CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Konacno je bolje... 8)
Wins.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

dita wrote:Sretan rođendan draga Sanela! Svako dobro želim!
Hvala puno dita.
pusa
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by biba »

Drago mi je za one šta se osjecaju,bolje,dobro,ok,super,aaa,kako vam to uspijeva?Ne znam možda da malo promjenim svakodnevnicu i ja bi napisala jednom "osjecan se bolje",ali evo i danas isto,buđenje u 6i30,nahrani Lunu,zapali 2-3cigare zaredom(i to bez kave jer je neman volje kuvat),sad solazi kuvanje rucka,spavanje od 3 od 4i30,igra s lunom,20 i 30 Luna ide spavat,22h ja idem spavat.Ako je neko procitao ovo,šta mislite da li je možda moja svakodnevnica uzrok to my depresion????Pozz,ako itko ide na plazu,bucnite se i za mene.....Biba & Luna :? P.S.:Sanela sretan rođendan od srca,sve najbolje :smt041
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

Ne znam kako su ti dani izgledali ranije, ali ritam koji sada imaš je tipičan za mamu malog djeteta. :wink: Djetetov tempo diktira sve ostalo. Normalno je.
Ubaci neke sadržaje između i upotpuni postojeće. Kad već kuhaš, igraj se sa novim receptima, probaj neka egzotična jela, ukrašavaj, igraj se u kuhinji. Čitaj ako ti nisu mrske knjige, šetaj, nađi se sa prijateljicama na kavi, a ako nemaš nikoga odgovarajućeg, izvedi dijete u park kad i ostale mame. Skompaćeš se s nekim. Vjerujem da u Splitu, kao i u drugim većim gradovima, ima dosta radionica, igraonica i ostalih sadržaja za djecu i roditelje. Uživaj u tome kako Luna iz dana u dan raste. :) Pozdrav!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Osjećam se jako jadno, razočarano i u sebe i u ljude... Osjećam se usamljeno, bezvoljno,umorno... Ne pamtim kad sam se zadnji put nasmijala, onako od srca iskreno. Trebam promjenu,hitno... Držitr mi fige da mi ovo uspije.
Potpis.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

AnAna_mo wrote:Osjećam se jako jadno, razočarano i u sebe i u ljude... Osjećam se usamljeno, bezvoljno,umorno... Ne pamtim kad sam se zadnji put nasmijala, onako od srca iskreno. Trebam promjenu,hitno... Držitr mi fige da mi ovo uspije.
Držimo! Od početka! :wink:
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

Draga Ana, pa naravno da ti drzimo fige...jos davno sam ti napisala da mi se cini da si ti ljubimica foruma i mnogo mi je drago da si odlucila uciniti nesto dobro za sebe...Nemoj opet posustati, molim te...Sretno djevojcice
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Mirno i spokojno.
Vratio mi se mir i osecam jednostavnost trenutka opet.
Iskrenost,otvorenost uma i voljnost...
Koliko malo nedostaje neki put....A koliko bas to malo fali..
Danas sam zagrlila svoj osecaj bola,
Danas sam zagrlila svoj osecaj srece,
Danas sam zagrlila sebe..
Znam da je sve u redu,
jer danas biram da budem u miru sa sobom...
Hvala...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by biba »

I još jedan rutinski dan,a ne danas nešto novo,posjetila me socijalna radnica i upalila sam klimu:),uspjeh.ma možda je bit u tome sto ja nisam mislila biti samohrana majka,vec da cemo ja i Sagy zivit skupa,prvo se socijalna bunila,a sad je otisa na sezonu radit,od kad smo se vjencali imali smo 4zajednicka dana i noci.obozavam svoju malenu al nedostaje on,u svemu,i najmanjim stvarima,to shvatite jako brzo...imam osjecaj da ce nakon sezone nac neki drugi razlog pa da ce ponovo nestat iz nasih zivota a toga se najviše bojim, mislim da bi pukla.da bar imam obitelj tipa,mama,tata,brat,tete,barbe,babe dide,možda bi bilo lakse,jer kaze on kako je zenama sto im muževi rade van-ha,pa te žene imaju prvo brdo obitelji,prijatelja,para i ostatak vojske s podrškom izad njih!Ma cemu,vjerojatno me niko nece skužit,a ni procitat ovo jer je predugo,sorry ljudi.Želim vam ugodan dan,a ja; I will stay :| ,Pusa svima
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Ja se topim od vrućine.....
Post Reply