Trainspotting - film

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Posto je ovo tema o filmu, preporucio bih svima film TESTERA (psiholoski horor), pogledajte obavezno

Ja sam jos pod utiskom!

P.S. Tema nije narkomanija i posto sam veliki ljubitelj filmova preporucite neki!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Američko srce (American Heart) je dobar film, igra onaj lipi neobični mali, Edward Furlong.
Eeee, Mala Odessa (Little Odessa) ti je ge-ni-jalan film - isto ti on igra - ako ga nisi gledao, to OBAVEZNO pogledaj - joooj koji dobar film je to, uh!!! Jeste gledali taj, ljudi?
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Dobri filmovi... Bekstvo iz Sosenka, American History X... Ja licno volim engleske filmove: Snatch, Lock Stock and two smoking barrels, Mean Machine (extra dobar film).

Sinoc sam gledao domaci film Rane. Nisam ga skoro gledao, tek sad sam primetio neke scene i delove filma na koje ranije nisam obracao paznju. Npr. na Cika Kureta kad se navuce na dop. Kakvu spiku lik ima... ma nije normalan! Skroz je manijak, razvaljen ko dupe popuje onoj dvojici... svi koji ga niste gledali - sto pre to uradite!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Magy
Posts: 20
Joined: Wed Sep 21, 2005 12:35 am
Location: NS

Post by Magy »

Ma trainspotting nema veze...
Nisam nikad bila na dopu, ali jednostavno se vidi da to nije to... Previse je film... srecan, ako mogu tako da kazem. Simpatican. Knjiga je bolja.
A rekvijem za san bas ubija, sjebe mi raspolozenje za naredna dva dana. Ali imam zelju jos da ga gledam.
A paranoja u las vegasu? To je dobra stvar, sigurno ste gledali /fear and loathing in las vegas/
too weird to live
too rare to die
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Trainspotting skroz IMA veze. I skroz je do bola realan.
Rekvijem je dobar film, ali je jedan od onih filmova koje (bar ja) mozes pogledati jednom i nikad vise u zivotu - jer smara.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Magy
Posts: 20
Joined: Wed Sep 21, 2005 12:35 am
Location: NS

Post by Magy »

Ma do jaja je film! :wink:
Valjda sam ga previse puta gledala pa ono...
too weird to live
too rare to die
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Mark_Renton wrote:Trainspotting skroz IMA veze. I skroz je do bola realan.
Rekvijem je dobar film, ali je jedan od onih filmova koje (bar ja) mozes pogledati jednom i nikad vise u zivotu - jer smara.
moracu sa ovim da se slozim...
p.s. nije ona,Rentone,ukapirala Trainspotting
Image
User avatar
Magy
Posts: 20
Joined: Wed Sep 21, 2005 12:35 am
Location: NS

Post by Magy »

Dakle moram da budem narkoman sa stazom da bi mi se neko normalno obratio.
too weird to live
too rare to die
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Magy wrote:Ma trainspotting nema veze...
Nisam nikad bila na dopu, ali jednostavno se vidi da to nije to...
ne treba da budes "narkoman sa stazom da bi ti se neko normalno obratio" nego jednostavno neke stavri ne mozes da razumes ako nisi prosla. Trainspotting je ironican film,to je crni humor,a nije "simpatican" i "srecan" . Nemam nista protiv tebe,samo kazem da nisi shvatila,kao sto ga ni ja nisam shvatila prvi put iako sam mislila da jesam.
p.s. nadam se iskreno da ga neces ni shvatiti (ako i ovo ne protumacis pogresno)
Image
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

E, skroz se osecate uvredjenim bez veze i pocinjete da me nervirate time!
Ne napadamo mi ovde tebe, nego ono sto si ti i napisala, tj. nisi ti na sudjenju, nego tvoj post.
Mada, u principu... kad malo bolje razmislim, da bi bas shvatio trainspotting treba ti iskustvo... Kako ti da normalnom coveku objasnis zasto je Renton posle sudjenja otisao do Mother Superior po jos jedan hit? A jedva se izvukao iz sranja u koje ga je taj isti dop uvalio, i jos ima terapiju metadonom? I zasto je sad on otisao?
E, to samo narkomanski mozak moze da shvati i niko drugi. To je samo jedan primer. I zasto je zaronio u wc solju, mnogi misle da je to fora da bi gledaocima bilo smesno... nije... to samo pokazuje da je taj Renton svestan nadolazece krize... i da ce cak gurnuti ruku u ono sranje (bukvalno sranje) da bi tu krizu makar odlozio. I njemu se to gadi i njemu se povraca i od same pomisli na to al' kriza je kriza.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Locked