CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by klara60 »

winston85 wrote:Sada se osecam jos losije posle svega sta sam procitao.
Ljudi hvala vam puno na dobrim zeljama ali nista od posla. Situacije su bile grozne, jedva sam ih podnosio ali sam ih trpio da bih dobio taj posao, iako nisam bio nesto impresioniran radnim mestom. To je nekakva rostiljnica, a ja bih vise voleo da radim u restoranu...
Kaze mi da sam trom, mozda malo i to zbog terapije... Doktorka je vec mesec dana na godisnjem, tek 2.og idem na kontrolu... sad mi je bas haos, ali sredicu sve... Nisam ni zadovoljan terapijom, zakolje me skroz...
U globalu, u losoj sam poziciji, sve oci su uprte u mene i svi ocekuju nesto, a ja jos uvek nisam spreman za takve stvari...
Ma svasta nesto...
Ali, zivot ide dalje...
Winstone,
ono sto se ocekuje od tebe, i sto bi ti trebalo da ocekujes od sebe u ovom trenutku je-da odrzis apstinenciju!
Vrlo dobro znas faze apstinencije. Euforija, sto si do sada uspio, je pri kraju, sada to postaje normalno i dolaze svakodnevni problemi, koje ces rjesavati jedan po jedan, kako budu dolazili.
Rostiljnica ne odgovara-OK-tragas nesto drugo-nije smak svijeta.
Doktorka na godisnjem do 02.07.-postoje i drugi doktori, koje si upoznao, da ako je frka, makar daju neki savjet, a ako ne, pa ni taj 02.07. nije tako daleko-izdrzao si ti i teze stvari-izdrzi i tih desetak dana.
Terapija ne odgovara-ne radi nista na svoju ruku, pogledaj prethodni savjet...
Sve u svemu: polako, stani na loptu, pomisli kad si bio toliko dana cist i dobar (pogledaj malo svoj sadasnji uspjeh), stani na loptu,na dobrom si putu, ne dozvoli da te male prepreke ometaju i demoralisu.
Samo hrabro!
Pozdrav
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

klara60 wrote:Samo hrabro!
Ovo mi se svidja...
Cela situacija je dosta komplikovana, ima tu jos nekih stvari iz mog zivota koje su sada eskalirale, nista strasno i nepodnosljivo ali su tu, smetaju mi...
Hvala Klara i svako dobro!!! 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

HEEJ DA!!! Juce je bio i Ani rodjendan.
Anna srecan ti rodjus!!! :drinkers: zivela... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Sta je ovo svima rodjusi :D
Dita srecan ti rodjus i svako dobro u zivotu... :drinkers: ziveli!!!!! :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

I malmase, takodje svako dobro u zivotu!!!! :D
Srecan rodjendan!!!! :drinkers:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by selma »

winston85 wrote:I malmase, takodje svako dobro u zivotu!!!! :D
Srecan rodjendan!!!! :drinkers:
Hvala, hvala :D

Evo jedna za pozdrav!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aSH-V8pcOns[/youtube]
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Cestitam i zelim sve najbolje ekipi sa Foruma koji su slavili ili slave rodjendane ovih dana !

Pozdrav.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Dedal »

Čekam" ovaj dan skoro dva mjeseca i "već" sam pomislio da neće doći. Uglavnom sam izbijen iz cipela i to u dva navrata u roku od samo dva sata. Prića je duža neda mi se.... Prvo mi šogor pokaže svu veličinu svog nepovjerenja prema meni. Znam, pripremam se na to, bit će toga jjjoooššš. Bilo je malo grubo za moj ukus,(možda sam stvarno pičkica) a i čisto nepotrebno. Šlag na tortu servira mi zubar kod kojeg dolazim 40 god.Tako ladno me odbio primiti kad sam mu rekao da sam bio u komuni. Lud sam ko šiba,pravo me razbucalo. Sve sam nešto glumio da sam kul da sam dobro a ono iz nutra ..... kao da me bijelo spušta. Dita danas ima rođendan............... Idem u 5 sati u savjetovalište treba mi prića.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

Dedal wrote:Uglavnom sam izbijen iz cipela i to u dva navrata u roku od samo dva sata.
Kada ti Dita izrazi zelju za rodjendanski poklon, ne znam ti, ali ja vidim i trece izbijanje iz cipela :)

Dita, Malmase, Dedal... Uzivajte i lepo se provedite veceras.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

,

Post by anfakabl »

Dedal...bolje izbijen iz cipela nego isteran iz glave :D
ne daj se dragi brate, Ditin mužu. Što se zubara tiče, ne znam da li sam ukapirala dobro? Moja šogorica je zubarka i neki dan je sa velikim poštovanjem pričala o pacijentu koji je došao sa papirima da nema ni hepC ni AIDS, friško stigao iz komune. Kaže nije ni pogledala te njegove nalaze, bila je dirnuta iskrenošću i hrabrošću... Svako normalan bi tako odreagovao.
Menjaj zubara ako te isfurava, ipak je stavljanje prstiju i burgije u usta veoma intiman čin, stoga svako ima pravo izabrati osobu koja mu se sviđa za takve stvari :D
Enivejz, htedoh reći - IDEM NA ALICE IN CHAINS VEČERAS!!!!!! Još uvek ne verujem, to mi je pored Tool-a najdraži bend... Razbiše me emocije, odoh se pripremati, želim biti i fizički i psihički lepa za takav događaj.
Pozdrav veliki za BOBANA, brate Bobi, idem na Chainse, misliću i na tebe.
all that I want is to play
Post Reply