CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

Šmizla wrote: 23.10.2009. da se više nikad ne ponovi!!!
smizlo, izgleda ti stao sat...



"Kosmos se nalazi u stanju stalne promene. Ne može se dva puta ući u istu reku. Svet se stalno menja, i zato, ako tražimo ono što je ipak stalno i što je početak prirode, ne treba da gledamo u pravcu materija koje su promenljive, nego u pravcu pravila po kojima se ta promena dešava. Jer, promena kosmosa nije haotična, već se odigrava u okviru istih zakona prirode."
eee, tako je govorio heraklit mracni
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

ne cudite se pliz ali sta je smizla?????????
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Šmizla »

sunrise wrote:ne cudite se pliz ali sta je smizla?????????

Eh, ja imam neku svoju definiciju Šmizle. Ali evo ti sa jednog jako zanimljivog sajta par tumačenja šmizli (meni se lično dopao ovaj prvi) :)
http://vukajlija.com/smizla :D


I nije mi stao sat, draga. Na današnji dan prije 2 god. se neko ponovo ''rodio''...neko ko je meni sve.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Šmizla »

A i ima i ovo http://www.vokabular.org/?search=%C5%A1 ... ang=sr-lat mada se ja ne bih složila sa tim. ;)
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Osecam se odlicno. U subotu od 5 popodne spavao 15sati, a i u nedelju takodje dosta, Tako da sada na poslu samo stancujem kao robot. San je ipak hrana, oporvak nervnih celija i celoga organizma. Mozda zato sto i ne cirkam ni jedno jedino pivce, pa zoloft uspesno radi svoj deo poslica. :prayer:
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

KO NE LETI NE MOZE DA PADNE
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Posto se ova tema zove CHAT,mislim da ovde mogu da pisem bez obzira sto nisam narkoman. Juce sam sasvim slucajno upala na ovaj forum i eto vec dva dana ne mogu da se odvojim od citanja VASIH ISPOVESTI. Ljudi,koliko ste vi samo gresili u zivotu,ali DIVIM VAM SE sto imate tu veru i nadu da mozete se iscupati iz kandzi tog zla. Zaprepascena sam samo kad pomislim da sam vrlo lako mogla da se i ja u tom zlu nadjem.Upravo iz tog razloga bih da vas nesto pitam. Imam 23 godine,u svojoj 15.godini sam prvi put probala travu. U naredne 2 godine sam se osmelila da probam skank i hasis. Imala sam x prilika da probam i nesto jace. Dodjem kod lika sto diluje sve i svasta,trazim parce hasisa on kaze,mogla bi sa mnom nesto mnogo bolje da uzmes..Plasila sam se to da probam.Svih ovih godina se tesim da nema sanse da predjem na nesto jace,a sad ovde vidim da je svako od vas upravo od trave i poceo.Ali opet,mislim se,pa ja duvam vec 8 godina i jos uvek me radi.Nije mi potrebno nista jace. Mogu da apstiniram i po 5 meseci,ali to pod uslovom da NIGDE ne vidjam to drustvo koje svakodnevno pusi.Ubija me to sto NIKAD nisam mogla da iskuliram i kazem NECU :/
Iz vaseg ugla,recite mi,da li postoji opasnost za mene,da zaglavim? Znam da je potreban samo jedan sekund da ti se um pomraci..Ufffff,ne daj Boze.
Sve vas lepo pozdravljam i da znate da cu vas redovno posecivati !
Pozdrav,
Lena
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Gile »

Pa Lena, dobro dosla u klub. A to sto mislis da nisi dzanki, veruj mi jesi. Ako neko vise voli vutru od svega to sam ja, jeste da bas i ne mora da znaci da ces preci na nesto jace, ali pokusaj to da minimalizujes maksimalno. Jer nije bas za tebe, a i sa tim godinama... A verovatno ces i doci u iskusenje kad tad i onda cao.
A da ne pricam o posledicama pusenja itd...
Mozes i ti to bez toga, verovatno imas nekog strejt decka, pa sa njim sestro provodi se, zezaj, ali bez ikakvih stimulansa. Mlada si i zivot je pred tobom.
Zelim ti svako dobro.
Poz :wink:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Moram priznati da se jako dobro osjecam....kuc kuc u drvo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

Prvo da se zahvalim na dobrodoslici :-*A,sta da ti kazem...Tesim se,sve dok bez nekog velikog napada panike mogu bez hasisa da izdrzim i do 5 meseci,nije strasno.Sad,od mene i samo od mene zavisi da li cu se nekad zeznuti.Mnogo puta sam jako zelela da uzmem koks,gledala sam svog rodjaka kako to radi..Ali,nisam imala tu hrabrost,vagala sam i vagala-uvek je NE pobedilo. :) A,imala sam strejt decka,stariji od mene bese 11 godina,patrijahalan,nema alkohola,a tek kad bi za hash znao...Ja sam to njemu iza ledja sve radila,u medjuvremenu....Za alkohol me je provaljivao,ali ovo drugo ne :) Tako da,kad sam cula da se ozenio drugom,pre dva meseca,ja ispusim jedan dzok sama....Cinilo mi se da mi se blizi kraj,nisam osecala ni ruke ni noge,a srce kao da hoce da me izda :) Oko desetak dana sam pusila cim bih osetila da me spusta,i to sama samcata.A najbedniji su oni koji sami duvaju.:/Mislila sam da nastavim tako,bolje nego ksalolom da se kljukam,bar ujutru mogu da ustanem za posao. Kako prespavati noc,kako nastaviti normalno da zivis? Za mene je to bio prvi veliki poraz u zivotu,prvi covek kog sam volela...neko,sa kim sam prvi put pravila planove za zivot...HTela sam njegovu decu...I sta onda? Ispade da sam ja bila samo jedna Srpkinja koju je mogao da drnda dok ga cedna i prava devojka sa moralom ceka tamo dole? :-) Boli ta spoznaja,osecas se manje vrednom.Ali,zivot MORA da se nastavi koliko toliko normalno,treba biti jaka,cak i ako ne verujes da ti to mozes,samo teraj nekako,guraj...Zakljucaj srce,nemoj da places..Nemoj previse da jadikujes drugima...Uh,jos uvek se tako u sebi tesim....
Opcinio me je ovaj forum,pogotovu prica one male angel sto je kao navodno umrla...Cini mi se,one emocije i sve to sto je pisala,ne moze biti izmisljotina,ali pojava njene sestre na forumu :rolleyes:
Last edited by Srce on Thu Oct 27, 2011 7:04 pm, edited 1 time in total.
Post Reply