Umro Dino Dvornik

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Umro Dino Dvornik

Post by MANS0N »

Jel to neko umro? :shock:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Umro Dino Dvornik

Post by saša-ex »

Ahahahhaha....To matori!
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Umro Dino Dvornik

Post by PsyTechGirl »

Ma umrla ja, nego niko neće da se pohvali.. Svi nešto 'vamo - 'namo a u stvari to.. 8)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Umro Dino Dvornik

Post by tictac1 »

pozdrav svima, evo da i ja nesto napisem na ovu temu jer poznavala sam dinu, iz mojih nark.dana. nisam ga poznavaal ono da samo se druzili ali smo od istog covijeka nabavljali, pa samo se par puta skupa jeli... i mogu reci da je covijek super, zabavan, znao me nasmijati da sam se gusila od smijeha. od uvijek sam voljela njegovu muziku, i njega. i jako mi je ruzno to sto sada mu svi urucuju neke nagrade, njegov novi album je najslusaniji i svi su mu prijatelji a dok je bio ziv niko ga nije pol posto sljivio, nego je morao umrijeti da ljudi shvate tko je i sto je bio, veliki umjetnik i covijek.

sto se tice elle, nju nisam upoznala, ali ovako kroz medije cini mi se (ovo su mozda opet predrasude) ali cini mi se da je malo razmazena, glupira se, i kako bi mi tu rekli preserava. ne mislim lose o njoj, ali mislim da bi za svoje godine trebala biti malo odraslija, em sada kada je dino umro, trebati ce i njoj i danieli puno puno snage da nastave zvijeti a ne se glupirati po revijama, partyjima, itd. treba malo stati na loptu i odrasti pod hitno. i neznam zasto ima one dvije rincice na usni, grozno s tim izgleda, ja da ju piznam bi joj savjetovala da to izvadi, ok svako ima svoj stil, i to postujem, i ja imam par pirseva, ali ono bas grozno izgleda, iz daleka, ko da cvalje ima, sorry ali ovo je moje misljenje. mozda da ju upoznam bi se sprijateljile, i bile super, mada nevolim bas takve ljude koji se ajmo reci glume nesto sto nisu.

sto se danijele tice, ona je iznimna zena, kolko god dino bio zabavan, mislim da je trebalo imati puno zivaca za njega, izdrazti njegova glupiranja, cijeli dan toliko godina, postujem ju, i zelim njoj i elli sve najbolje. a dino, ah dino, on ce zauvijek imati posebno mijesto u mom srcu i zivotu, jako jako ga volim i postujem. dino kissssss ja vjerujem da si dobro, i da si sada na boljem mijestu, jer ovaj svijet te nije shvacao, i nije vidio kolko si poseban.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Umro Dino Dvornik

Post by Sagitarius »

Bio je narkoman,ali je i ostavio pozitivan trag iza sebe.
Ovdje skoro svi imamo,ili smo imali problema s drogom.
Pa šta smo to mi bolji od njega?
Uostalom,90% estrade se drogira.
On to nije nikad skrivao.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Umro Dino Dvornik

Post by PsyTechGirl »

Respect .. :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply