CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

Hvala vudd :)
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Dragi moji ljudi......Sad u subotu ponovo sam se smuvala sa bivsim deckom.Njega sam ostavila pre 4god zbog drugog....Pokusacu da ga zavolim.....On me nikad nije preboleo,pricao je kako me je pratio od posla do kuce,kako se skrivao ispred moje zgrade i gledao me kako idem sa novim deckom...Bla,bla..Da skratim! On je Nemac,katolik....znate,sledece nedelje je Bozic i htela bih nesto da mu poklonim.Parfem i sat ne dolaze u obzir :) Ako imate bilo kakvu ideju,pisite! :)
P.S. "Ne valja ovo nista" sam napisala u jednom losem tripu koji mi je toga dana "nataknuo" mracne naocare :-)
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kroki »

Srce wrote:Dragi moji ljudi......Sad u subotu ponovo sam se smuvala sa bivsim deckom.Njega sam ostavila pre 4god zbog drugog....Pokusacu da ga zavolim.....On me nikad nije preboleo,pricao je kako me je pratio od posla do kuce,kako se skrivao ispred moje zgrade i gledao me kako idem sa novim deckom...Bla,bla..Da skratim! On je Nemac,katolik....znate,sledece nedelje je Bozic i htela bih nesto da mu poklonim.Parfem i sat ne dolaze u obzir :) Ako imate bilo kakvu ideju,pisite! :)
P.S. "Ne valja ovo nista" sam napisala u jednom losem tripu koji mi je toga dana "nataknuo" mracne naocare :-)
pa srce mogla bi da mu poklonis ono sto se veze robijasima za nogu kad su u koucom pritvoru da ih prate preko GPS-a jel je on ocigledno stolker. Und unglaublich das su auf solche sprüche reingefahlen bist damit du "hoffst" ihn später zu lieben. :D :D :D :D :D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

švabe najvole kavurmu,krvavicu i čvarke...nema im većeg poklona od toga,vjeruj mi
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Sprdanjac? Pa dobro,nema problema. :?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

a jesmo osjetljivi jebogaja...nije sprdanjac.
mislim,ti ga najbolje poznajes,trebala bi znati sta...
ma serem,kupi mu zippo upaljač,i to vole deutscheri :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Ispucala sam sve svoje ideje,ne bih da se ponavljam...Dok smo pre bili u vezi,za godisnjicu,njegov rodjendan,Bozic,Uskrs poklanjala sam uglavnom sve sta je voleo...Mislila sam,sada je ono doba kada idu praznici,kada se poklanja,pa reko' ima nekog ko ce mi pomoci....Nista,prosetacu se sutra kroz grad,videcu,pogledacu..Mozda nabasam na nesto sasavo....Hocu da mu sutra uvece dam poklon,jer necu biti u Nemackoj za njegov Bozic....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Froeliche Weihnachten herzilein
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kroki »

vudd wrote:Froeliche Weihnachten herzilein
wer sind die Miestgeburten????
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

das geht dich einen Scheißdreck an... :)

kroki,woher kommst du eigentlich? (bitte,antworte nicht mit "das geht dich einen Scheißdreck an":) )
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply