Naša stara jutarnja kafa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Evo ljudi, kaffaaaa !!!
:wink:
Što - ne vidite je ?
Pih, sad kad kažete, ne vidim je ni ja bogami ...
Omare - daj stari jeba te kompjuter taj i takav - di ciiii ???
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Dobro jutro svima :smt006 ....Evo ja tek sad stavljam kaficu...pa ako je neko zaintresovan :smt017 ...za kaficu,nek dođe :!:
Ali dok vi svi ustanete ja ću popiti tri kafe do tada :drinkers: :drinkers: :drinkers: .KOOONNNNNNNOOOOOOOOOBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRR :!: :!: :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ima li koga???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sama ću popiti kafu jer se ovde na forumu svima u isto vreme loše stvari dešavaju,ako je još ko tu nek se pridruži...vidim imamo 5 gostiju i 2 člana trenutno a niko ništa ne govori...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hallo Luna! PDT_Love_12
Sta ima, kako zivis? Cini mi se da smo trenutno samo nas dvije ovdje.Di si ti trenutno, na poslu ili kuci? Sorry ja sam onu tvoju privatnu poruku vidjela tek nakon nekih sedan dana pa mi je bio bad odgovarati.
Inace ja se trenutno samo mucim...gore-doli.Jucer cista, danas vec stukla mgra.Kad mogu ostati u stanu i izbjeci dolazak u shop onda nekako izguram.Ali kad moram doci u Shop gdje imam stvarno puno obveza ne uspijevam biti bez icega.koa prvo svakih 5 minuta jurim na wc, znojim se kao stoka,jebi ga.zato se igram.
Kako mi ti zivis?Htjela sam te pitati cime se inace bavis u zivotu.Pretpostavljam da si kreativna osoba ali ne znam u kojem si giru.
Ajmo malo ubiti dan.
I wait :smt024

By Sunrise Ponedeljak Aug 29, 2005 11:58 am
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Dobro jutro - dobri ljudi.... :smt041
Ja sam juče ceo dan prespavala,naravno i noć,i sad se osećam kao da se nalazim u drugoj dimenziji...
Sada ću popiti drugu kafu od jutros :drinkers: ...
A mogla sam još spavati :smt015 ,nego burazer ima ispit,a ne zna gde mu je index,i onda je nastala opšta frka u kući...
Kad već spomenuh ispite,ja imam tri sredinom septembra,a nikako da počnem da učim :smt013 ...ma ubila sam samu sebe u pojam... :smt022
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Dobro jutro svima!
Vratilo nam se ljeto, kazu ovaj tjedan biti ce do 30 stupnjeva. :P
Ovu godinu nisam bila u mogucnosti zbog posla otici kuci na more a kako sam svo ovo vrijeme provela u nekom stresu nisam ni osjetila da mi nedostaje.Ne bih se mogla opustiti znajuci koliko me posla ceka ovdje...evo jutros imam borbeni zadatak otici i predati neke dokumente u neku ogromnu zgradurinu gdje su ljudi tako strogi, poslovni, ozbiljni da me sve to pomalo plasi.Mozda glupost no oduvijek sam imala strah od takvih stvari i takvih ljudi koji su u birokraciji ili opcinama ili sudovima ili ne znam kako se sve kaze na hrvatskom.Od njihovog ponasanja, njihove dobre volje, naklonosti ili mrzovoljnosti nama ovisi puno toga i ne samo da oni jesu mocni u nekim stvarima meni je pri samoj pomisli da idem negdje traziti nesto muka!!! :cry:
Ne znam se svadjati niti postaviti kako bi trebala u takvim momentima.Decko me tjera cijelo vrijeme da bi trebala ici no on misli da sam lijena pa odugovlacim...no sada stvarno moram ici...drzite mi fige da me ne odbiju iz nekog glupog razloga
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

.
Mozda glupost no oduvijek sam imala strah od takvih stvari i takvih ljudi koji su u birokraciji ili opcinama ili sudovima ili ne znam kako se sve kaze na hrvatskom.Od njihovog ponasanja, njihove dobre volje, naklonosti ili mrzovoljnosti nama ovisi puno toga i ne samo da oni jesu mocni u nekim stvarima meni je pri samoj pomisli da idem negdje traziti nesto muka!!!
Eto...Nisi jedina-takva je i moja Zvrky...Čoveče,kad treba pizzu da naručimo,ona meni podmeće telefon :smt117 ...Nego piši...Šta se desilo :?:
Umalo da zaboravim:DOBRO JUTRO SVIMA :!: :!: :!:
Kafica :?:
:drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sretan mi rodjendan :lol: :-D :wink: :-D !!!!
eto ...kako se sve mijenja...da mi je neko rekao da cu sjediti za kompom i ne osjecati se uzbudjeno ili veselo vec se uopste ne osjecati...rekla bih mu da je lud. Ili da nemam nesto isplanirano kao npr party gdhe ce biti milion ljudi ili neki klub takodje milion ljudi...ali sve ima svoje. to je bilo fino tada...a sada ne zelim biti sa tim laznim ljudima i imati lazna prijateljstva...ne! Radije cu biti sama...mislim nisam sama ali radije cu imati par dobrih nego 50laznih prijtelja...bicu sa mojom porodicom u toku dana i eto sa drugaricom-jedina prava prijateljica..(a moja naj drugarica je daleko preko 7mora :cry: .).., cu ici vani sutra navece tj danas ...nista posebno..ali bas mi tako i odgovara:)...i poslije mozda na pice sa par poznanika...
its the simple things...
eto dragi moji..jos jedna godina vise...mada meni to nist a ne znaci...samo broj-bitno je kako se osjecas unutra...mada u mom slucaju je bolji onaj broj nego kako je unutra :cry:
ma nije tako lose...bice bolje...i obecala sam sebi da je dosta sa sranjima i da zivot mora ici dalje...prespavala sam prosle 2 godine i necu to opet dozvoliti...pa eto vidjecemo...voli vas
Luna
happy birthday to me...happy B day to me...happy b day dear Luna happy b day to me!!!! hehehhe :partyman: PDT_Love_06 :smt035 :smt038 :smt044
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

jesu mi dragi ovi smajlici...moja raja...pravi su...
Locked