CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Cudno stanje kod mene. Jadan zavrsen radni dan sa crvenom bojom na berzama u regiji, sugav i hladan petak prepun sivih boja, plus prvo jutro poslije interferona... Ipak, osjecam se pravo dobro. Jebe me malo temperatura, ali jebes temperaturu.

I jos kao vece za izlazak i to. Mozda bih i mogao izaci, samo da prvo primim infuziju ili nesto... Svima koji izlaze zelim dobar provod. Sa aditivima ili bez njih. Bolje bez.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ayh3ft80R_Y[/youtube]
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

danas na poslu se zapocela neka tema o politicarima...kako cu oni ovakvi,onakvi i sva ta spika..lopovi bande i sta sve ne...da bi se jedan delegat sjetio i narkomana...kaze ma njih treba ne u komunu koje im grade,koje su bolje od hotela..kaze: treba njima negdje u hercegovini dati kamenolom i da kamen tucaju po suncu 10,kakva njima druga prilika i to sve...ja to tako slusam,nerviram se,na vrh mi jezika svasta nesto...a ne znam sta da im kazem..btw niko ne zna od njih moju pricu...jadnici
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja sam super...pokazao sam se vrlo uspesan u mom poslu(prvi dan sam posalo 7 ponuda).....super je.
Okruzenje i ekipa su jako dobri, sto je meni neverovatno vazno.
Niko mi ne skace po glavi:"radi ovo ~Radi ono, Ajdeee...brze...brze, sto si ovo ovako stavio a ne onako.....UZAS.
Ovo je poslovni raj:Cista kacelarija,imam svoj sto,lepe zene oko mene, imam svoj komp~koji je samo mo,ADSLj, neograniceni telefon za zvanje,radno vreme postoji samo okvirno-naravno mogu da izadjem kad god hocu,prijatni ljudi.tihi,niko ne urla.....VuCIII ... vuCIIII.....TO MALO JACE.....jojjjjjjj PA JESAM TI LEPO REKO'.......i ti fazoni.....svi su mirni i lepi, imaju lepe glasove...jer jel' to je telemarketing.
Poceo sam da gledan seriju MADMAN.....he he....nadam se da cu bar malo uspeti.....
Imam cilj....da zaradim pare.....i da onda kazem sebi......evo sada si nakupio ovog jebenog papira....i sta sada???
imam papir....samo mi fali pec...... :-D :-D .........UZAS....ali tako je.....i tako mislim i dalje i uvek cu tako misliti.....jurimo jurimooo....za kurcevo zdravlje............al' aj recimo dobro se osecam sto imam neku obavezu koja je lepa (ne razmisljam kada idem na posao da li cu imati snage za 15t armature-da istovarim Jal' i da li ce mi pasti na glavu sipka...ili ti cekic.....
Sve u svemi:"SUPER~SUPER s KRISPIJEM

Pozdravljam ekipu.

Branko~lopata je postao zvezda jebote............cccccccccccccc........sve je to uredu - covek hoce da pomogne(a mozda i samo hoce pare)...ali brate.....:"NEMOJJJ LOPATOMMM" :rolleyes: :rolleyes:
Brnkec je poludeo od ludaka....hahahhahahahaha.......mogu da ga zamislim....:Eeee jebacu vama milu mamicu sada"...BrRaAAMmmm lopata......hahahhahahahha....nije smesno :oops: :oops: ...sranje....
cucla cucla cuclica
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by heroinapg »

SUPER SUPER s lejsnjakom i rizom. Pozz i budi mi ok adam`
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

FALA FALA/TI TAKODJER'
cucla cucla cuclica
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Vlado_M wrote:Cudno stanje kod mene.
I kod mene je čudno stanje osećam se nekako interesantno....a kakvo je to stanje pojma nemam ali nije loše 8)
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Tuzna, ako se cudno osjecas, cuvaj se poplave. Ozbiljno... Ja se juce cudno osjecao, a jutros u pola sest zvoni telefon (taman sto sam zaspao). Zovu podstanari, kazu pukla cijev kod komsija, pa im u kuhinji pravo veselo... I tako smo podstanar i ja i dvije studentkinje u stanu iznad podstanara cijelo jebeno jutro skakali sa krpama i kantama i borili se sa potokom... Cijelo jebeno jutro, a taman sto sam bio zaspao. Ova jedna je bila u pidzami pripijenom za tijelo, ali bezze je izgledala. Ili sam ja bio toliko nervozan da me nije zanimalo.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Danas sam ok, juče sam bio loš. Neverovatno je koliko me se nekad dotiču problemi dragih mi osoba.
A ne mogu ništa da uradim.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Vlado svaka cast na izboru pjesme 357 ja trazim vec godinama ( otkad sam izgubio svoju piratsku kasetu, heheh)!! Uglavnom SVAKA CAST majstorski izabrano!!
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by taranta »

Jako promjenjivo :lol:
Između dva zla ne biram ni jedno!
Post Reply