ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by paramparcad »

PARTIZAN,PARTIZAN,PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!PARTIZAN!
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

Kakva truba od utakmice...bilo me sramota nasegorelista Krkica...pih necu da se zestim...kontam veceras sa Italijanima mora da bude remi...


Vlade...cisto preciznosti radi do ...starosti 21god.

Dacho...tako je brate ZVEEEZZZZDAAAA...CRVENO BELI....
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Eh, svi igraci koji su na pocetku ciklusa imali 21 godinu i manje mogu ucestvovati... Posto ciklus traje vec skoro dvije godine, neki su vec under 23... Svejedno. Srbija cetvrti put uzastopno ucestvuje na zavrsnici, a po meni ima najbolju ekipu ikad. Ako su odnosi medju igracima dobri, poderacemo Italijane veceras.

A sto se tice Krkica, jebes supka. Isto to mislim i za Marka Marina iz njemacke reprezentacije. Decko je rodjen u Donjim Podgradcima kod Banjaluke. I jednom i drugom je nudjeno srpsko drzavljanstvo, nisu ga prihvatili... To je prokletstvo ovih krajeva, mislim na SFRJ ili jos sire, na Slovene. Degenerisani zapadno evropski narodi kupe nas genetski materijal i usporavaju svoj proces propadanja. To se jos najbolje vidi u tenisu. Crni humor, jebiga... Za Australiju igra Jelena Dokic, najbolji junior svijeta je Australijanac Bernard Tomic. Najbolja Novozelandjanka je Marina Erakovic, Amer Delic nastupa za USA, a navijaci se tuku na tribinama, Frank Dancevic za Kanadu, Aleks Bogdanovic za Veliku Britaniju; najbolja juniorka svijeta Kristina Mladenovic za Francusku... A picke iz Velike Britanije, USA i Francuske ne bi imale bas nista, bez crnaca, Arapa i Slovena. U bilo kojem sportu. Pa i procentualno gledajuci, iz pomenutih zemalja dolaze i ubjedljivo najruznije zene.

Da li veceras pokusati ostati trijezan :) ?
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

Vlade mudro zboris...samo se mislim nesto...pa gde je taj nas genetski potencijal u domacim klubovim...gle recimo C.Z ko se u poslednje vreme sve prosetao klubom..Edgar, Kleo, Dzeferson, Some, Isah, Abu Bakar, Marles, Fereira...valjda nam sve talente trgovci robljem izvoze...para vrti ... al ko nas jbe kad smo se prodali...odgovara nam uloga rasadnika...i kad se sve ovo prebaci iz svere sporta na globalnu sliku ...E Balkane moj...i opet se pitam gde je sav taj genetski potencijal i "zdrav" narastaj...kad smo toliko superiorniji u odnosu na zapad...zasto smo toliko prokleto glupi...
...
... da se ja pitam osto bi trezan...a ti vidi sta ces... :lol:
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

I nismo pretjerano glupi, koliko su stvari lose postavljene. Tesko da mozes pobijediti u igri u kojoj protivnici pisu pravila. Cijeli svijet igra po zapadnim notama jos velikih geografskih otkrica. Ali jebes to.

Sto se tice alkohola, kad sam se nakon duge izolacije poceo pojavljivati u drustvu ljudi koji su navikli da pijem, uzasno me je nerviralo njihovo cudjenje sto tvrdoglavo forsiram sokove. Sad me je pocelo nervirati to sto se vise i ne cude :). Kao - daj Vladu neki sokic i posadi ga u cosak. On ce biti miran i dobar i fin.

Vidjecu sta cu :). Tebi zelim prijatno popodne i to...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

NaughtyButNice*** wrote:kontam veceras sa Italijanima mora da bude remi...
Dacho...tako je brate ZVEEEZZZZDAAAA...CRVENO BELI....
I bi X. Trebas ovo naplacivati... Da mi je neko prije pocetka utakmice ponudio remi, prihvatio bih hladno. A sad se ipak osjecam jadno. Mada, mozda se osjecaj jadno zbog toga sto sam jedini u drustvu pio prokleti sok od narandze.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

NaughtyButNice*** wrote:Nemacka-Spanija 1:2
heh da , a ovo je ustvari bila prognoza za Finska-Engleska...samo je doslo do stamparske greske.. :wink:

ne volim kad igramo defanzivu...umalo se ne uspavah...ali od 60-tog minuta...dala bih sve da sam omasila X samo da je Kacar zabio onaj...kakav bi to go bio..
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by bojanol »

E da je Kačar zabio..... Nismo bili rđavi, mogli smo ih i dići.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

Kao sto ce Nemacka pocepati Finsku...navijam da crvena furija oladi Engleze... :finga:

p.s reko mi drug da nisam nimalo zenstvena...da se uzdrzim od pisanja na ovom delu 4uma...al po cenu da budem, kako kaze prava muskaraca...ja pisem i pisem... :twisted: ..i tako to
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Samo pisi :)... Ja mrzim Engleze. Samo, navijam za Fince. Uvijek navijam za autsajdera, ako se vec nisam kladio.

Trebaju mi ove utakmice danas. Uzasno sam mrtav.
Post Reply