Speed

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi moram da vam priznam, ova Ramona tako veselo djeluje na mene ,evo 1 godinu i pol se znamo i stvarno, nikad se mi nismo posvadzali jel de.Dobro ono ubjeđivanje ,jeste-nije ali nismo smo se ono bas posvađali.Znas zasto kazem, veseljak si ko ja, ja se volim zezati parvoooo,hej zamisli da si bila tada ti tu kada sam se digo a ono dvije terapije ,hahahhahhahahahaha.Ma volim te !!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

znaci nije loshe spavati....heheheh. Neka barem si se odmorio...i preskocio terapiju...sto je super. Znaci nisi ni morao cijelu uzeti taj dan...nego malo manje....nije tako strasno to ti hocu reci... A ti jesi veseljak -kad hoces da budes....ajde valjda cemo se svi popraviti uskoro i biti veseliji.....(ne mislim popraviti dopom)....nego o naturel :wink:
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Luna wrote:Znaci nisi ni morao cijelu uzeti taj dan...nego malo manje....
Nego malo duplo!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

eh eh mirza. nije tako. Kad ne uzmes ..onda ti i kap pomogne. Mrzim taj glupi metadon. ali eto.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hehe Luno. Lijepa mozda i jesam ali ocito pametna nisam dok crystal smatram jedinim prijateljem. Neuzimam ga, cista sam ali zato ga sanjam nocima...mislim o njemu danima. Free high...OBOZAVAM TAJ OSJECAJ...neznam mozda stvarno nisam normalna a mozda i sve ovo jednostavno ide prema "relapse"...Bog zna!!! A nek mi je i na pomoci kao i svima vama!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

to nema veze sa pamecu i ti to znash! to je normalno... proci ce!~ Nisi ni luda....ok si skroz. Kad ti ja kazem. Ok???
zato ne seri...i na zdrav zivot se baci i vidjeces kako se sve mjenja. one day at the time right?
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

ONE MINUTE AT THE TIME!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

E e, Omćo - braacoo koje đeenjee hahaha - a kuži obrnutu spiku - bija ti jedan lik tu u gradu - stari džanki - valjda mu dopizdilo sve skupa - i ka - ide se on ubit - i to se iša ubit tako da je poguta terapiju hepta za cili tjedan - i što ti je bilo - zaspa - spava dva dana - i probudija se - a ono nema terapije do ponediljkaaaa aaaa aaaahaaajmeeee :cry: hehehehe !!!
Cmok baci mome x x
Locked