ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by draguljce »

Slazem se , NE brutalnosti , bez obzira s koje strane dolazi, a sto se tice SIRE SLIKE , hmmm... neznam koliko imas godina ali ja sam se svega nagledao i okusio policijski pendrek, mogao bih o tome dugo pisati , ali nije mjesto ovdje za takve price, malo stariji medju nama sjecaju se policije (tada milicije) iz starog sistema i prema njima su ovi sada andjeli....





















UUUU STARI I OVI IMAJU MODRNE PENDREKE, ZNAS KAKO DOBRO SMIRE!!! UUUUUUUUUUUUUU!!!!!! :D
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

[quote]Slazem se , NE brutalnosti , bez obzira s koje strane dolazi, a sto se tice SIRE SLIKE , hmmm... neznam koliko imas godina ali ja sam se svega nagledao i okusio policijski pendrek, mogao bih o tome dugo pisati , ali nije mjesto ovdje za takve price, malo stariji medju nama sjecaju se policije (tada milicije) iz starog sistema i prema njima su ovi sada andjeli....[quote]

...pa ako si zaista okusio "po(mi)licijski" pendrek ...onda bi bar ti trebao da razumes SIRU SLIKU...jbg. ko da pricam zidu...a godina imam cini mi se i previse...ali to nije ni bitno...sto rece Draguljce ovi danas su mutanti u odnosu na one koji su "drzali pod kontrolom" demonstracije 90-tih...da ne duzim vise...prijatan ti dan Oce (nisam sarkasticna)
p.sKako ti je sin? Jesi li ga skoro video? Nadam se da je o.k"
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Otac »

NaughtyButNice*** wrote:
Slazem se , NE brutalnosti , bez obzira s koje strane dolazi, a sto se tice SIRE SLIKE , hmmm... neznam koliko imas godina ali ja sam se svega nagledao i okusio policijski pendrek, mogao bih o tome dugo pisati , ali nije mjesto ovdje za takve price, malo stariji medju nama sjecaju se policije (tada milicije) iz starog sistema i prema njima su ovi sada andjeli....

...pa ako si zaista okusio "po(mi)licijski" pendrek ...onda bi bar ti trebao da razumes SIRU SLIKU...jbg. ko da pricam zidu...a godina imam cini mi se i previse...ali to nije ni bitno...sto rece Draguljce ovi danas su mutanti u odnosu na one koji su "drzali pod kontrolom" demonstracije 90-tih...da ne duzim vise...prijatan ti dan Oce (nisam sarkasticna)
p.sKako ti je sin? Jesi li ga skoro video? Nadam se da je o.k"
e jbga.. bas... nema veze... ne fali mi pendrek nimalo.... i vjerujem i tebi i draguljcetu... mnogo je psihopata u policiji... zadnjih godina cesto se moze procitati u tisku o brutalnostima policije, a neka od njih su zavrsila smrcu gradjana (cesto mladezi)

ps: sina nisam vidio, nije jos dozvoljena posjeta, cujemo se telefonom svakih 14 dana, zadovoljan je , kaze da je ok, udebljao se 10 kg.... nedostaje nam...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

Otac wrote:
e jbga.. bas... nema veze... ne fali mi pendrek nimalo.... i vjerujem i tebi i draguljcetu... mnogo je psihopata u policiji... zadnjih godina cesto se moze procitati u tisku o brutalnostima policije, a neka od njih su zavrsila smrcu gradjana (cesto mladezi)
Sad vec pricamo istim jezikom...
Drago mi je za sina!
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by draguljce »

Ma zna Cale sve. Stara je to mustra...bajker... eh, volio bi i ja jedan dobar motor, coper neki, po mogucnosti Har.....ma nemqa veze, volio bi dobar bajk i to je to. :)

Stari drago mi je zbog tvog sina, drago mi je sto se navikao na zivot u komuni, jer to bas i nije lako. Hrabar je momak, sto jest jest. Drzim mu fige da uspije i da opet budete sretna obitelj na okupu!!

pozdrav
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Otac »

draguljce wrote:Ma zna Cale sve. Stara je to mustra...bajker... eh, volio bi i ja jedan dobar motor, coper neki, po mogucnosti Har.....ma nemqa veze, volio bi dobar bajk i to je to. :)

Stari drago mi je zbog tvog sina, drago mi je sto se navikao na zivot u komuni, jer to bas i nije lako. Hrabar je momak, sto jest jest. Drzim mu fige da uspije i da opet budete sretna obitelj na okupu!!

pozdrav
HVALA!

pozdrav i tebi

PS:neka nas , bit ce motora...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Danas pocinje evropsko prvenstvo za fudbalere do 23 godine starosti. Naravno, ja to moram gledati. Utakmice su u dobrim terminima, u 18:15 i 20:30... Ici ce mi vjerovatno teze bez nalivanja, ali sta da se radi.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

Vlado_M wrote:Danas pocinje evropsko prvenstvo za fudbalere do 23 godine starosti. Naravno, ja to moram gledati. Utakmice su u dobrim terminima, u 18:15 i 20:30... Ici ce mi vjerovatno teze bez nalivanja, ali sta da se radi.
...Da...
Predlazem da otvorimo virtuelnu kladionicu...

Nemacka-Spanija 1:2
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

NaughtyButNice*** wrote:Ko je raspolozen za kladjenje?
SER / F.O 2:0 (na guzove ko sto bi Vlada reko)
Tebi ovo izgleda dobro ide. Gdje si bila dok sam ja trpao pare na tikete :) ? Ispao sam sad iz fazona. Jedino tipujem da ce Srbija ponovo izgubiti u finalu... Sad lagano odoh do Skale, gledati utakmicu uz casu soka.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by NaughtyButNice*** »

jbg kad treba da pogodim tiket...omasim jedno pola svetlosne godine :mrgreen:

naruci Ananas...lepo ce da legne ...i da Srbija gubi u finalu ...standardno
sve sto je ljudsko nije mi strano
Post Reply