CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

oxo wrote:cek ti duvas po ceo dan i racunas da strejtiras?

mislim, da, super sto nije hors, to stoji, ali normalan zivot (pogotovo nas bivsih narkomana) i neko osamosaljivanje nema veze sa duvanjem po ceo dan.

to tako podseca na one epizodne strejtere, koji mogu da spoje mesec-dva cistoce, a pojma nemaju sta je normalan zivot

evo tu jedan lik iz kraja koji se skinuo sa dopa kada i ja, pre skoro 2 godine. isto tako samo duva i pije, ponekad neki bendzosi, spid, ekipa stara, po ceo dan na ulici. on je za mene i dalje narkoman. i dalje na coveka ne lici

opet, mozda ja nisam u toku, i mozda je sve ovo velika zabluda.
Jbt, toliko si me iznapusavao sada da sam morala ponovo da precitam svoj post. Ocekivala sam da cu zateci nesto mnogo strasnije. Ali sve sam pisala kako znam i ne vidim odakle ti ideja da me grdis za ovakav nacin zivota ?? Zar nije to cilj ? Zar nisam ka tome tezila (ili ka necemu sto je slicno tome) ??
Dobro, samo sto zadnjih par dana (a skoro 2,5god sam cista od dopa) cesce i vise pusim, ali to je prolazno.. provalila sam sa cime je povezano i garantujem da ce ubrzo prestati. Ili cu ponovo upasti u probeme koji nemaju veze sa dopom vec samo sa gandzom??
Ma nebitno..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Osecam se lokvanj...U pola 5
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

u čemu je fazon kako se oseća lokvanj u pola 5? Zaista ne znam jel nešto povezano sa sunčevom svetlošću ili tako nešto?u pozitivnom ili negativnom smislu?
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

dragance72 wrote:u čemu je fazon kako se oseća lokvanj u pola 5? Zaista ne znam jel nešto povezano sa sunčevom svetlošću ili tako nešto?u pozitivnom ili negativnom smislu?
ma jok opusteno,ja sam uvek negativan.Samo sam poslao post u pola 5 iz bare.Pozzz
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by selma »

pa djes' Bonane! :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
ivan123
Posts: 2
Joined: Sat Oct 02, 2010 8:13 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivan123 »

osecam se kao zmaj!!!!!!25dana insomnije napokon je iza mene...spavao sam kao beba veceras.pozdrav svim ljudima koji su se resili zla
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

malmase wrote:pa djes' Bonane! :)

Evo me sestrice tu sam cekicam jbn terapiju.Gde si ti?
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

ivan123 wrote:osecam se kao zmaj!!!!!!25dana insomnije napokon je iza mene...spavao sam kao beba veceras.pozdrav svim ljudima koji su se resili zla
Pozdrav i tebi...lijepo je citati nesto ovako...nadam se da ces se i ti u potpunosti rijesiti tog zla i zelim ti da uspijes u tome...
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

Razočarano, baš baš... :(
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

She make me to feel good
Attachments
06012010(001).jpg
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply