Rekvijem za snove

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Rekvijem za snove

Post by Sagitarius »

ioiui
Last edited by Sagitarius on Tue Feb 03, 2009 12:11 am, edited 1 time in total.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

...MOJA BABA LEZI U STAROJ KUCI ISPOD MOG PROZORA NEPOKRETNA 2 IPO GODINE JAUCE SVAKU NOC JER IMA DEKUBITIS TJ OTVORENE RANE SMRDI NEMOZES UCI U PROSTORIJU,PORED TOGA ODUMIRE JOJ SVAKI MISIC NA TELU I IZ OKA JOJ CURI GNOJ ,TRAZI LEKOVE DOBIJA TRODON TRAZI IH SVAKIH SAT VREMENA STO NARAVNO NEDOBIJA VRISTI IMA BOLOVE JA JE SLUSAM...USTANEM NOCU ODEM DO NJE ONA U JAUCIMA MI GOVORI DA JOJ VADIM MALU DECU IZ VODE AKO JE KOJE OSTALO ZIVO...I TAKO SVAKU NOC IZ MRTVE TISINE JEDAN JAUK ME PRESECE PREKO STOMAKA...PUSTI FILMOVE ZIVI ZIVOT...POZZ
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Rekvijem za snove

Post by adam* »

BOBAN wrote:...MOJA BABA LEZI U STAROJ KUCI ISPOD MOG PROZORA NEPOKRETNA 2 IPO GODINE JAUCE SVAKU NOC JER IMA DEKUBITIS TJ OTVORENE RANE SMRDI NEMOZES UCI U PROSTORIJU,PORED TOGA ODUMIRE JOJ SVAKI MISIC NA TELU I IZ OKA JOJ CURI GNOJ ,TRAZI LEKOVE DOBIJA TRODON TRAZI IH SVAKIH SAT VREMENA STO NARAVNO NEDOBIJA VRISTI IMA BOLOVE JA JE SLUSAM...USTANEM NOCU ODEM DO NJE ONA U JAUCIMA MI GOVORI DA JOJ VADIM MALU DECU IZ VODE AKO JE KOJE OSTALO ZIVO...I TAKO SVAKU NOC IZ MRTVE TISINE JEDAN JAUK ME PRESECE PREKO STOMAKA...PUSTI FILMOVE ZIVI ZIVOT...POZZ

U prijatelju.....promasio si temu.....ali suosecam i sranje totalno kada neko toliko pati......da mogu da nepisem nesto sto bi ti pomoglo rado bih to uradio ali to sto bi ja uradio ne bi da ti napisem.....mada mozes da predpostavis......bol je sranje najvece...pogotovo bljiznjih.

Pozdravljam te puno prijatelju i drzi se......pokusaj nekako da joj olaksas...bilo kako....

A film je totalno super(napisao sam sranje pa sam se isparavio-jer ipak nije sranje samo mi se gadi ta tematika sada)
cucla cucla cuclica
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Rekvijem za snove

Post by Sagitarius »

BOBAN wrote:...MOJA BABA LEZI U STAROJ KUCI ISPOD MOG PROZORA NEPOKRETNA 2 IPO GODINE JAUCE SVAKU NOC JER IMA DEKUBITIS TJ OTVORENE RANE SMRDI NEMOZES UCI U PROSTORIJU,PORED TOGA ODUMIRE JOJ SVAKI MISIC NA TELU I IZ OKA JOJ CURI GNOJ ,TRAZI LEKOVE DOBIJA TRODON TRAZI IH SVAKIH SAT VREMENA STO NARAVNO NEDOBIJA VRISTI IMA BOLOVE JA JE SLUSAM...USTANEM NOCU ODEM DO NJE ONA U JAUCIMA MI GOVORI DA JOJ VADIM MALU DECU IZ VODE AKO JE KOJE OSTALO ZIVO...I TAKO SVAKU NOC IZ MRTVE TISINE JEDAN JAUK ME PRESECE PREKO STOMAKA...PUSTI FILMOVE ZIVI ZIVOT...POZZ
Ne kontam,mene zanima razmijenit mišljenja o filmu,mogao je biti i neki drugi,ali ovaj je blizak našoj problematici.
Meni se osobno film sviđa,uspio je prikazat narkomaniju podosta realno,bez nekih,kako da se izrazim,senzacionalizama.

Život živim,neće nitko za mene.
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: Rekvijem za snove

Post by ...iva... »

BOBAN wrote:...MOJA BABA LEZI U STAROJ KUCI ISPOD MOG PROZORA NEPOKRETNA 2 IPO GODINE JAUCE SVAKU NOC JER IMA DEKUBITIS TJ OTVORENE RANE SMRDI NEMOZES UCI U PROSTORIJU,PORED TOGA ODUMIRE JOJ SVAKI MISIC NA TELU I IZ OKA JOJ CURI GNOJ ,TRAZI LEKOVE DOBIJA TRODON TRAZI IH SVAKIH SAT VREMENA STO NARAVNO NEDOBIJA VRISTI IMA BOLOVE JA JE SLUSAM...USTANEM NOCU ODEM DO NJE ONA U JAUCIMA MI GOVORI DA JOJ VADIM MALU DECU IZ VODE AKO JE KOJE OSTALO ZIVO...I TAKO SVAKU NOC IZ MRTVE TISINE JEDAN JAUK ME PRESECE PREKO STOMAKA...PUSTI FILMOVE ZIVI ZIVOT...POZZ


HEJ HEJ HEJ!!!! PA TKO SE TO NAMA VRATIO!!!!!! Baš mi je drago da si se vratio..... :smt006 :smt006
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

Pozdrav obojici ma nek ste vi meni zivi i zdravi a film je tesko sranje u boji.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Rekvijem za snove

Post by bojanol »

O jeah, vratio se Bobi... Neshto si se navukao negative prijatelju.
Shalim se. Pozdrav.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

gde si bojanol drtino moja vojvodjanska ma ono ljudi se loze na druge zivote kao u jeeee ludilo ...kakav film...junkey pride i to a sta ces ima nas svakakvih.pozz
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Rekvijem za snove

Post by Modesty »

Nisam gledala ,čiji je to film i o čemu se radi......Bobi,pozdrav od mene,šta ti bwe to sa babom i kakve ona veze ima sa filmom???
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Rekvijem za snove

Post by Boban »

ma baba se raspada...a i poludeo sam kada vidim da ljudi postavljaju stihove tipa Milan Mladenovic,trainspotting,rekvijem za snove i oni koji nisu gledali potrudice se da pogledaju da cuju i tako to a ja mislim da treba to da se ostavi iza sebe svaka tematika vezana za prosle zivote nekazem da treba da se prica o cvecu ali bolje je o cvecu nego o tom smecu.Hocu da kazem da treba menjati se puniti dobrim vibracijama a ne kad pogledas film smoris se 10 dana unapred...daj neku komediju ...pozz
Post Reply