CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

7474 wrote:da, uspeo sam da odgledam SRPSKI FILM na kratko i u delovima..
Koji si ti car, aj' objasni kako se to radi. :D
Meni film i nije tako loš kako sam u prvi mah pomislio. Kraj je super.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

7474 wrote:jbg, NA će uvek biti a _________________ neće još dugo.
Svaki put uspes da me impresioniras svojim nacinom razmisljanja :-D
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

bojanol wrote:
7474 wrote:da, uspeo sam da odgledam SRPSKI FILM na kratko i u delovima..
Koji si ti car, aj' objasni kako se to radi. :D
Meni film i nije tako loš kako sam u prvi mah pomislio. Kraj je super.

ja sam ti pre svega dosta naivan i bukvalan, pa ću pretpostaviti da me stvarno nešto nisi razumeo..
LM, otvoriš film sa bilo kog medija i u bilo kom plejeru.-.
onda staviš kursor miša na onu liniju koja pokazuje progres onoga što trenutno pušta pa kreneš da gledaš (u ovom slučaju) film.. kako naidješ na scenu koju baš ne možeš da svariš tog trenutka, klizneš kursorom niz onu liniju još malo desno.. ako te tamo zatekne gola Katarina Žutić, onda malo pogledaš a ako pak nemaš sreće pa prisustvuješ porodjaju neke jebene trudnice i silovanja te novorodjene bebe, onda (bar u BS plejeru) imaš opciju da udaraš po onoj strelici u desno i film krene da se pokreće (bez zvuka,. što je jako bitno) preskačući pojedine frejmove... ili opet upotrebiš trik sa kursorom i pobegneš desetak minuta dalje..
i tako, malo po malo, za kratko vreme, prodješ ceo film, zadržavajući se na delovima.

uspeo da objasnim?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

bojanol wrote:
7474 wrote:da, uspeo sam da odgledam SRPSKI FILM na kratko i u delovima..
Koji si ti car, aj' objasni kako se to radi. :D
Meni film i nije tako loš kako sam u prvi mah pomislio. Kraj je super.
ovaj drugi deo ne bih komentarisao..
zapravo, ajd malo..
ni meni film nije loš ali reći da je kraj SUPER??? hmmmmm, stvarno nesrećan izbor reči..
mada, opet, ko šta voli...
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Pawa wrote:
7474 wrote:jbg, NA će uvek biti a _________________ neće još dugo.
Svaki put uspes da me impresioniras svojim nacinom razmisljanja :-D

jbg, ja ovo shvatio kao kompliment!
thnx!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

sanela wrote: Ja vas sve pozdravljam iz Vlore, Albanija, sa pjescanih plaza. A imam i internet u sobi, pa mogu kratko da provirim na net pokatkad. jupiiii
Stavicu i par slika kad se vratimo.
e mi smo pre dve godine letovali kod Ade, pa smo se palili da odemo do Albanije.. onda smo na Google Earthu naišli na neke plaže (najbliže CG) koje su delovale dosta nepristupačno, sve nešto uklesano u stene. prelepo ali neupotrebljivo, pa smo odustali..
i onda , kad smo se vratili kući, skontamo to mesto Vlora i totalno se skenjamo što nas je mrzelo da se cimnemo donde.. al, stvarno nije baš ni blizu...

elem, S, užasno ti zavidim!!! na albanskoj kuhinji, pre svega.. (i džokavcima, posle klope :mrgreen: )
postavljaj slike, obavezno!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

Relaksirano, entuzijastično, motivirano, sa nekim ludim predosjećajem kako će nešto veliko i lijepo baš meni da se desi. :D
Još da mogu na druge prenijeti ovo stanje. :wink:
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

pozdrav svima koliko vas ima.

pitanje administratoru : zasto je izbrisana tema Diskriminacija narkomana?
zato sto ste vi tu iskomprovitovani?
Izbrisana je i tema na kojoj je M4J4 pisala o silovanju svoje najbolje prijateljice te kako su ona i njeno društvo nagovorili silovanu djevojku da ne prijavi krivično djelo policiji. Na toj temi je Sanela podržala M4J4 i rekla da je ispravno postupila a na sto sam joj(Saneli) uputila kritiku kako ne bi smjela takvo nesto raditi obzirom da je socijalni radnik i da se radi o krivicnom djelu.
vraćam se odmah!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

A jesi probala sa pp?Mada,kad bolje razmislim...zapalimo forum,dole mito&korupcija,svijet je nepravedan,zivot je nepravedan too,Sanela nije Bog,ali je batina,M4J4 burn in hell itd,itd...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply