Iglomanija

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Iglomanija

Post by Sagitarius »

Moj veliki problem,možda kao i dop.
Kako sam cijeli svoj ovisnički vijek uzimao intravenozno,to mi je vremenom postala opsesija.Sve što se može otopit u vodi,ja sam progurao kroz špricu,koku,speed,extasy,lsd,metadon,subutex,poneki sedativ.
Tromboza me trgnula,skoro sam bez noge ostao,kako nemam više vena po rukama i nogama,na red su bile došle prepone,i u biti,bilo je samo pitanje vremena,ali tko će to ludoj glavi objasnit...
Srećom,od tog sranja,ne družim se više sa špricom,ali kad mi proradi rovac,to je obavezno vezano uz gun,ima nešto što me baš divljački privlači toj igli i šprici.
Skoro godinu dana sam na Subutexu,i to na dozi dovoljnoj da blokira podosta dopa.Po mojoj nekoj procjeni,trebalo bi mi oko 1-1.5g horsa za zabit se,ali opet se desi,proradi rovac,sredim pizić dopa,i iako znam da me skoro ništa neće "dirnut",sam ritual pripreme i masakriranja(jer prepone više ne smijem da diram,pa tražim okolo kapilare) je dovoljno privlačan sam po sebi.
Toga bih se volio riješit,više nego išta.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Iglomanija

Post by pepeljuga84 »

Isti problem...
Sve živo moguće i nemoguće sam ja uzela na venu....
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Iglomanija

Post by Priscila »

Ja isto... A svi smo mi ovisni o igli... (bili)

Sjećam se kad sam iz cedevite vadila hepove i onda se pucala s njima... A šit! :roll:

Povuć na nos mi je bilo bacanje dopa! :roll:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Iglomanija

Post by Sagitarius »

Mene ponekad sam pogled na iglu zna izbacit iz takta.
Naročito kako svakih 10tak dana moram vadit krv zbog kontrole zgrušavanja,pa još jadnim laboranticama objašnjavam:"Tu,tu,malo desno,pa podvuci...",a u glavi već ludnica.
A tek one perverzije u krizi,kad se nema,pa stučem već prokuvane vatice,samo da učinim taj ritual,malo bi me smirilo.
Užas.
Osim što se borim da ne uzimam dop,borim se i da ne furam subutexe,zato jer je besmisleno,a i stvarno nemam više ni gdje.

Šmrkanje - razbacivanje,šta bi tek rekla na pušenje?Plane petica u dva dana.
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Iglomanija

Post by Priscila »

Joj sad si me podsjetio! :-D Uvijek bi ostavila dvije-tri crtice u vatici, i onda kad bi ih skupila 5-6, to bi obavezno prokuhala i pukla se s tim!

A joj! Al dobro dođe u zikri, ako ništa drugo!

A pušenje... Dobro je to, bar ona nečistoća ostane vani, al jbg nije to to.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: Iglomanija

Post by Samantha »

hajde molim vas da mi neko objasni sta ovo pricate npr.
Uvijek bi ostavila dvije-tri crtice u vatici, i onda kad bi ih skupila 5-6, to bi obavezno prokuhala i pukla se s tim!
zasto sluze vatice inace. nailazila sam na male komadicke vatica u bratovoj sobi. pa cak i oni stapici za usi, vatice rasirene na njima. sta to znaci?
moze i pp. hajde barem ce mi sigitarius odgovoriti. bas sam dosta razmisljala o tim stapicima za usi.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Iglomanija

Post by AnAna_mo »

Vatice se drugacije zovi i filteri,a za tu svrhu i sluze.Kada se kuha šut,pošto je droga prljava nekada na dnu kuhala zna ostati talog. E kada se šut navlači u gan (špricu) da se igla nebi zacepila,ona se zabode u tu vaticu da bi se u njoj (ponavljm,ne u igli) zadrzale te sitne cestice. Inace, kao filter se najcesce koriste odrezan filter od cigara, ali i vatice sa stapica za usi i sl..

E sad, neko zna ostavljati te vatice,jer u njima uvijek ostane nesto sitno droge,pa kad ih se nakupi nekoliko od toga se ponovo napravi jedan šut. mali slabi šutićak,ali dobro i to dođe - jer kriza ne pita... :smt013 :smt011

To je ukratko,ili udugo -to.
Potpis.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Iglomanija

Post by Sagitarius »

A pušenje... Dobro je to, bar ona nečistoća ostane vani, al jbg nije to to.
Je,baš ostane vani :D Propadnu pluća i zubi nenormalo.Meni se čini da ti šta puše imaju karakterističnu sivu boju kože.

Eto objašnjeni su i pamuci,ilitiga vatice,filteri...
U počecima drogiranja,znao bih "užicat" ponekad pamuke od jednog starog,danas pokojnog junkija.On je bio na količinama koje bi mene vjerovatno ubile,pa bi prokuhao njegove vatice i pristojno se zavidao.
Valjda sam tako i HCV pokupio,jer sam uvijek imao svoj pribor,iako mi tada nismo ni znali šta je to,i koliko je opasan hepatitis B i C.Nije ga ni medicina poznavala,do 1992.HCV su zvali narkomanski non-A,non-B hepatitis,i nitko od nas nije imao pojma da je to neizlječivo,da u 99% slučajeva prelazi u kronični.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Iglomanija

Post by sunrise »

da, a sad ekipa zna no bas ih briga
krdo njih je zivjelo s njime cijeli zivot i tek sad u 40-tima saznali da ga imaju ili kao ovaj moj u skoro 50-toj
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Priscila
Posts: 29
Joined: Tue Mar 18, 2008 3:47 am
Location: Rijeka

Re: Iglomanija

Post by Priscila »

Sagitarius wrote: Je,baš ostane vani :D Propadnu pluća i zubi nenormalo.Meni se čini da ti šta puše imaju karakterističnu sivu boju kože.

Eto objašnjeni su i pamuci,ilitiga vatice,filteri...
U počecima drogiranja,znao bih "užicat" ponekad pamuke od jednog starog,danas pokojnog junkija.On je bio na količinama koje bi mene vjerovatno ubile,pa bi prokuhao njegove vatice i pristojno se zavidao.
Valjda sam tako i HCV pokupio,jer sam uvijek imao svoj pribor,iako mi tada nismo ni znali šta je to,i koliko je opasan hepatitis B i C.Nije ga ni medicina poznavala,do 1992.HCV su zvali narkomanski non-A,non-B hepatitis,i nitko od nas nije imao pojma da je to neizlječivo,da u 99% slučajeva prelazi u kronični.
A joj, žao mi je, već je dugo od onda... :?

Tu u Rijeci nemamo baš naviku pušit dop, tu se ili pucaju ili vuču na nos, u Puli npr. svi puše!
Nego, meni se čini da sam si ja zube najviše uništila s bijelim i onim trljanjem po zubima - glupača! :smt021

A joj, po tim filterima me uvijek stara skužila da sam se zabila, cigarete mi je pregledavala! :lol:
Post Reply