CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Kako si bre zakljucio Dragance da se mala navukla, zivo me interesuje???? :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Missunderstanding, sto bi rekli Ameri.. :D
Nisam se ja navukla ponovo, ni blizu toga, nego samo pravim zdravo poredjenje..
Ali isto mi je malo drago sto si ipak priznao da si mi po malo zavideo :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

saša-ex wrote:Kako si bre zakljucio Dragance da se mala navukla, zivo me interesuje???? :)
you don`t wana go there sale,belive me... :)
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Trenutno mi je dosadno jer moram da slusam momkovu kevu koja smara sa predratnim pricama i secanjima na familiju ali dobro.. za dva dana i ja pocinjem ponovo da radim pa cu da zabegnem u vidu magle..mada, bolje je i to nego da se cimam po 5 gradova u jednom danu kako bih zavrsila kombinaciju da skinem zikru i to sa ukradenim parama..
@sale pa ne znam valjda u kasne sate, pogrešno protumačio ovaj dvosmisleni post, kažem retko sam ovde nisam u toku pa se desi......a uskoci ne miruju
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

probudio sam se sa osmehom na licu!!
da li terapija najzad odradjuje posao ili se čovek ponekad fino naspava, lepo sanja i probudi se ujutro raspoložen i nasmejan!
trudio sam se da mi taj feeling potraje što duže. i traje!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

:smt108
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

dragance72, opusti se, sve je u najboljem redu.. Barem sto se dopa tice..
Istina je da zadnjih 10ak dana, od kad sam dosla iz NS-a duvam kao luda sa ovim malim ali i to mi je dosadilo.. Sve se oretvara u isto samo sto je ekipa mladja, klinci koji se bakcu sa semicama svakodnevno oko vutre i jedenja govana.. Pi.. Vec mi je pun Q i njih i vutre i cimanja i svega.. vec odavno.
Moracu ja tu neke mere da uvedem..
Btw, dok sam bila u NS-u imala sam neku semicu sa jednim momkom koji je godinu dana stariji od mog bivseg.. (81god).
Velika razlika.. Jbt, ovaj momak sa kojim sam sada je bukvalno '91 :lol:
Da je dve godine mladji, mogla bih u tvorza.. Cudo jedno kakve ja stvari pravim u zivotu.. Takve da nekad sama sebe ne prepoznajem u prici.
A u zivotu nisam imala mladjeg momka. A pogotovo ne toliko mladjeg.
To je bilo - bilo ko samo da vise uspem da raskinem sa mojom prvom i najvecom ljubavi..i tu je upao on. Klinac sa svetlim planovima za buducnost.
U tom momentu mi je to izgledalo kao spas. Videcemo dalje sta ce od toga biti..
Inace, danas sam malo smorena.. Ceo dan po kuci.. Oprala tri ture vesa, rasirila, prala sudove, cistila kucu..ne znam bas da je sve ovo ono sto sam zelela za sebe. Ali svakako mislim da je korisno kao prelazni period za moje osamostaljivanje kao odrasle osobe.
Pozdrav ekipi.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by oxo »

cek ti duvas po ceo dan i racunas da strejtiras?

mislim, da, super sto nije hors, to stoji, ali normalan zivot (pogotovo nas bivsih narkomana) i neko osamosaljivanje nema veze sa duvanjem po ceo dan.

to tako podseca na one epizodne strejtere, koji mogu da spoje mesec-dva cistoce, a pojma nemaju sta je normalan zivot

evo tu jedan lik iz kraja koji se skinuo sa dopa kada i ja, pre skoro 2 godine. isto tako samo duva i pije, ponekad neki bendzosi, spid, ekipa stara, po ceo dan na ulici. on je za mene i dalje narkoman. i dalje na coveka ne lici

opet, mozda ja nisam u toku, i mozda je sve ovo velika zabluda.
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

@psy..
dobro je da nije hors samo, mada pa jebiga nije čist život ni sa travom ali opet od dva zla uvek je bolje manje, pa doći će valjda vreme kada će i to biti višak. Ma hoće sigurno. Nekome treba više vremena, nekome manje da shvati da može bez ičega, ako može naravno. Ima mali procenat ljudi koji zaista, duboko verujem u to iako čak i oni koji neće da priznaju a ima ih i ovde na forumu, ne mogu bez neke hemije. Ja ću valjda otkriti vremenom gde sam tačno sada još uvek ne znam, kada budem saznao probaću ili kada probam saznaću :D mada sam već "probavao"
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Danas razmišljam da li da pokušavam još da nadjem iole "fioniji" posao trgovina, market mini, trafika ili najbolja ponuda u sredu konačan odgovor nadam se Ceragem ludi koreanci koji puštaju ljude da se masiraju kod njih i hiljadu puta i ne moraju da kupe aparat i teže da razviju porodični odnos izmedju pro0motera i uglavnom, bakica i dekica, najmladji koliko sam video nije ispod 60 možda 57,58. I traćžili su od 40 do 52 godine radnike mada mislim da sam im se svideo iako tek napunih 38. Inače koreanac Danilo hahaha tako ga naši krstili valjda, je faca koja se non stop smeje, kakav spokioj zrači iz njih to nisam videol. Istočnjaci eh :( daleko smo od njih elem ako i tu me ne pozovu u uži izbor ozbiljno razmiđljam, o radu na stovarištu 4 stanice od moje kuće za 20 do 25 hiljada in ače to je sada maksimum pošto sezona gradjevinska prolazi znači manje posla manja kinta i tepih servisa i pranja kola ujedno negde na vidikovcu malo podalje od mene za 26000. Ne znam zaista želim posao i treba mi novac moćžda je vreme pregaziti predrasude, uostalom i plaćam školu sa sistem i mrežnog admina 72eu mesečno, ali ću gledati da predjem na online učenje e learning, koje je jeftinije i pošto sam novi komp platio sa zvučnicima i štampačem oko 75000 sam komp je bio 59000 iako sam meračio jedan od 80.tak hiljada sa intel i7 jezgrom i brzinom od 2,9ghz i magistralom fsb 1600 ddr3 minimum 4GB Geil recimo ali dobro..i tu mi je ostalo pošto je plaćeno gotovinski 55000 još po 6000 mesečno do ukupne cene.
Dakle da se vratim poenti izgleda mi se smeše manje fini poslovi :D , ali jebiga i posao je bitna stvar u oporavku preuzimanje obaveza i slično videćemo..ne radujem se tome ali ako dodje dotle ok
Post Reply