CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by nanii »

Gile wrote:Sta sada treba dp da zamenim gomilom tableta, iliti alkoholom i sta jedno sranje zamenjujem drugim,
Nažalost, velika, ali baš velika većina ljudi to radi, skoro svi koje ja poznajem............S konja na magarca , samo što se tu više ne zna ni šta je konj ni šta je magarac.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

koliko epp-a danas na forumu...
:shock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
avdija
Site Admin
Posts: 58
Joined: Mon Apr 11, 2005 9:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by avdija »

zeleni wrote:koliko epp-a danas na forumu...
:shock:
moramo i mi platiti račune :) košta ovaj forum poprilično.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

avdija wrote:
zeleni wrote:koliko epp-a danas na forumu...
:shock:
moramo i mi platiti račune :) košta ovaj forum poprilično.
`de si, avdija, duse koji hodas (forumom)!
veliki pozdrav iz bg :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

nanii wrote:
Gile wrote:Sta sada treba dp da zamenim gomilom tableta, iliti alkoholom i sta jedno sranje zamenjujem drugim,
Nažalost, velika, ali baš velika većina ljudi to radi, skoro svi koje ja poznajem............S konja na magarca , samo što se tu više ne zna ni šta je konj ni šta je magarac.
Super se iskuliram i samo se jedan dan, ne znam ni kako, samo sam imao crnu rupu u kontroli i spicim se esidom. Zajebano, zajebano, nisam hteo... :evil:
Jurim rep
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by teodora4 »

moje pitanje za danas!

da li sam ja nepismena??? mogu da se pohvalim dobrim znanjem srpskog jezika i pokojom diplomom sa takmicenja...jezik je ziv, menja se, i prihvatam to iako mi je zao kada vidim u kom smeru ide. pa, ja poznajem neki drugi jezik, jesam li po ovom novom pravopisu nepismena ili se starine priznaju jer su novine budalaste???????

napomena, velika slova i sl pisem kad moram kad je u pitanju tastatura jer me mrzi.....
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Ne znam sanjao sam nešto nalik noćnoj mori, jedna žena sa kojom sam bio u labavoj vezi običnom vidjanju i njena ćerka koju inače ne znam, a ne vidi joj se ni lice svo vreme, mada je glas kao moja bivša ponašanje kao moja bivša, samo godinama joj ne može b iti ćerka jer je mladja, moja bivša od nje samo 5 godina. I strašna svadja sa mojim ocem One ga lagano, bez vike vredjaju on se dere strašno isteruje ih, a ja sam izmedju i ne znam, jebeno šta da radim, znam da počinjem da se prepirem sa njim a to je nešto što mi najviše nerbgije odvlači i najgore se izbedačim i u jednom trenu SPAS!!! BUDIM SE! Skroz mokar mogućže i da sam vikao u snu trzao se otvorena su mi bila vrata na sobi čudi me da me niko ne ču. biloj e 2 sarta noćas ležao sam još pola sata i ne vredi ustao i otišao na facebook da igram igrice, ovde da pišem u kontemlplacijama istine dogadjaje moje i neka razmišljanja nekih pametnih ljudi, odnosn o parafraze nisam citirao volim kada naučim da ne budem papagaj nego da svojim rečima ponovim naučeno ako se slažem.....Dakle..biće dan u kojem će mi se popodne prispavati moram izdržati da počnem da spavam normalno sinoć sam zaspao oko 7 a julče popodne od 2 do 6 sam spavao sa mačorom koga hranim i koji je više kod mene nego kod svoje vlasn ice što njoj i odgovara hahaha...eto...tako ...sam i naravno...mislim na bivšu...gde si Ljiljana? Zašto mi ne odgovoriš na neku poruku, dogovorili smo se, brinem se za tebe...ako nećeš da se družiš kaži ne drži me u neizvesnosti iako te volim još ne smeta mi ni da imaš dečka , nesebičan sam odavno povodom tebe...
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Maaaa...često želčim da umrem bezbolno, na spavanju zašto me srčka ne "strefi" bezbolno pa i nek boli malo ali da se rešim ove "doline suza" nisam ja za ovo sve više uvidjam, eto ne znam šta da kažem ali tako se često, jako često osećam....
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

dragance72 wrote:Maaaa...često želčim da umrem bezbolno, na spavanju zašto me srčka ne "strefi" bezbolno pa i nek boli malo ali da se rešim ove "doline suza" nisam ja za ovo sve više uvidjam, eto ne znam šta da kažem ali tako se često, jako često osećam....
Depresija brate,normalna pojava samo sto kod nekih tj.kod vecine emocije i razmisljanje dovedu do takvih misli.Emotivni ljudi nose prokletstvo u sebi i emocije su zajebana stvar ponekad ni droga ne moze da ih pokrije.Cimni se covece nadji neko kvalitetno strucno lice.Ima ti jos da gulis brate,ko zna sta te sve ceka ako se trgnes.Drzim ti fige da pobedis taj deo sebe.Ako pak odlucis da umres,umro si brate i nema vise.Verujem da bi tada tek shvatio sta si propustio.Cuvaj se.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by nanii »

teodora4 wrote:moje pitanje za danas!

da li sam ja nepismena??? mogu da se pohvalim dobrim znanjem srpskog jezika i pokojom diplomom sa takmicenja...jezik je ziv, menja se, i prihvatam to iako mi je zao kada vidim u kom smeru ide. pa, ja poznajem neki drugi jezik, jesam li po ovom novom pravopisu nepismena ili se starine priznaju jer su novine budalaste???????

napomena, velika slova i sl pisem kad moram kad je u pitanju tastatura jer me mrzi.....
Teodora i ja imam pitanje kad već imaš te diplome :-D , da li se kaže ISPREDAJEMO ili ISPREDAVAMO( u smislu predavanja, ne predaje)
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply