CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

PsyTechGirl wrote: garant joj je neko stavio drogu u heroin :-D
Ma jok, ovoj je neko dao dobar ekser umjesto tablete za tlak! :D
Potpis.
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Ja prevareno a ne znam ni šta mi bi iskreno. to obično ne činim no elem u četvrtak na ekonomskom fakultetu je bio organizovan neki test za posao posle toga, pošto tu metadonski centar naletim na nekog lika Travicu Dejana koji me zamolio da mu dam da telefonira pošto sam imao u VIPU neke minute besplatne pa onda 250 dinara ijmam li to nisam mogao da mu dam i na kraju mogu li do sutra telefon da mui dam jer on nema, a hitno hitno mu treba, tu još neka devojka s anekim malim detetom isto iz centra, mislim klasična pajdomanka kojoj centar služi da je snabdeva metadonom koji ne pije osim jednom kad mora a donsoi urin neke starije žene, za test i verujem da se ovaj primio na nju i da je zbog nje uzeo moj fon i uremio ga negde ili prodao. I ne znam kaem šta mi ti to obično ne radim, njega znam onako, nisam znao neke detalje taj dan koj e sam saznao sutra, jebiga, ali dal zbog onog deteta čega li ili depresije u kojoj je bio a i ja sam bio u teškoj baš i ja mu dadoh. Sutra naravno nema ga ja poludim, ne znam gde žiovi prva misao da nadjem u belim stranama fon i ulicu i da idem sam i li sa nekim sa bezbolkama da upadnemo na gajbu i od keve i ćaleta tražimo telefon ili pare ako nema kreće razbijanje po kući. No to je prvi impuls i glup na kraju zb og prevare tlefonom ja da izvršim skoro razbojništvo. Ne skoro nego to iznuda novca putem sile. Druga misao u centru da ga napadnem i da se pobijemo odnosno da ga zubima zakoljem koliko su mi se vene nadule.smirivale me psiholog i doktorka i sestra i na kraju odoh ja u savski venac SUP i prijavim i oni kaži klad ga vidiš ti zovi da pošaljemo patrolu, pa zar ja da ga hapsim? pobogu! Rekoh ima dosije imate adresu patrolu p'a kod njega. Elem, 'pojavluje se on danas ja sedim sam u čekaonici pitam: Jajaro, gde je telefon? On malo raširio oči onako nije mu svejedno _ "kao, brate stavio sam na punjač ne znam kad dolaziš, kojim danima, ja kažem na to : Ne seri čuo sam da tako radiš uzmeš pa ne vratiš fon, uzmešđ repa za pdo pa te nema sa šeme nego oni što te čekaju ispuše mislio sam da ti banem taj dan nego bne znam gde živiš na bežanijskoj kosi da ti uletim u kuću i napravim ršum,l onda nisam mogao da te nadjem u belim stranama ali naći ću i na kraju sam po nagovoru osoblja iz centra i da ne napravim glupost jer svaka žešća svadja a tuča nekmoli povlači momentalno izbacivanje, otišao sam i prijavio te u policiju. Psiholog čuvši šta se dešava poziva mene da kod sebe i razgovara dok on popije prvi i da ide a ja da ostanem da pijem posle njega terapiju na izlasku sam rekao u petak da doneseš!" on kao:nemoj da se dereš, na šta sam ja još glasnije:"DONESI GA U PETAK! Svo vreme mi u golavi da sam kevi i devojci obećao da se nečću tući zbog telefona i da je on ne dobijam ništa time samo ću napraviti veliku štetu ali jednostavno, razum, u klun podsvest u ploču. Stanem ja sa dva tri pandura iz iobezbedjenja utakmice kod picinog parka da popričam kad on prolazi na 50 metara ja kažem ljudi ovaj me popali9o za fon prijavio sam ga, legitimišite ga i zovite savski venac. Oni ma rešiće oni to zovi 92 pa nek te prebace naravno ovaj me snimi podalje i ode čovek nije blesafv da čeka dok sam dobio 29-ti pa me prebace na savski venac pa objasnim da sam i kome podneo prijavu i da je bio u parku kod ekonomskog, oni kao sledeći put kad ga vidite u centru zovite šaljemo patrolu ja prvo neću da dovlačim policiju u centar jer su me zamolili ljud8i, osoblje, drugo oni kakvi su ušli bi unutra sigurno ne bi čekali ispred i treće kaĆem im jana kraju:_"Jel treba ja da ga hapsim!? Jel treba ja da ga uhvatim vežem, i dovedem dole!? - ona će na to -"Gospodine nemojte tako procedura je takva", -ja opet -"Pa zašto pobogu7 imate njegov dosije imate gde živi idite na adresu pa ga pitajte gde mu je na punjaču taj nokia 3110c crn sa napuklom maskom"? I tu zatvorim vezu i po svoj prilici priču sa ovim slučajem. Iznerviran zapalim cigaru taman krenuo da ostavljam i krenem kod devojke sa kojom pre dve nedelje sredih odnose konačno posle nekog mog sranja kao i obično već drugi put i njoj sam obećao, ako me išta drži od fizičkog obračuna osim izbnacivanja iz centra a i to ne bi bilo da se uradi van centra naravno može ali ona smatra i ja kad bolje razmislim to je čovek koji ne vredi ni tih 20 evra koliko vredi taj telefon. Zbog takvog čoveka i sam njim tući se je ponižavajuće, razmišljao sam i razgovarao sa svojom dragom koju što se mudrosti tiče i pameti, jako cenim i uglavnom je do sada sve što mi je rekla ili predvidela šta će biti pogodila. I za ovo mi je rekla da na kraju ja i da ga prebijem mogu najebati jer ako završi na urgentnom i pitaju ga ko ti je ovo uradio kaže da sam ja men e će da kpokupe odmah jer sam i u policiji rekao ako oni neće da reaguju da ću ja ili sam ili sa društvom za svaki slučaj ako treba i šipkama da ga bacim ui gipsano koristo u afekltu, budala, ne razmišljam.....
Dakle evo razmišljam danas i odlučio sam da bih mn ogo veći baja ispšao da mu donesem punjač i dam da se ne muči čovek ili da to0me kome je prodao da taj ne kupuje bezveze ja sam ionako došao do samsunga 5230 valjda touch screen koji vredi nekih 300 i nešto evra. I da ostavim jajaru jajarama jer kako mi je jedan rekao na njega batine ne deluje navikao je na njih makar jednom mesečno ili na dve nedelje nekad i češće jedino od matoraca njegovih da se traži ali opet i da strwesiram jadne ljude mogu misliti koliko su stresova zbog njega doživeli već, pa jebiga nekada i jeste velika stvar oprostiti, pobediti sebe. Ja bih rado ga tukao dok se ne usere, stari ja, ali novi jao ka kojem idem i želeo bih da stignem(a ovakvi recidivi staroga ja samo me usporavaju) bi oprostio i jednostavno isključio tog čoveka, stavio van domena ljudi i registrovanja istih, dakole kao deo prostora ispunjenog gasom nimalo prijatnim. Eto dualizma u kojem sam ja. U stvarim mislim da sam odlučio eto dualizma u kojem sam bio definitivno ovog trenutka to stavljam ad acta, neka mu je na čast, koje svejedno nema ali eto, postoji neka kosmička pravda uverio sam se više puta koja postavi sve gde treba kako i čime, niti me zanijma da znam niti bi bilo dobro.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

dragance72 wrote:Ja prevareno a ne znam ni šta mi bi iskreno. to obično ne činim no elem u četvrtak na ekonomskom fakultetu je bio organizovan neki test za posao posle toga, pošto tu metadonski centar naletim na nekog lika Travicu Dejana koji me zamolio da mu dam da telefonira pošto sam imao u VIPU neke minute besplatne pa onda 250 dinara ijmam li to nisam mogao da mu dam i na kraju mogu li do sutra telefon da mui dam jer on nema, a hitno hitno mu treba, tu još neka devojka s anekim malim detetom isto iz centra, mislim klasična pajdomanka kojoj centar služi da je snabdeva metadonom koji ne pije osim jednom kad mora a donsoi urin neke starije žene, za test i verujem da se ovaj primio na nju i da je zbog nje uzeo moj fon i uremio ga negde ili prodao. I ne znam kaem šta mi ti to obično ne radim, njega znam onako, nisam znao neke detalje taj dan koj e sam saznao sutra, jebiga, ali dal zbog onog deteta čega li ili depresije u kojoj je bio a i ja sam bio u teškoj baš i ja mu dadoh. Sutra naravno nema ga ja poludim, ne znam gde žiovi prva misao da nadjem u belim stranama fon i ulicu i da idem sam i li sa nekim sa bezbolkama da upadnemo na gajbu i od keve i ćaleta tražimo telefon ili pare ako nema kreće razbijanje po kući. No to je prvi impuls i glup na kraju zb og prevare tlefonom ja da izvršim skoro razbojništvo. Ne skoro nego to iznuda novca putem sile. Druga misao u centru da ga napadnem i da se pobijemo odnosno da ga zubima zakoljem koliko su mi se vene nadule.smirivale me psiholog i doktorka i sestra i na kraju odoh ja u savski venac SUP i prijavim i oni kaži klad ga vidiš ti zovi da pošaljemo patrolu, pa zar ja da ga hapsim? pobogu! Rekoh ima dosije imate adresu patrolu p'a kod njega. Elem, 'pojavluje se on danas ja sedim sam u čekaonici pitam: Jajaro, gde je telefon? On malo raširio oči onako nije mu svejedno _ "kao, brate stavio sam na punjač ne znam kad dolaziš, kojim danima, ja kažem na to : Ne seri čuo sam da tako radiš uzmeš pa ne vratiš fon, uzmešđ repa za pdo pa te nema sa šeme nego oni što te čekaju ispuše mislio sam da ti banem taj dan nego bne znam gde živiš na bežanijskoj kosi da ti uletim u kuću i napravim ršum,l onda nisam mogao da te nadjem u belim stranama ali naći ću i na kraju sam po nagovoru osoblja iz centra i da ne napravim glupost jer svaka žešća svadja a tuča nekmoli povlači momentalno izbacivanje, otišao sam i prijavio te u policiju. Psiholog čuvši šta se dešava poziva mene da kod sebe i razgovara dok on popije prvi i da ide a ja da ostanem da pijem posle njega terapiju na izlasku sam rekao u petak da doneseš!" on kao:nemoj da se dereš, na šta sam ja još glasnije:"DONESI GA U PETAK! Svo vreme mi u golavi da sam kevi i devojci obećao da se nečću tući zbog telefona i da je on ne dobijam ništa time samo ću napraviti veliku štetu ali jednostavno, razum, u klun podsvest u ploču. Stanem ja sa dva tri pandura iz iobezbedjenja utakmice kod picinog parka da popričam kad on prolazi na 50 metara ja kažem ljudi ovaj me popali9o za fon prijavio sam ga, legitimišite ga i zovite savski venac. Oni ma rešiće oni to zovi 92 pa nek te prebace naravno ovaj me snimi podalje i ode čovek nije blesafv da čeka dok sam dobio 29-ti pa me prebace na savski venac pa objasnim da sam i kome podneo prijavu i da je bio u parku kod ekonomskog, oni kao sledeći put kad ga vidite u centru zovite šaljemo patrolu ja prvo neću da dovlačim policiju u centar jer su me zamolili ljud8i, osoblje, drugo oni kakvi su ušli bi unutra sigurno ne bi čekali ispred i treće kaĆem im jana kraju:_"Jel treba ja da ga hapsim!? Jel treba ja da ga uhvatim vežem, i dovedem dole!? - ona će na to -"Gospodine nemojte tako procedura je takva", -ja opet -"Pa zašto pobogu7 imate njegov dosije imate gde živi idite na adresu pa ga pitajte gde mu je na punjaču taj nokia 3110c crn sa napuklom maskom"? I tu zatvorim vezu i po svoj prilici priču sa ovim slučajem. Iznerviran zapalim cigaru taman krenuo da ostavljam i krenem kod devojke sa kojom pre dve nedelje sredih odnose konačno posle nekog mog sranja kao i obično već drugi put i njoj sam obećao, ako me išta drži od fizičkog obračuna osim izbnacivanja iz centra a i to ne bi bilo da se uradi van centra naravno može ali ona smatra i ja kad bolje razmislim to je čovek koji ne vredi ni tih 20 evra koliko vredi taj telefon. Zbog takvog čoveka i sam njim tući se je ponižavajuće, razmišljao sam i razgovarao sa svojom dragom koju što se mudrosti tiče i pameti, jako cenim i uglavnom je do sada sve što mi je rekla ili predvidela šta će biti pogodila. I za ovo mi je rekla da na kraju ja i da ga prebijem mogu najebati jer ako završi na urgentnom i pitaju ga ko ti je ovo uradio kaže da sam ja men e će da kpokupe odmah jer sam i u policiji rekao ako oni neće da reaguju da ću ja ili sam ili sa društvom za svaki slučaj ako treba i šipkama da ga bacim ui gipsano koristo u afekltu, budala, ne razmišljam.....
Dakle evo razmišljam danas i odlučio sam da bih mn ogo veći baja ispšao da mu donesem punjač i dam da se ne muči čovek ili da to0me kome je prodao da taj ne kupuje bezveze ja sam ionako došao do samsunga 5230 valjda touch screen koji vredi nekih 300 i nešto evra. I da ostavim jajaru jajarama jer kako mi je jedan rekao na njega batine ne deluje navikao je na njih makar jednom mesečno ili na dve nedelje nekad i češće jedino od matoraca njegovih da se traži ali opet i da strwesiram jadne ljude mogu misliti koliko su stresova zbog njega doživeli već, pa jebiga nekada i jeste velika stvar oprostiti, pobediti sebe. Ja bih rado ga tukao dok se ne usere, stari ja, ali novi jao ka kojem idem i želeo bih da stignem(a ovakvi recidivi staroga ja samo me usporavaju) bi oprostio i jednostavno isključio tog čoveka, stavio van domena ljudi i registrovanja istih, dakole kao deo prostora ispunjenog gasom nimalo prijatnim. Eto dualizma u kojem sam ja. U stvarim mislim da sam odlučio eto dualizma u kojem sam bio definitivno ovog trenutka to stavljam ad acta, neka mu je na čast, koje svejedno nema ali eto, postoji neka kosmička pravda uverio sam se više puta koja postavi sve gde treba kako i čime, niti me zanijma da znam niti bi bilo dobro.
U JEEEE....ala je tebi dobrooo...dobra roba,a? :lol:
P.S.Ma ti si opasan 8)
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

@param-parčad
Uopšte nisi shvatio poentu, trudio sam se da, možda, i previše detaljno i iskreno i svoja osećanja i dogadjaje prenesem, jer je sa jedne strane i poučno. Ni jednog trenutka nisam hteo nekim opisom da sebe promovišem kao u fazonu klinačkog dokazivanja"jao kako sam jak" ili "jabaću mu kevu ne može sa mnom tako" A što se robe tiče od 10 januara ove godine heroin ili bilo koji drugi nelegalni opijat, van doktorskog recepta ili kako god nisam konzumirao. S druge strane primetio sam da za svakoga ko je na terapiji metadonom imaš izazivačko-svadjalački stav i ovo kao ti si opasan. Šta je trebalo da znači osim što si javno pokazao da nisi ukapirao temu, ali si zato rado doneo sud o čoveku koga u životu nisi video, nisi prozborio valjano ni par reči, bukvalno osim virtuelnog ne znaš ništa o meni. I zaista ne bih ni obraćao pažnju na tvoje postove mislim da nisu dobronamerni, ako nemaš šta pametno reći najbolje je ćutati, shvataš? Jer ona će mnogi i misliti da si....no to valjda kapiraš.Pošto je konverzacija, slutim izmedju tebe i mene, ikakva konstruktivna za čitaoce foruma pre svega, teško moguća nisi u obavezi da praviš sebi napor i gomilaš lošu energiju. A to što tako reaguješ je rekoh ti zbog tvoje teroije malo se radim pa se malo čistim u teretani kao jel padne i koji testosteron depo i metan? Samo pitam. Ma u stvari zaboravi i ne zanima. Vidi koliko ti ja posvetih redova ...eee vešt si mali umeš da provociraš, priznajem :D . Šalu na stranu To zaista i jeste od tvojih malo se radim malo se lečim, daj čoveče odluči se već jednom vreme je nisi više /(toliki klinac) Najaktivniji si kada treba pametovati o štetnosti heroina i opijata uopšte a onda uletiš u seriju. Ja bih lično, ne znam možda grešim, prvo slušao iskusnije koji su čisti dugo recimo ako ne više ono makar godinu, učio od njih. Zajedljivost je jedna od prvih stvari koje bi ti savetovali da izbaciš..ma ipak ti kreni malo na N.A i A ovo je mislim moje poslednje obraćanje tebi. Frekvencije su nam različite pa pravimo šum koji može i verovatno smeta ostalima. Tvoje provokacije tvoja stvar, tvoje neshvatanja šta sam hteo da kažem pa..hm..iskreno nisam ni očekivao da shvatiš
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Za sve ostale koji imaju dovoljno razvijen organ za razmišljanje u skladu sa svojim godinama a nemeju nikakvih zlih namera, sve što se odnosi na ono što sam ja njemu rekao u centru da se zna nije stvar kojom se ja ponosim već naprotiv me je stid jer se nisam uspeo do kraja obuzdati i ispasti još i šmeker donevši mu punjač da mu dam i paklu pljuga, jebiga, znam šta je sirotinja nema se...Dakle nisam ja hteo da sebe hvalim time ali radi pune istine neću samo da pišem stvari kojima se ponosim a pretnje njemu nisu nimalo pohvala za mene i voleo bih da ih nisam izuzstio. Nisam klinac kome je cilj da bude opasan kada sam bio klinac zaista u ludim godinama jesam bio "opasan" ako se pod tim misli na dobra šibadžija, na nekoga ko će za dve tri reči da krene da ali to je sa zrelošću prestalo već tamo negde početkom dvadesetih do 24,25...Zato me sada i nervira što sam ja prvenstveno dozvolio jednom klošaru da me toliko isprovocira i vrati unazad. Toliko
toto-rina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by toto-rina »

Sa ljudima koji su na putu za Metadonsku terapiju svojim unistavanjem organizma jer zbog nemanja para i ne zelje da kradu nemaju drogu za svaki dan a drogiraju se kada mogu ili kada ne mogu vise da izdrze odupiranje ne treba polemisati. Oni nanose vise stete sebi od ljudi koji se svaki dan drogiraju. Oni nanose vise stete sebi i od onih koji su na 100 mg Metadona svaki dan i ako mesecno samo 5 uzmu heroin. Ne vide da im zivci odlaze cekajuci dane kada ce da uzmu drogu. Pricaju pricu neku kao da su ljudi na metu preskocili taj njihov period. Najgore od svega toga je sto ce vecina njih zavrsiti na Metu i sto krije da bi vec sada zapocela terapiju. U suprotnom su mazohisti jer se svi secamo kako izgleda povremeno drogiranje i kakav je osecaj kada ne uzmes drogu danima a radi ti se. Dokazivanje samom sebi i celicenje ne traj dugo to je faza koja traje 2-3 godine a nekoliko godina od pocetka uzimanja heroina. Prosli smo to svi. Pogotovu ako su ti roditelji nad glavom svaki dan.
Ja bi osim dabogda imao pa nemao rekao dabogda ziveo sam pa sa roditeljima. Jer i oni nesvesno nekada mnogo doprinose drogiranju. Meni je to sto zivim sam mnogo doprinelo prestanku uzimanja dopa.
Sto se parama tice mi smo bili u njegovoj fazi a on u nasoj nije, ali polako i sigurno ide ka njoj. Sto se vise odupire duzece mu trajati mucenje.
Sa devojkom, kaficima i normalnim stvarima ne moze da porevari ljude da mu receptori vape za heroinom. A za koju godinu krece nepovratno propadanje organizma od neprospavanih noci, neredovnog jela, jer propada se ne samo kada se drogiras nego i kada mislis na drogu po ceo dan.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

a da ne uzimas nista?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:a da ne uzimas nista?

Heeeey, SasO, a gde si ti ?? Kako je ?? :D

Ja evo nisam lose.. Ono, gura se iz dana u dan.. kombinuju se najkvalitetnije kombinacije za zivot, biraju frajeri koji mogu najvise da pruze i najbolji zivot da mi stvore i tako..
Trenutno mi je dosadno jer moram da slusam momkovu kevu koja smara sa predratnim pricama i secanjima na familiju ali dobro.. za dva dana i ja pocinjem ponovo da radim pa cu da zabegnem u vidu magle..mada, bolje je i to nego da se cimam po 5 gradova u jednom danu kako bih zavrsila kombinaciju da skinem zikru i to sa ukradenim parama..
Pozdravljam ekipu!! :axe:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Slažem sa sa Sašom na najbolje ne uzimati ništa ko može i tu treba biti vrlo kritičan i samokritičan i vrlo realan i iskren prema sebi. Ja sam sebe obmanjivao staću samo da ovo sredim, staću samo da ono sredim, ma samo da mi se sve složi nestanu problemu, pa jebote to kad se desi to je smrt. I prolazio sam kroz tu fazu kad više nisam hteo da kradem osim iz kuće za dop i kad sam po dva dana bio "crn" čekajući da se dočepam para makar za lutku i tačno, slažem se tada se i tako se najviše propada, kada sam imao i radio se svaki božiji dan i po 10 meseci, godinu nisam toliko propadao čak više nego duplo manje, jer sam imao svoj ritam života. zna se kada spavam, zna se kada ustajem, kada jedem kada idem do ortaka blizu mene u štek gde nam je dop, kada se drogiramo maltene se znalo kao da pijemo pentreksil u koje vreme popodne, kasno popodne predveče, veče i pred spavanje još malo i taman ok do ujutru dok se ne probudim jedem. nema cimanja jer robe je imalo koliko hoćeš, iskreno boleo me paja za sve i za inflaciju te 93 to mi je najlepša godina drogiranja i na žalost jedna od početnih godina moga pakla kasnije je sve izgledalo mnogo gore...ma serem snalazio sam se ja još sam bio posle zavoleo trodone kao lud zbog njihovog serotoninskog rada bio sam hepi kao nikad na njima. Još kao gospodin bez cimanja sa dilerima dobar dan, dobar dan, kutiju trodona ili dve, tri, zavisi koliko planiram da se ne cimam i bendžose da se ne popije epi i tako bogami podugo pa onda opet dop..jebiga. Sada mi je dobro, trudim se da slušam doktore nešto sam par dana eksperimentisao ne sa dopom niti drugim drogama nego sa dozama, da smanjim pa da povećam pa da vidim koliko može da se izdrži najviše bez meta i slično i sada imam odgovore pa mi više nije interesantno. jebala me moja radoznalost ali dobro je nisam ništa sjebao niti naštetio sebi, opet radim kako mi kažu, vrlo disciplinovan sam 99% vremena, u stvari ne bih ni eksperimentisao da me nije zdrmala žešća depresija kad su mi bukvalno suze kretale u busu gotovo bez razloga, ne plačem ali mi krenu suze i to srećom brzo sredim da se ne vidi, i kao nisam ja depresivan samo sam zbog posla nesrećan što ga nemam, što sam se posvadjao sa devojkom kad ono leto a ja se na metu znojim kao lud i nisam hteo iako je doktorka predložila da dižemo dozu malo nisam hteo i gurao tako skoro dva meseca i sjebao se. Ljudi metadon je individualan lek ne znači da će zavisiti koliko si dopa, čaja trodona bilo čega uzimao da će ti aproksimativno toliko trebati. NEE! nekome bude dosta recimo 80mg a uzimao svaki dan po 3 grama neko cepao znam i takve po gram gram i po retko dva pa mu i 120 jedva dovoljno. Dovoljno je fizički ali da pobedi onog rovca u glavi , da psihički te smiri izadovolji to je druga priča i to je ono što, sada na sreću doktore zanima. Ja sam se zajebao sa tim mojim što manje a onda mi je doktorka rekla svejedno da li si na 100 120 ili čak i 150 sve do 40 ili 30mg se lako spušta posle idu muke, odnosno posle ide suboxone ili bi bilo pametno morfin ili hirdromorfon ja se iskreno nadam da će ubaciti hridro morfon u terapiju zato što najmanje štetan i da da nam smanje pomalo doze metadona a dodaju hirdromorfon Jurnisu, dugodelujući. Generalno gledano prag tolerancije mu je najmanji najduže se može uzimati da se ne razvije zavisnost, drugo neuroadaptacija ili onaj psihički osećaj posle uzimanja doze koji svaki narkoman traži da ga blago smiri i samo malo gotovo neprimetno dingne, kod njega kažu ostaje trajno i posle godinu, dve, tri uzimanja isti. Znam da nije tema za ovaj post ali eto, ponukali me prethodni postovi.
Ja se na neki način Saletu divim, njegov uspeh je ogroman zaista posle toliko zajebavanja sa drogama(opijatima) čovek je čist skroz, skidam kapu. Kažem meni je presudna stvar bila što sam naučio, bar mislim, biti iskren prema sebi i znao sam da se od "govana pita ne pravi" malo karikiram ali u tom trenutku metadon jeste bio spas za mene jer sje para ponestajalo a počeo sam kao da se skidam čajem pa lagano i na njega da se navlačim at tek bih tu završio karijeru mislim iskreno kako se sada osećam u oodnosu na ono pre i kad nisam uzimao po mesec dana dva eventualno recimo, pa ja sam Avion, ne džambo džet ali mali, skromni dvomotorac, pajper Miste No-a :D :D
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

PsyTechGirl wrote:
saša-ex wrote:a da ne uzimas nista?

Heeeey, SasO, a gde si ti ?? Kako je ?? :D

Ja evo nisam lose.. Ono, gura se iz dana u dan.. kombinuju se najkvalitetnije kombinacije za zivot, biraju frajeri koji mogu najvise da pruze i najbolji zivot da mi stvore i tako..
Trenutno mi je dosadno jer moram da slusam momkovu kevu koja smara sa predratnim pricama i secanjima na familiju ali dobro.. za dva dana i ja pocinjem ponovo da radim pa cu da zabegnem u vidu magle..mada, bolje je i to nego da se cimam po 5 gradova u jednom danu kako bih zavrsila kombinaciju da skinem zikru i to sa ukradenim parama..
Pozdravljam ekipu!! :axe:
Šta je ovo svi živi se vratili porocima :( :( ili mi se čini, ili odavno kako sam uvalio dupence u državne jasle i metadonsku cuclu ne gledam mnogo tudju muku? I ne primećujem ne dolazeći često ovde šta se dešava. Znam da si jedno vreme i to duže bila čista i nadao sam i stvarno uvek ti zavideo pomalo :D vidi ovu malu kako može, čista at i pičko matora malo malo pa se uvališ u pajdomansku priču....jebiga žaop mi je stvarno ako je tako ali jebiga, ne predaj se guraj napred, možeš ti opet ako si već uspela.
Post Reply