CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

ja sam danas bas sretan.....dao sam otkaz....posvadjao se s sefom...skoro preslo s verbalnog na fizicki koflikt....a lepo sam ga upozorio da nisam munkas(sljaker) i da imam malo mozga, da ne moze da se dere na mene bez razloga i da mi je IQ 130.......a pogotovo sto sam rano izjutra kada sam sanjiv i treba da istovarim 12 tona armature...sklon konfliktnim situacijama....nije me slusao...ili je zaboravio- jebe mi se...ali sljaga je bila jako blizu...cak mi je mozak poslao komandu u ruku i osetio sam blagi trzaj u tricepsu...ali moja dobra strana je preovladala - srecom....jos bi zaglavio i sud..na kraju...sve u svemu zavrsili se bez prolivene krvi....i sretan sam zbog toga.....danas sam spavao kao nikad s osmehom na licu....dobio sam 20.000 din...pa cu malko da uzivam.....i slatkisima i ostalim sitnicama.....gledacu da potrosim sto vise para na devojku....zasluzila je sto me trpi ovakvog kakav sam (TEZAK)....I volim je najvise na svetu....bebica moja slatka i mirisljava.....Mnjammmm....i tak'
cucla cucla cuclica
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Nekoako sam sva konfuzna :roll:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:ja sam danas bas sretan.....dao sam otkaz....posvadjao se s sefom...skoro preslo s verbalnog na fizicki koflikt....a lepo sam ga upozorio da nisam munkas(sljaker) i da imam malo mozga, da ne moze da se dere na mene bez razloga i da mi je IQ 130.......a pogotovo sto sam rano izjutra kada sam sanjiv i treba da istovarim 12 tona armature...sklon konfliktnim situacijama....nije me slusao...ili je zaboravio- jebe mi se...ali sljaga je bila jako blizu...cak mi je mozak poslao komandu u ruku i osetio sam blagi trzaj u tricepsu...ali moja dobra strana je preovladala - srecom....jos bi zaglavio i sud..na kraju...sve u svemu zavrsili se bez prolivene krvi....i sretan sam zbog toga.....danas sam spavao kao nikad s osmehom na licu....dobio sam 20.000 din...pa cu malko da uzivam.....i slatkisima i ostalim sitnicama.....gledacu da potrosim sto vise para na devojku....zasluzila je sto me trpi ovakvog kakav sam (TEZAK)....I volim je najvise na svetu....bebica moja slatka i mirisljava.....Mnjammmm....i tak'
Divno .. Ovo mi je ulepšalo veče :D
Ebeš taj posao, očigledno nije ni bio za takav kapacitet i mozak kao što je tvoj .. :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Danas sam dobre volje...mora da će se nešto loše desiti :-D
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

mmmmmmmmmmmmmmmmmm.
'vako.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HMGCbgpIf3E[/youtube]
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Zadnja 3. mjeseca ISTO!!!!
0 BODOVA!!!
FUJ TO!!!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:
adam* wrote:ja sam danas bas sretan.....dao sam otkaz....posvadjao se s sefom...skoro preslo s verbalnog na fizicki koflikt....a lepo sam ga upozorio da nisam munkas(sljaker) i da imam malo mozga, da ne moze da se dere na mene bez razloga i da mi je IQ 130.......a pogotovo sto sam rano izjutra kada sam sanjiv i treba da istovarim 12 tona armature...sklon konfliktnim situacijama....nije me slusao...ili je zaboravio- jebe mi se...ali sljaga je bila jako blizu...cak mi je mozak poslao komandu u ruku i osetio sam blagi trzaj u tricepsu...ali moja dobra strana je preovladala - srecom....jos bi zaglavio i sud..na kraju...sve u svemu zavrsili se bez prolivene krvi....i sretan sam zbog toga.....danas sam spavao kao nikad s osmehom na licu....dobio sam 20.000 din...pa cu malko da uzivam.....i slatkisima i ostalim sitnicama.....gledacu da potrosim sto vise para na devojku....zasluzila je sto me trpi ovakvog kakav sam (TEZAK)....I volim je najvise na svetu....bebica moja slatka i mirisljava.....Mnjammmm....i tak'
Divno .. Ovo mi je ulepšalo veče :D
Ebeš taj posao, očigledno nije ni bio za takav kapacitet i mozak kao što je tvoj .. :-D

Drago mi je da sam ti ulepsao vece , ovo nije prvi put & poceo sam da se pitam:"Kada ces ti meni da ulepsas vece"?
a moj mozak i moj kapacitet su vrlo upitni....kao i kod svakog narkomana malo pametnijeg....u jednom trenutku sam na domak tajne univerzuma a vec sledeci ne znam kako se zovem.
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:Drago mi je da sam ti ulepsao vece , ovo nije prvi put & poceo sam da se pitam:"Kada ces ti meni da ulepsas vece"?
Hah, interesantna tema za razmišljanje .. :lol: :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:
adam* wrote:Drago mi je da sam ti ulepsao vece , ovo nije prvi put & poceo sam da se pitam:"Kada ces ti meni da ulepsas vece"?
Hah, interesantna tema za razmišljanje .. :lol: :roll:
Zasto zastooo zastooo.....dvosmisleno....evo vidis...a ja sam stvarno mislio na neku recima napisanu zajebanciju...a ti odmah.........."Hah, interesantna tema za razmisljanje..."..i sada sta da ja mislim...mmmm?? ajde reci mi....STAAA DAA JAA MISLIMMM???

P.S. bilo bi bolje da si mogla da cujes kako bi ovo rekao ali potrudio sam se da napisem sto slikovitije.... :-D
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:Zasto zastooo zastooo.....dvosmisleno....evo vidis...a ja sam stvarno mislio na neku recima napisanu zajebanciju...a ti odmah.........."Hah, interesantna tema za razmisljanje..."..i sada sta da ja mislim...mmmm?? ajde reci mi....STAAA DAA JAA MISLIMMM???

P.S. bilo bi bolje da si mogla da cujes kako bi ovo rekao ali potrudio sam se da napisem sto slikovitije.... :-D
Heeeeeeeeeeeeeey :D
Ali ja sam stvarno mislila skroz jednosmisleno !!! Bez zezanja ..
Eto vidiš, šta ti je muški mozak .. Jbteeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D
Evo da pokušam da pojasnim .. :lol:
Mislila sam ulepšavanje raspoloženja i to.. Uz pomoć nekih slično lepih stvari kao što su ove koje tebe trenutno čine srećnim i zadovoljnim, zato što se meni nisu davno desile..
Samo to i ništa drugo :p
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply