uvece godinu dana. :-D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Nekako mi se maestralno poslozile kockice da se napijem veceras kao stoka. Moji bajni prijatelji imaju sjajne razloge da se likvidiraju od alkohola, kao sto to obicno petkom biva... Ja vise nemam snage da izigravam trijeznu odgovornu dadilju. Osjecam i jaku zelju da napravim budalu od sebe, kakvu nisam od prosle nedelje. Imam i vremena, pa jos i pomalo para. A provalio sam i da Pegazis sjajno otvara diznu... Stalno mi se suse usta, pa svaka tecnost prosto klizi niz grlo kao --- (nemam adekvatno poredjenje, popusio sam za spisateljski talenat u posljednje vrijeme, jos jedan razlog za cuganje)

Zato necu izlaziti. Osjecam strahovitu odgovornost prema samom sebi, do jaja. Bice to noc samokaznjavanja uz TV... Hahahhahah. Zapravo, toliko sam jebeno umoran da ne mogu da se pomaknem. Rastura me terapija.

Napisao sam ovo da se malo izjadam. Radnim danima cak uzivam u penzionerskom zivotu. Medjutim, petak me narocito jebe. Ostala navika, bioritam prilagodjen glupiranju ili nesto. A ujutro kad mi, uz jutarnju kafu i kiselu corbu, drugovi budu pricali o glupostima koja su se desavale tokom noci, bice mi i krivo i drago sto nisam dio price.
Post Reply