ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Isss, ajvar je već na policama (crveni poklopci za ljuti, beli na blagom ajvaru)
all that I want is to play
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Vlado.... moram ti nesto reci, mislim ti to verovatno vec znas, ali....
Svaki jebeni put kad procitam neku tvoju "pametnu", blago receno, padnem sa stolice.. Tako dobro opisujes dogadjaje, da mi se u glavi automatski stvara film (komedija)...

A , malo se zezam sa njom... poznajem i ja par svetlih primera zenske populacije, koje su me redovno ponizivale u kladionici... pa sam na kraju odlucio da prepisujem tikete od njih...
Who dares, wins !
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by tess »

Mauriko wrote:Vlado.... moram ti nesto reci, mislim ti to verovatno vec znas, ali....
Svaki jebeni put kad procitam neku tvoju "pametnu", blago receno, padnem sa stolice.. Tako dobro opisujes dogadjaje, da mi se u glavi automatski stvara film (komedija)...

A , malo se zezam sa njom... .
Takos e zezaj sa tvojim grobarcicima,a ne sa Gospodjicom koja strika , pravi tursije i zaduzena je za koreografiju i bakje na Marakani(evropske utakmice),inace clan ultra boysa od '99. Mi Cigani svi umemo,ko ne slusa ....
  • Od rodjenja mog
    • nije proslo bez imena tvog
    ni dan ni godina
Zvezdo Crvena.
    dal' mi steti droga leti?
    User avatar
    tess
    Posts: 495
    Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
    Location: B. Hill Boliwood

    Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

    Post by tess »

    Jbt,pa sta se desava?Sta je nestao fer plej u evropskom fudbalu.Sta oni koji pobedjuju na kvarno i na prevaru su dojaja.Mozda da je reprezentacija Srbije ili Bosne,na onaj nacin dali go,kao francuzi protiv sirotih iraca,sta bi bilo?Pa naravno ne da nebi isli na sledece svetsko prventsvo nego bi nam zabranili da ucestvujemo sledecih 7.Ovako Tjeri Anri zveda evropskog fudbala,dobaci rukom loptu saigracu,ovaj da go,sudija naravno prizna go i francuzi srecni idu na svetsko prvenstvo,a irci se ceskaju.Ni lopta vise nije okrugla!Ipak su evro i dolar najbolji dribleri.Bas sam besan,a i srecan sto mi nismo prosli kao irci.U Beogradu je bilo 1:1(u septembru).Voleo bih da im u Juznoj Africi naplatimo i irski dug. Moram da jednom samo viknem: FRANCUSKI FUDBALERI SU OLOS I PREVARANTI! Za ovu priliku bih Vam skinuo sa youtube-a spot od npr. the Pogues(dirthy old town),da umem.
    dal' mi steti droga leti?
    User avatar
    anfakabl
    Posts: 898
    Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

    Re:

    Post by anfakabl »

    Tako i treba kad smo pustili čamuge da igraju fudbal, a ona polja pamuka ostala neobrana!(izvini Sale :) )
    Nego jebeš Irce, Francuze, boli me uvo - znaš li koja je razlika između fudbalera i nogometaša?
    Fudbaleri idu na Svetsko.(kao prvi u grupi, ako ima neko da ne zna)
    all that I want is to play
    User avatar
    saša-ex
    Posts: 1907
    Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
    Location: Beograd

    Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

    Post by saša-ex »

    Mislim, stvarno nije u redu :)
    SAMO CEO ŽIVOT...
    User avatar
    tess
    Posts: 495
    Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
    Location: B. Hill Boliwood

    Re: Re:

    Post by tess »

    anfakabl wrote:Tako i treba kad smo pustili čamuge da igraju fudbal, a ona polja pamuka ostala neobrana!(izvini Sale :) )
    Nego jebeš Irce, Francuze, boli me uvo - znaš li koja je razlika između fudbalera i nogometaša?
    Fudbaleri idu na Svetsko.(kao prvi u grupi, ako ima neko da ne zna)
    E strasno,stvarno si bezobrazna..Opasna (da nekazem dojaja)fora. Opet to radis(teras me da se smejem).Sramota me koliko je smesno,pomislice neko da je to zato jer u ovoj fori mi ispadamo carevi.Ne bi toliko bila smesna da nogometasi idu na SP. A stav o crncima ti je kao u mog starog. White power!
    dal' mi steti droga leti?
    User avatar
    tess
    Posts: 495
    Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
    Location: B. Hill Boliwood

    Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

    Post by tess »

    meci tadija,ajde momci jos minut!
    dal' mi steti droga leti?
    User avatar
    tess
    Posts: 495
    Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
    Location: B. Hill Boliwood

    Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

    Post by tess »

    Ponos grada ti si nasega,volim te jedina... Poklekao je i Dinamo(onaj slavniji) iz Moskve... samo 10,nisu se bas obrukali. Vuk kida.Tadija sipa.Stimac napaljen max,Bjelica em lep em talentovan,Videnov batko,ma dojaja je bugarce. Sija ce jos Iliceva celepenka po evropskim dvoranama!
    dal' mi steti droga leti?
    Mauriko
    Posts: 190
    Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
    Location: Beograd

    Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

    Post by Mauriko »

    Blizi se derbi... Drogirani :-D cigani, ovaj put se necete izvuci...

    Samo mi nije jasno otkud sad odjednom upravi Partizana da se cigani dopinguju... Trebalo bi posle svakog meca da se radi doping kontrola, a ne samo kad je derbi... Ma socijala smo najveca...
    Who dares, wins !
    Post Reply