ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

anfakabl wrote:I ja sam se naglo zbližila sa curom čija je majka u Johanesburgu. Šta je nekoliko meseci razgovora o Simoni Gotovac i sličnim sekama, najnovijem MF puderu i farbi za kosu koja čini da kosa zaista blista kao ofarbana, keve mi.
Ne moras se toliko maltretirati. Zrtvovacu ja jedan bubreg da idemo coporativno. Posto cemo se, naravno, ponovo navuci na dop, mozemo usput negdje svratiti na Ibogain... Kao na pice i to.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by anfakabl »

Ahh kakva romantična ponuda. Obaraš me s nogu plemeniti gospodine.
all that I want is to play
ameer
Posts: 82
Joined: Sun Sep 20, 2009 3:24 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by ameer »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T0rVPVZIcz0[/youtube]
:butthead:
"Slatko i gorko; može se upoznati samo okusom, a nikako preko riječi,,
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by anfakabl »

Lion večeras mora pasti.
all that I want is to play
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Moj Partizan... igra zajebano dobro...
Ne jebe on Evropu i take budalastine...

Al zato gazi Rad, Proleter (malopre je dobio 2:1 u kupu) ... i slicne SRPSKE velikane...

Tuga, ljudi...tuga...
Who dares, wins !
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by anfakabl »

Sine, to što navijaš za Partizan nije tuga nego sramota. Jbg :)
all that I want is to play
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Zamoli bih zensku populaciju foruma da se suzdrzava komentara koji se odnose na fudbal. :D

P.S.
Nije sramota to sto ja navijam za njih nego je sramota sto oni tako lose igraju.
Who dares, wins !
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Sto se tice zenske populacije i sporta, sjecam se jedne situacije od prije desetak godina. Sa nama je basket igrala cura moje visine i gradje... U zenskoj kosarci je igrala krilo/krilnog centra. Logicno je bilo da igramo jedno protiv drugog, posto nam je i igra slicna. Tada je trenirala u Mladom Krajisniku iz Banjaluke (prvaku BiH). Obicno sam se trudio da ne budem pretjerano grub ili da ne levatim curu, da je ne obeshrabrim i tome slicno jer sam ipak bio suvise snazan za nju. Igrao sam sa pola snage protiv nje i odbranu i napad.. A bila je jako talentovana.

Nesto kasnije je otisla u Izrael, pa u Spaniju, igrala za ekipu koja je ucestvovala u Ligi sampiona, a dogurala je i do reprezentacije. Za to vrijeme i ja sam veoma napredovao u zivotu, od trave, alkohola i speed-a, do heroina i igle.. Dvije godine kasnije, opet me je na basketu dopalo nju da cuvam. Pokusao sam da igram protiv nje sa 50 % snage, kao nekad. Nije bilo dovoljno... Onda sam igrao odbranu kao sto igram protiv muskaraca. Nije bilo dovoljno. Onda sam igrao odbranu najbolje sto mogu u zivotu. Nije bilo dovoljno. Pojela me je u reketu, a pogadjala mi je trojke preko ruke, pretrcavala je pored mene kao pored ulicne svjetiljke... Zatim sam joj se u ocaju kacio za ledja i faulirao je najgrublje sto mogu... Precesto se desavao kos i faul :). Na kraju sam prestao dolaziti na basket kad ona igra :). Sjebala mi ego...

Mauriko, nemoj podcjenjivati poznavanje sporta kod dijela zenske populacije. Npr. Anfakabl ocito zna o fudbalu vise od tebe :). Navija za pravi klub.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ls-1CbbYsUQ[/youtube]
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Mauriko, izvini, evo idem da spremam turšiju i štrikam čarape.
all that I want is to play
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

A znas li napraviti ajvar ?
Post Reply