CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demijan »

da poznajes pojedine Gospodje(babe) iz ove moje bedne preistorijske zgrade verovatno bi i ti pobegao u sumu sa mnom...Interesantno je samo kako raspolazu bogatim recnikom punih finih,prosto biranih psovki.Uzgred mislio sam i da stede kada zovu na mobilni ali izgledami da svi imaju gomilu besplatnih minuta pa hajte da pricamo bice nam lakse svima.Nadam se samo da nece ubiti one nesrecne majstore sto sada trpe raznorazna ponizenja na moj red ali kada bolje razmislim za to su i placeni.Bolje da oni pretrpe prve udare besne rulje nego ja...
Uzgred ne znam da li si znao ali potrebno je oko 3 sata da se pokupi voda visine svega 2 cm u jedva 50 m2...
To je izuzetno dobra i zgodna nocna gimnastika i preporucujem je svima koji ne mogu da spavaju ili zele malo da se opuste...
Da politika je dobra za pokrivanje.Ako ostane neka parica u djepu uzecu 2 kom da mi bude ugodno i toplo cele noci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Samo da vam kazem da sam u drugom mesecu trudnoce,da se vec 6 meseci ne drogiram,cak sam i pusenje smanjila na 3-4 cigarete dnevno. :oops: Ne pijem ni rakiju vise. Sad sam domacica. :-D :-D :-D :oops: Zelim vam svako dobro,pozdrav ljudi! :-*
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ziki »

Osecam se.
Bio sam ceo dan na suncu, tako da se osecam veoma.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivica »

Srce wrote:Samo da vam kazem da sam u drugom mesecu trudnoce,da se vec 6 meseci ne drogiram,cak sam i pusenje smanjila na 3-4 cigarete dnevno. :oops: Ne pijem ni rakiju vise. Sad sam domacica. :-D :-D :-D :oops: Zelim vam svako dobro,pozdrav ljudi! :-*
Dobro e , sada uglavno valjušci sa sirom i šunkom :-)
ignorance is bliss!
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Demijane, mojne tako za nespavalice, pa gde da mi cevi pucaju zbog ne spavanja =)
kako si preziveo to sve? Kako su babe? :D
Ja sam kul, malo mi se ne spava ali sve ostalo je kul. Cekam da svane pa da kosim travu.
Bicu dobro. 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demijan »

pa to je izmedju ostalog jedan od nacina da se potpuno iscrpis.Inace ako treba da ti se desi neka havarija obavezno biraj vreme kada ce to da ti se desi.Nikako nemoj da dozvolis da ti pukne cev za vodu posle 10 uvece jer tada svi izgledami kuvaju ruckove i ukljucuju masine za pranje zbog jeftine struje.Nikako neces biti omiljen kod komsija ako imaju problema sa vesom ili ne mogu da skuvaju nesto ili ukljuce bojler u to vreme da mogu da se okupaju...
Ja jos uvek prezivljavam sve to i nikom se u komsiluku ne zalim a i ne kukaju mi vise jer su uspeli da izvedu da samo ja nemam vodu dok ne izvrsim sve opravke oko cevi.Nadam se samo da ce konacno danas da mi to zavrse da mogu konacno kao covek kod sebe da se okupam...Zamisli da ti dodje neko na kafu i na kraju onako usput kaze "mogu li na brzinu da se istusiram kod tebe evo slucajno sam poneo ves"...
Sta da radim kada ne mogu da izdrzim da se ne istusiram...Idem kod jedne prijateljica svaki dan posle posla da se istusiram.Em povremeno rucam kod nje em se kupam sada a ponudila mi je i prljave stvari da mi opere...Drzi me potpuno u saci za sada i ne mogu nikako da umaknem dokle god ne resim pitanje vode a nadam se kao sto rekoh da ce danas konacno da mi puste vodu
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

A zasto mislis da te drzi u saci. Vidis da ti pomaze. Gledaj to sa druge strane. Proce i to...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demijan »

To mi je prevelika bliskost.Svoj ves perem sam cak ni na robiji ili vojsci nisam imao svog roba za pranje niti sam placao za to.Jedini koji su mi prali da kazem prljav ves su mi majka i bivsa supruga.
Jok vala,zena te suvise drzi u saci kada ti pere,kuva i jos se kupas kod nje.Mozda umisljam ali ne zelim da kasnije ta prica izadje iz nekih tokova koji mi sada savrseno odgovaraju...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by demijan »

E da sada sam se setio da su mi prali ves u reto centru a to mi je mnogo smetalo sto sam morao da se povinujem oko toga.Znam da tako mora tamo ali mi je smetalo sta cu...Nisu ni svi narkomani isti valjda...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivica »

demijan wrote:...Zamisli da ti dodje neko na kafu i na kraju onako usput kaze "mogu li na brzinu da se istusiram kod tebe evo slucajno sam poneo ves"...
kod mene kada bi dolazio neko ,sva voda koju bi trazio je bila u ampulici, samo ka kuhanje, samo za to... :-D
ignorance is bliss!
Post Reply