Speed

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

U ODREĐENOM PERIODU SVOJE APSTINENCIJE(OKO DVA TRI MESECA-PROŠLE ZIME),ROKALA SAM SE SPIDOM...
Da li neko ima slično iskustvo :?: Volela bi da malo porazgovaram sa nekim o tome :smt024 ...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Mnogi su se exerima i speedom skidali sa dopa i pomoglo je,znam ih licno,mada nisu bili nesto navuceni na dop...hmmm..pa kako je bilo?
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma kakva kriza nastane nakon exera...aaaaaaaa....uzas..haos.mislim ovdje su e drugaciji od evropskih pa ne znam...
speed ne volim i nisam ga uzimala...ali zato jesam koku...
takodje kristal-meth (methanamphetamine) nekih par sedmica prije 7 8 god-fuj...nesto naaaajjjjgore na svijetu. Uzas...niko od njih koji koriste nema zube....fuj...dno dnova..odmah iza toga je crack-preradjeni kokain-kristalizovan...pa se pusi...nikad. To je ovdje jako veliko...ali sta ti uradi ...uhh.sav se trzas, pravis neke grimase, zubi istrunu, kost i koza...fujjj.
ma sve je to uzas ali eto to dvoje sam vidjela sta radi ljudima,,,,i to u velikom broju pa zato
speed je amphetamine...takodje samo cisci od metha...
ps extazi je ovdje mdma-znaci to je hemijski naziv cistog E mdma...a kod vas je vise speed baza...ne volim to..ali "rolanje"-kad si na E stanje jer ti se oci rolaju unazad :-D ..za sve ostalo bih mogla reci da i nisam morala probati ali za E...nije mi zao i nece mi nikada biti zao. Blazenstvo i sreca...ne znam ja nemam nista lose da kazem za njega ali jebi ga ljudi pretjeruju ..pa se OD..ili uzimaju svaki dan...ili po 6 tableta odjednom. Kad bi ovdje uzeo vise od 2 mislim da bi nestao sa lica zemlje....zasto pretjerivati...to je jedina droga koju nisam abuse i jednostavno sam uzivala u datom osjecaju ali kad prestane ne uzmem jos jednu...ne....
mogu samo reci da me je E napravio boljom osobom...njeznijom, finijom-nije da nisam bila ...ali sam bila i bolja nakon,,,
kao sto rekoh ljudi pretjerivaju i ne znaju vise uzivati...i kod nas je E sranje i ne bih ga nikada uzela. Nikad nisam pozitivno pricala o drozi..jer nije pozitivno...ali ovo je jedino za sta cu da kazem. U svakom slucaju ne biih nikome preporucila da se skida E i speedom..jer moze vrlo lako da umre ...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ja sam se dva-tri dana rokao spidom (preko nalorexa) i bezveze... nista posebno. Imas onaj kretenski osecaj najezenosti i preznojavanja, sve me to previse podseca na krizu.

A exeri... to su druga prica. Kad sam ih prvi put probao - REVOLUCIJA! bio sam u fazonu da ceo svet treba da bude na ovome.
Jednom sam u krizi uzeo exer... pomoglo mi nije ni malo, samo mi je lose bilo, jedva sam cekao da me pusti.
A naslusao sam se prica o tome da se ljudi sa dopa skidaju speedom i exerima, ali svi koji su to radili vise su bili psihicki navuceni na dop nego fizicki (ako to uopste moze da se nazove navuceni). U fizickoj zikri cisto sumnjam da ce ti neki upper pomoci. Mada, meni je kokain pomogao za one bolove u nogama sto ostanu kad prodje kriza.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Želim samo da se zahvalim moderatorima foruma što su u moje ime otvorili ovu temu :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

U pravu si, Rentone - dobro si to rekao da ti nisu navuceni fizicki - ti koji se idu skidat spidom i botunima - ja sam jednom poila botun u krizi i molila sam da umrem - pozurila sam i sredila lovu i dop sto sam brze mogla.
A Luna - sto ti to pricas stara - metamfetamin je jaci od amfetamina, tj. normalnog speeda - ako ne virujes meni pogledaj po netu
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nisam rekla jaci vec cisci...methamphetamine je buckuris svega i svacega-kad ovdje nadju lab pa ulete unutra aaaa.sta sve nadju...od igle do lokomotive...sprejevi neki, onaj za podmazivanje vrata i folova, tecnost za upaljace, ma joj...naravno da je jaci...heheh..vise otrova
fuj fuj
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Eee, a ne moze exer u kombinaciji sa dopom nikako... Moras biti cist od dopa da bi te radio lepo... Naravno, ako si cista od dopa, onda si u zikri i opet ne valja. Jedino exer moze kad nisi navucen.

****
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Mnogi su se exerima i speedom skidali sa dopa i pomoglo je,znam ih licno,mada nisu bili nesto navuceni na dop...hmmm..pa kako je bilo?
Ma daj, još će neko stvarno pomisliti da se moguće jednom drogom skinuti s druge. Zavaravanje, samo zavaravanje.... i koliko dugo je prošlo prije nego su se ponovo navukli na dop, jer su se s njim spuštali nakon speeda i exera?

Pozdrav,

Sanela
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Zavaravanje, samo zavaravanje.... i koliko dugo je prošlo prije nego su se ponovo navukli na dop, jer su se s njim spuštali nakon speeda i exera?
Skroz si upravu...Ja,jedini put u životu kad sam počela da se radim dizalicama(speedom tačnije),to je trajalo dva ,tri meseca,dok se nisam vratila na dop...A to mi je jedina "ozbiljnija apstinencija" :!: Prosto me ubi strejt :smt041:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Locked