Speed

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Speed je čudo, ne možeš spavati, ne možeš jesti, ne možeš kenjati.
Samo brate mili možeš guslati do mile volje hehhehhehe :-D :-D :-D
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Ma kakav speed? Mislite na otrov za miševe šta pakiraju u paketiće i prodaju na partyima? Nedavno sam završia u bolnici, trovanje...ma nikad više u životu!!!
Inače, jedan put san otiša na party u krizi, pojea koji bombon i bilo mi dobro...ono ne osjećaš krizu dok te pere. Al kad je malo popustilo, uvatila me takva sraćka (začepite noseve) da sam pokenja tonu govana, ljudi su doslovno bižali iz wc-a!

Inače, sad više na nekakve partyje odlazim stvarno rijetko (jednom godišnje ili tako nešto), i samo ako imam za se spustit...prije san to moga, sad sam prestar!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja spid ne bih komentarisal,uopsteno ne volim brzalice ali jebiga desi se ponekad i taj spid,dok ijeve ne volim nikako, od njh ne ynam gde mi je dupe a gde glavanaravno ako su dobri ijevi,heheh
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Svako ima svoje misljenje. Neko voli da je pun energije a neko da zakljucava. Ja smatram Speed, Ice, Glass or Crystal Meth jedno te isto sranje, zapravo nije da smatram vec znam da jeste. Isto dejstvo isto sve. Doduse na Balkanu spidara je bezveze jos je raja fura na nos i pusenje. Medzutim vec ovdje na drugom kraju svijeta furka je da tece kroz vene. Ja licno je smatram najcistijom drogom ali skidanje sa nje je mnogo gore od skidanja sa horsa. Neslazem se Luno sa nekim stvarima sto si napisala. Naprimjer kazes da sve methheads, crackheads imaju lose zube, kosti, ruzne pokrete itd. Ja znam dosta ovisnika koji se nebi mogli prepoznati a koriste po 20 godina. Nekazem da te ne unisti jer ja sam unistena ali pretezno se pokaze mojim psihickim prenosima. Speed i Crack je vrsta droge da jednim dimom ubijes 3000 mozdanih celija...

Ali dzaba Crystal mi je najbolji prijatelj mada se nisam susrela sa njom vec duze vrijeme...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nisam rekla svi nego vecina-barem sam to mislila. Kao soc radnik ulazila sam u kuce mnogih..i imala priliku da vidim taj zivot. Ta naselja, te face aaaa....junky's su 5 puta ljepsi i bolji ....majke mi. Barem ne idu ulicom i ne prave grimase ko blesavi. A to za zube...ok...nadje su po neki kom ostanu citavi..al inace-su krezavi. Nema ih uopste. Ti si cini mi se sretna i treba da se cuvash....a i ovdje je rijec o dugogodishnjim userima(10-20god) +zivot na ulici...To sve utice na zdravlje i um. Po meni meth je nesto najgore i najprljavije...
A vjerujem da si ti pametna i lijepa djevojka i da ti to ne treba.... :wink:
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Jebo me pas, ja stvarno ne kužim kako se neko može navuč na kemiju (mislim brzu kemiju), ja pojedem bombon i ne pada mi napamet uzet ga sljedećih mjesec dana sigurno, o tripu da i ne pričam, taj me tako sjebe da godinama ne razmišljam o njemu!
Dop je druga stvar, to možeš svaki dan bez ikakvih problema!
Ali, sto ljudi, sto čudi...naša narodna poslovica!
Iako znam ekipu šta su brijali godinama svaki dan po kemiji, ono idu na party, pa na after do sutra, taman da dočekaju sutrašnji party, pa posli opet na after, pa party...ali takvi danas nisu više normalni, niti jedan od njih, ono baš su postali "redikuli", sprženi do kraja!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Čuj Mirze ne pada mu na pamet u sljedečih mjesec dana da uzimas kemiju -hemiju, pa bolan burazere u tome i jeste štos. Ja sam na SPEED-u zavrsio Fakultet i ti to ne mozes da shvatis, pa ja bi ti i savjetovao da uopšte to ne probas.Ja sam za Bajram kad je bio spuco magras speed-a nisam ocami spavo 2 noci i 2 dana ali kad sam se zavalio spavat budim se kad ono 2 terapije u frizideru ,hohohoooo sta je ba ovo.E to je to.I NEMOJ GA UZIMATI!!!
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

speed i bijelo.. definitivno nisu za mene.. samo u meni stvore osjecaj nervoze, bas kao kriza, neznam sama di bi sa sobom i samo kontam kako da se spustim ili da se jos vise dignem. Povukla bi valjda sve sto imam i vise od toga... Uf fuj osjecaj u svakom slucaju.

Protiv bombona nemam nista, iako mi je nakon njih redovno potrebno spustanje, pa si ne mogu bas dopustiti da se onako izbijem sa njima kao nekada. Jedan bon tu i tamo nije nista lose, pod uvijetom da poslje popijem barem tabletu za spavanje...
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehehe - stari - ti se diga a ono dvi terapije u fridžu, a? Hahaha joooj ludila - al si me nasmija braco haha eeeee superička superička super(p)ičkaaaa :wink: baljeee ljaaljeee
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

vi ste svi otkacitis ...za bijelo -heheh ja necu nista govoriti. Sve znate. Al za speed i to sranje...bljak. Neka hvala. Jeste da smrsas 5kila u 10dana....ali isto tako i ne spavas 5dana. Sjecam se...uzela bih po 4 5 tableta za spavbanje(onih pravih) i nista...gledam u plafon....srce drma, a oci sirom otvorene. Zatvore se na momenat i onda kao da ih nesto otvori :shock: ...osjetim i kad tablete prorade i kad prestanu da rade...fuj fuj. A sva ko blesava-istrzana, prestrasena uhh... tada i nikad vishe. Ali bijelo je drugacije....jebi ga!
Locked