CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Zoey wrote:Dan je bio neverovatan! Kao u nekom losem filmu...........

Prvosam bila nesnosna (to je zbog ovih usranih lekova koje su mi dali), preko kurca odem kod frizera, odlucim da odem i u solarijum, ali poludim i izadjem mnogo pre vremene, legnu mi neke pare sto je bilo neocekivano pa samim tim jedino ok DA BI taman kad sam se smirila dobila OCAJNICKI poziv d drugara koji je sve fino nabavio da bi izvrsio samoubistvo!

Ja, naravno ostavim sve svoje kucne poslove i odjurim kod njega, i ukratko, da ne davim-uspela sam NA JEDVITE JADE da ga odgovorim od toga......bar danas..............

Premorena sam od svog celodnevnog cimanja, pa i frizera, a da ne pricam sta mi je ova iznenadna poseta drugaru uradila............


Divan dan, nema sta..............

sirota ti, baš si loše prošla!!!!
što ti onda nisi uletela sa nekom kintom, nego ja i dalje pokušavam jebeno samoubistvo>!!!!
stvarno težak dan za vas rajske ptice!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

sanela wrote:
vudd wrote:I ja kad bih se odlucio za samoubistvo,prvo bih tebe zvao...Bar znam da imam pravu osobu kraj sebe,i da ce mi naum uspjeti :D
Jooooj vudd.... :rolleyes:
upravo tako.
samo će te odraditi za oko dva grama dopa (a kupili smo dvadesetak)..
no big deal!
po smrt da je pozoveš, ona bi prvo pitala da li se ubijaš dopom.. ako ne, ne bi se previše smarala!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Zamisli ti te bezstidnice...ccc,...a koliko rece da ste kupili?Pa sto mene ne zovnu brate Niche ...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

vudd wrote:Zamisli ti te bezstidnice...ccc,...a koliko rece da ste kupili?Pa sto mene ne zovnu brate Niche ...
pa brate, zvao sam te letos, al si malo daleko..
a i u apstinenciji si koliko kontam!

next time, friend!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vivaldi82 »

Kad gledam ove vuddove komentare..iz apstinencijskog ugla...nesto mi se ne da apstinirati :-D Danas sam apstinirala naravno uz metadon..kojeg pijem samo 50 mg..I tako sam bila nervozna da sam jela svakakve gluposti(jedem kad sam nervozna i pijem met)pa mi posle bilo bas muka..i jela sam sam samu sebe sto sam sve to trpala u zeludac..ni kisela voda :vom: :vom: nije pomogla....Sto kaze Vudd Muka mi je od vas tj od mene... :vom: :vom:
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Ne daj se Vivaldi...Ja sam ovde postavljen od jedne poznate tvrtke, da vam ne bi kojim slucajem palo na pamet da apstinirate...

Osjecam se...sam sam,neka Nova godina opet,Srbi su narod koji voli da puca...
u to ime zivjela apstinencija i razumljivost vuddovih poruka :-D ...Ihhhaaaa
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xE9DBqJGhEU[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Legao u 5 ustao u 6. Op, trt, ja sam pojebana pudlica na kratkoj uzici i cesem se po glavi od Km³. :D Carski dan ce ovo da bude :twisted:
Jurim rep
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Hvata me nikotinska kriza. Moram u krevet..nemam pljugu..
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Dreamer »

Onaj ko pokusava samoubistvo, on ne trubi okolo time vec to ucini da niko zivi ne zna i svi posle budu iznenadjeni. Ti samo zelis paznju.

Sto se kinte tice, no comment. Nije se od mene nicim ne trazilo nego ni nagovestilo da treba da je dam.

Ne zanimaju me te tiicno pajdomanske price, alo!

Ja sam na putu oporavka, a tebi 7474 hvala sto si mi dao jos jedan motiv, a to je sto si me podsetio da nikad vise ne zelim da budem kao ti .

Ja cu se izleciti, videcete.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

ALO NERVOZNI.....NE DIRAJ MOJ TI VI!!!!!!!!!!
Mante se ljudi prepucavanja po forumu... tejkit izi, tejkit izi... :D
Ajme, ovo nešto ne valja, radostan sam :D i imam pljuge...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply