CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

A ja sam danas videla grupu mladica kako se fiksaju na stepenicama podzemne zeleznice :( Zasto izgledaju kao lutalice,klosari? Zasto gotovo svaki od njih je identicno stojao pogrbljen? Bilo mi je nerpijatno da ih malo bolje gledam,ali dovoljno sam videla. Vidjam svakog dana nadrogirane u vozu,ali sam cin fiksanja nisam do jutros. Ni svanulo nije,negde oko pola 6 bese...
Puno snage vama zelim,od <3 !
P.S. malic,ma u pravu si..Ovde sam malopre procitala kako se decko u 27.godini navukao.A mislio je da su dop,hors i heroin nekoliko razlicitih droga :-) Koliko god me zdrav razum bude sluzio,necu posrnuti....Valjda....Nisam duvala par dana :)
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by malic »

Koji je andrak sa ljudima?
Ovaj puicao u Ambasadu,i Novom Sadu tip udari coveka sa ogromnom brzinom,snimljen kamerom,ali kazu losa rezolucija :?: pa se ne vide tablice,(a,mene samo sto nisu slikali na pola Brankovog mosta kako mi se kuce uspavalo na zadnjem sedistu(broj tablica ko oznaka na ulasku u Beograd,na snimku,kazna 5000din 50E. divno.)
Ludilo,u Zemunu pucaju li pucaju,Na Nbg-u takodje. Razlog? Ipak nisu ovo "one" godine,ili sam ja prespavao?
Moguce!

p.s.Ovaj sto je pucao u Sarajevu je kao iz Srbije,Raska. I,direktor policije kaze ,"ma znamo mi njega kao pripadnika Vehabija odavno". Pa,sta ste radili,pustili ga da se malo provoza do ionako zeznute bBosne i tamo da pravi sranja. I,to kakva. Pa,on je stajao i stajao na onom snimku sa kalasnjikovim i niko nista toliko vremena. I,kao pogodili ga u nogu.................
Totalno ludilo,tamo,vamo,simo-amo...............
Mozda je i bolje sto sedim kod kuce!

U,zdravlje.
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Na poslu ukocen. od juce sam sve kordiniram, gazda u bg-u. Verovatno me uhvatila promaja. jbga sinoc izadjoh i popih 4 pive. Bolje da predjem na esperal ili neki drugi blok za alkohol umesto ovoga. :drinkers:
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

Zabrinuta sam...Winston85?!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Šmizla »

klara60 wrote:Zabrinuta sam...Winston85?!
I ja.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Jutros se probudih sa ogromnim bolom u grudima i ledjima, Kao da lecis rane od metka koji tije prosao kroz tebe. Strasno, mislio sam jos osamucen da sam dobio rak pluca. Moram podhitno da prestanem da pusim, a srce mi nije bas naj.J.ga 25 g pusenja, konstatnog, bez dana pauze,e t o je teska droga, a i jos to legalna. Predjes 35-tu pocinju prve bolestine, dotaknes 40-tu pocinju pocetci malo ozbiljnijih bolesti, 50-tu dobijals polako hronicne, itd...
I koristis medikamenta ceo zivot.
Kada pocinje kriza srednjeg doba? Mislis da sam zarinjem u nju, polako...
PS. U redu je Wins
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Ljudi izvinite.
Dobro sam ne brinite.
Sanela, banuj me sa foruma. i ako mozes pobrisi sve moje postove.
Bicu dobro. Imam neke planove...
Puno pozdrava od winstona... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Ja sam sama sa sobom ok i raspolozenje i sve drugo stima.....od ljeta znam da mi srce nije ok...a,oni kao,pa to je stres,smiri se i nemoj se nervirati pa neces imati ni kron.gastritis........ali ja se ne nerviram, nekad kao i svi u nekom momentu popizdim.....ali da sam tuzna ili u nekoj svjesnog brizi, ne bi rekla....i tako me oni odkantaju a svojim sunarodnjacima,lik,oko 5 banki vidim onaj xanax mu pokazuje kutiju i kao "Abi aj mi prepisi........isla vaditi krv da mi pregleda hormone i kao joj pa to nismo napravili....to je vec treci doktor kojeg cu promijeniti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Ma i ja sam super, uvek kad pročitam nešto od postova ovde, svane mi bre.... idi doma krunicu.... :? :? :? :?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0TvpGw7xDv8[/youtube]
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

hahaha.....ne iznenadjujes me B..........uzivaj
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply