Naša stara jutarnja kafa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Draga Luna,

Sretan ti rođendan!!!! :smt113 PDT_Love_18

Želim ti sve puno sreće i zdravlja!!! Sve ostalo će doći...

Samo naprijed :smt023


Puno pozdrava iz Sarajeva od mene i Avdije :smt006
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da nasla sam dva naziva za clonidine pa se mozda moze naci...jer stvarno pomaze kod skidanja i pokazao se kao jako efikasan..Lofexidine i catapressan-tako pise...prvi je tacan a i drugi izgleda
info nadjen na:
JOURNAL FOR DRUG ADDICTION AND ALCOHOLISM
23th year: 2000 no 3 (selection of the articles in English )

"GUIDELINES ON HARM REDUCTION"

pusa :-D :wink:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hvala!! dvoje najboljih ljudi ever...zaista... treba vam dodjeliti nobelovu nagradu za sve sto ste uradili. Da nije vas ni mi ne bi tu danas bili... Uz vasu pomoc i podrsku ostalih fenomenalnih clanova sam uspjela pobijediti zlo i biti jaka vec duze vrijeme. Znam da imam jos jednu bitku ali znam da cu se boriti i pobijediti...hvala vam Sanela i Avdija...zaista ste fenomenalni...zelim vam sve najbolje u zivotu jer to i zasluzujete
Vasa Luna :smt006 PDT_Love_16 :smt038
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Sve najbolje

Post by mustafa »

SRETAN TI RODJENDAN I NEKA TE SRECA I BLAGOSTANJE PRATE U ZIVOTU !!!!!!!!!! :smt040
M. Sarkic
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hvala dragi Mustafa....i need it :) ...
hvala na cestitkama i svemu ....
puno pozdrava Luna :lol: :-D
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

gde si?

Post by katarinadimedici »

OMAREEEE!!!! :smt022
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro jutro želom svima ako ima budnih :smt105
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dobro jutro svima :)

Kako ste? Jeste li se naspavali? Uhhhh, ja sam mogla još, ali me probudili. Glupi telefon. Kako ljudi mogu nekom zvati na telefon u osam ujutro u nedjelju. grrrrr

Ali eto, zato sam vrijedna...malo čitam i raspremam forum. Pa, usput da vam poželim dobro juto svima -> Zvrky (ko rano rani dvije sreće grabi, hehe), Pepeljuga (jesi li se ti naspavala), NS (drago mi je što si se javila), Ramona (šta ima na moru?), Katarina (kako si?), Omare (pa čovječe, ima i u Sarajevu internet cafea... ti si nas garant zaboravio), Luna (kako se osjećaš godinu dana starija, hehe), Mark (jesi li se ti naspavao, vidim do neka doba si bio na netu :) ), Vlado_M (drago mi je da si ponovo s nama, evo sad ću pročitati šta si napisao), M4j4 (i tebi želim dobro jutro), Jelena (gdje si ti? Jesi li još u domovini?), Lulu, oxo, play... hm, valjda nisam nikog izostavila. Ako jesam, sorry, nije namjerno.

Želim vam da ugodno provedete dan :)

Sanela
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Verovali ili ne,ja sam izgubila svoju mačku...Da da dobro ste pročitali,MAČKU :!: Otišla je u četvrtak noć simsom(jer sam na višem spratu),i od tada je nema :!: Mislim stvarno,to samo meni može da se desi :!: Stvarno ne znam šta da radim :smt022
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt020 :partyman:
Locked