CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

Jebote, prvi put speed sam uzeo, prije otp. pola god. kada sam se spojio s nekom od ekipe za vikend, i furali smo speed i exesre dva dana i dvi noci , naravno da sam osjecao posljedice uzimanja toga ali ne kao sad ja dok tipkamk srce me stegne na momente i evo opet i opet jebote....aaaa
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

malo mi je bolje, iako jos osjecam tupu bol u prsnom kosu i opet na momente zna jako udarit... mislim da ni ovu noc necu spavat :evil:
- pa se ti rokaj spidom :roll:

-zapravo ne lupa ono na momente nego, kuca u nekom zajebanom ritmu svakih 30 sec osjetim bol, jebote koji kurac, dali je jos itko imao ovakve efekte rada srca?
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Caty »

mauzer wrote:malo mi je bolje, iako jos osjecam tupu bol u prsnom kosu i opet na momente zna jako udarit... mislim da ni ovu noc necu spavat :evil:
- pa se ti rokaj spidom :roll:

-zapravo ne lupa ono na momente nego, kuca u nekom zajebanom ritmu svakih 30 sec osjetim bol, jebote koji kurac, dali je jos itko imao ovakve efekte rada srca?
nadam se da vise nikad neces uraditi takvu gupost, ako si kako napissa, rokao se sa spidom?? nemoj to raditi covece moze jednom srce da ti stane. nemoj se igrati sa zivitom nije vredno, ali ozbiljno nisi svestan kakve otrove ubrizgavas u sebe, to ti razara vene. bezi od te ekipe i spasavaj glavu dok mozes.
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Jajajajaisamoja »

pospano
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

Opet san se zviznija spidom....... I bolova 2-3 dana iza toga..... Boli,glava,trne mozak, nesanica i umor... Totalno sjeban.... Kada zapalin joint uhvatime panika i neki ludi napadaji.. nagli pokreti i trzavice>>>>>>>>
demino
Posts: 19
Joined: Wed May 09, 2012 9:47 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demino »

Hajde da pokrenemo ovu temu malo :)
Ja izleceni kockar u petoj najdubljoj fazi (pisao sam ranije o tome) sada se osecam extra :)
Prosle me krize (gusenja,nerviranja,skakanja,ludovanja i ostalo) idemo sa nule ... Sredjen zivot,jos samo mi nedostaje devojka normalna koja zna da voli :)
OneWay
Posts: 11
Joined: Fri Nov 16, 2018 12:43 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by OneWay »

Lep i veliki pozdrav.Kako se osecam trenutno,poslednjih 2 godine mi je "trenutno" , ovakvo stanje bi poželio samo,zna se kome i da im Bog Dragi naplati sto pre,njima,njihovoj deci,porodici,najmilijim,poklonjeno ih svaki dan i noć, ne spavam,nisam je godinu i po kako treba došao sam do takvog stanja da su mi misici skoro prazni,isao sam ja doktorima itd,ali ovde gde sam ja vise nema doktora,to su ubice u belom.Najgore sto vise nema terapije koja me je održavala normalnim i raspoloženim 12 godina,sada je ta terapija sve drugo,samo nije ono što treba da bude.Pobećavao doze,ma uzalud,mogu povecati 10X vise kada to nije terapija,to su razrede na govna.Sakupilo se u meni poslednjih 2 godine i bolest koja nema veze sa narkomanijom,a i sakupili se problemi zbog leka metadon koji to vise nije,samo ga nazivamo metadon,a ja ga pijem 12 godina, skinuti se ne mogu. Znači, ne bih vam poželio nikome sa ovog foruma,niti dobrim ljudima,ako danas postoje da se o se čaju ovako kao ja ,prethodnih godinu i po,svakodnevno 24 h ,non stop. Toliko mi je teško, a još se ubio nisam.Zašto.Zato sto moram odlučiti čvrsto kada će biti taj čas i da ne zeznem pa ostanem živ. Ne tražim pažnju, ne treba mi,ne tražim pomoc,jer je u svako slučaju ne možeš ni dobiti od doktora ,ljekara,mi smo obilježeni, diskriminisani,tako da,voloo bih samo lek metadon u pravom obliku i sastavu da dobijem bar jos jedno vreme,jer se patim.Zelim vam ljudi moji lep zivot i sto je moguce zdraviji zivot.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by oxo »

mauzer wrote:Opet san se zviznija spidom....... I bolova 2-3 dana iza toga..... Boli,glava,trne mozak, nesanica i umor... Totalno sjeban.... Kada zapalin joint uhvatime panika i neki ludi napadaji.. nagli pokreti i trzavice>>>>>>>>
to ti je klasika od spida, nikakav zdravstveni problem kod tebe. trne mozak, ne mozes da spavas, lupa cuka, paranoja kad se naduvas... samo pici i nastavi, pa ce da te cepa paranoja i bez duvanja, iznenadices se i sam koliko je duboko dno koje mislis da si vec dotakao ;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Malo je truba što slabo ima ljudi na forumu, baš sada kada sam ja 2 i po meseca čist od bupa, pa mi baš treba komunikacija sa ljudima i sličnom problemu. Bilo bi mi drago jako da je uzrok slabe posećenosti forumu taj da sada ljudi imaju mnogo manje problema sa zavisnošću nego pre, ali to sigurno nije uzrok... No ja ću da pišem, pa možda neko i naleti.
Osećam se dobro, ne baš u full-u, ali dobro...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Vule
Posts: 1
Joined: Tue Aug 13, 2019 10:23 pm

CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vule »

Pozdrav svima. Drago mi je da sam postao clan ove grupe. Drogiram se i pijem od svoje 15 godine. Sada imam 40 godina i koristim samo bup malo vise od dve godine oko 12mg dnevno, bio sam cist 6 poslednjih dana i imamo sam nameru da se skinem ali nisam mogao da izdrizim i uzeo sam 4mg sada. Krivo mi je, ali nisam mogao da izdrzim. Alkohol nekonzumiram vec 2 godine... Nadam se da cu ovde naci pomoc i razumevanje
Post Reply