EXIT

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

EXIT

Post by paramparcad »

Ide li ko od vas na ovaj festival?ja krecem sutra i dosta sam uzbudjen zbog toga
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: EXIT

Post by zemoon »

Bio sam prvi i drugi EXIT,ostavio je na mene lose secanje... Koliko sam se oduzeo od svega po malo nesacam se ni tvrdjave kako izgleda,LAZEM,ujutru kad smo sedeli na štrandu video sam istu!!!
Za sada cu sedeti pored televizora i gledati kako ljudi uzivaju,STA CES N I J E Ž V A K A Z A S E Lj A K A!!!


LEP PROVOD!!!
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: EXIT

Post by paramparcad »

hvala druze,ja sam bio na svakom i ni jedan me nije razocarao...mozda zato sto sam bio umeren sa "gasom".pozdrav
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: EXIT

Post by bojanol »

,,,,
Last edited by bojanol on Thu Dec 17, 2009 11:37 pm, edited 2 times in total.
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: EXIT

Post by zemoon »

Okoreli sam PSY TRANCEr,tu MUSICu slusam od pocetka staza koji traje jedanest godina,isao sam tamo i gubio se uz muziku koja me u principu i ne zanima(kao da je tad muzika bila bitna) napunis baburu i tresi celu noc_ne znam ni gde je levo... :oops:


Tako da ljudi idite i zezajte se,NARAVNO STR8!!!
Ako volite muziku zbog koje idete,ne znam vas mene bolje vozi ciste glave!!!
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: EXIT

Post by paramparcad »

ja sam se preprosle godine kada je gostovao"slayer" nagutao i blata.posto je nonstop padala jebena kisa k`o iz kabla bio sam do guse u glibu...ali svejedno...vredelo je.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: EXIT

Post by paramparcad »

zemoon wrote:Okoreli sam PSY TRANCEr,tu MUSICu slusam od pocetka staza koji traje jedanest godina,isao sam tamo i gubio se uz muziku koja me u principu i ne zanima(kao da je tad muzika bila bitna) napunis baburu i tresi celu noc_ne znam ni gde je levo... :oops:


Tako da ljudi idite i zezajte se,NARAVNO STR8!!!
Ako volite muziku zbog koje idete,ne znam vas mene bolje vozi ciste glave!!!
vodka i guarana ce sasvim dobro odraditi posao...eventualno neka duvka i to je to...ringispil na exitu moze da pocne
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: EXIT

Post by zemoon »

ISKRENO,TAKVOG RINGISPILA MI JE VISE PUN KOFER... Ja se covece 'plasim' vise da popijem i kiselu,posto sam u izolaciji i tester moze da padne svaki dan,ko zna sta ce da mi pokaze i ta supsanca mehurica :mrgreen: SALA-MALA :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
AKO CES TAKO UZIVATI STA DA TI KAZEM VEC DA TI JOS JEDNOM POZELIM LEP PROVOD!!! :wink:
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: EXIT

Post by pepeljuga84 »

zemoon wrote:Bio sam prvi i drugi EXIT,ostavio je na mene lose secanje... Koliko sam se oduzeo od svega po malo nesacam se ni tvrdjave kako izgleda,LAZEM,ujutru kad smo sedeli na štrandu video sam istu!!!
Za sada cu sedeti pored televizora i gledati kako ljudi uzivaju,STA CES N I J E Ž V A K A Z A S E Lj A K A!!!


LEP PROVOD!!![/quote
E pa nisi mogao bolje da odgovoriš umesto mene!hhehehehehehehDobro na mene je ostavio ok utisak-ako je išta moglo da ostavi utisak tada na mene...

Mada sam ja skroz u trance fazonu i cela ta exit priča je suviše svetla za mene...Mislim verovatno bi i mogla da idem,ali samo bi se stresirala gledajući ljude...
Nemam pojma.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: EXIT

Post by zemoon »

Ma organizacija i sve je Ok. samo ta tvdjava :roll: ,moracu da odem i pogledam je izbliza nekim drugim ocima...
A ljudi,pa takvih imas svuda,svuda su oko nas CAST IZUZECIMA!!!
Psytrance-slusam i kad spavam,kad sam nervozan i kad mi treba samoca_JA NJU SLUSAM A ONA UZIVA U TOME... :wink:
U tome sam dugo,mozda mi je ta skola sada ne dodirljiva ali imam veliku zelju da je zavrsim_barem neki producent :mrgreen: malo sam skrenuo sa teme...
Prosle godine je bila moja prva i pocetna ljubav nekog elektronskog zvuka na EXIT_u PRODIGY,da mepitas zasto nisam isao verovatno ne bi dobila odgovor...


DOSTA PUTA SAM ISAO STR8 NA ZURKE I PROVODIO SE MNOGO BOLJE NEGO KAD SAM BIO ISKRIVLJEN,VEROVATNO SADA DA ME NESTO PRIVUCE OTISAO BI I VEROVATNO PROVEO LEPO...
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
Post Reply