CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Kao da su me pretukli pa me posle, još i osudili (mene) na kaznu zatvora od dva, tri meseca za učestvovanje u tuči....mislim da je to najpriblinije poredjenje
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

AnAna_mo wrote:Ja se osjećam super! :D
Za to je zaslužno lijepo vrijeme, posjeta u zatvoru i tabla apaurina!

Ana sve ok sem ovog zadnjeg.Sto bas tablu sestro mila?!?Mogla si pronaci odgovarajucu terapijsku dozu koja te nebi radila a koja bi te umirila jos vishe.

Ja sam ok lepo vreme,pticice pevaju idem na pecanje danas.

Nadam se da je tuzna dobro.
slawi
Posts: 14
Joined: Mon May 10, 2010 4:18 pm
Location: HrVAtSka

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by slawi »

ja sam "nova" kod Vas i ne osjećam se baš najbolje:: zapravo
se ne osjećam nikako::
kod mene je strka i zbrka+emocije se mjenjaju ko na pokretnoj traci+čas sam super a čas plačem
(probala sam svakakvu terapiju za te promjene raspoloženja ali ništa ne pomaže+ raskinula sam sa svojim prvim, jedinim
dečkom-osobom koja me sa mojih nepunih 16.godina uvela u svijet droge i pakla i koja me praktički navukla na dop
:osoba zbog koje sam patila i osoba koju bi mogla zadaviti golim ruka,a- sada kada sam shvatila što mi je učinio i koliko
sam propatila zbog njega...čovječe nisam imala ni 16.godina-malla i naivna glupačica sam bila...
+i zato se ne osjećam nikako = imam neprestano te glupe flashbackove koji me podsjećaaju na sve, na prošlost i na gadne dane==

osjeećam se UsraNO :cry:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

osecam se na konjetinu...
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Beobandit »

Osecam se prilicno dobro kao uvek nekoliko dana posle kokainskih ludovanja.
Ovo stanje ce me drzati jedno nedelju dve dana a onda ponovo ulazim u blagu nervozu koja se pogorsava sto vreme prolazi.
slawi
Posts: 14
Joined: Mon May 10, 2010 4:18 pm
Location: HrVAtSka

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by slawi »

psjećam se RElaTivno dobro- danas sam popila pola terapije jer će sutra popit duplu- malo da me "lupi"; jer idm na rock koncert a uz rock
, naravno, ide i droga (zekam se, ali na kraju krajeva To je istina)::::: aaaaaaaaaaa
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

IKA

Post by anfakabl »

Jutros je umro mali drugar Ika. Saznala sam malo pre i nemam pojma kako se osećam. Prolaze mi razne gluposti kroz glavu, najteže je što mi je njegov preplašeni pogled u mislima.
Jednom me izradio žestoko, i za robu i keš, ganjala sam ga kao crni đavo. Da li zato što smo bili kao dobri ili što ispadoh budala, ne znam.
Jednom sam mu skinula jednog luđaka dilera s vrata. Žao mi je što nisam mogla ništa kad su ga prošle godine slomili momci iz Veternika.
Ika, žao mi je što nisi bio srećan. Žao mi je tvoje majke. Žao mi je što sam te ružno odjebala letos, bila sam gruba da zaštitim sebe.
Žao mi je što ne mogu da plačem.
Nadam se da si napokon miran.
all that I want is to play
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Ja se osjećam kao ti, Anfakabl, samo što je meni žao svega i sviju oko mene, i sebe same.
U p.m.! :|
Potpis.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

Ika, IKAC?

onaj sa "onom" rukom?
on je umro?

kako je umro? OD?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

CHAT - kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Čula sam da je OD, čula sam da je suicid...
Moj ćale čuo da je srčani udar, pa se čudi... Pa me propituje kako se hranim, vežbam li, ahh, bol mi stvara...
ANČI, moja draga fb frendice, od muke se nasmejah - moja baba Melanija ima uzrečicu "što je meni mene žaooo". Zamisli nas kao babe - ima unuci da se sprdaju s našim duševnim bolom :D
all that I want is to play
Post Reply