Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Šta sanjate?O Čemu?

Sanjam, a plašim se da se (ne)ċe ostvariti
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Ranije, prošlo i 2 godine, sanjala sam njega, her-a..Al imala noċne more, znoj, simptome krize. U prvoj, realnoj, jedinoj pravoj-Željela sam i druge, Bože, Ti jedini znaš da sam htjela, AL ZA SVE POSTOJI VRIJEME-sanjala sam dilere-al ja sam se svađala, vikala na njih, tjerala ih. Kada sam počela sa grupama, bila sam mirna, imala blage snove u početku, potom sam se svađala sa veċinom sa ljudima koji su napravili recidim. Vjerujem da ċe mi se ostvariti, ne ostariti:}-koli je rok trajanja snovima?! San da prevedem knjigu jednog, ali vrijednog Čovjeka
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by bojanol »

Sanjao sam da sklupcan lezim ispod kamenog mosta, strah me prozima, ogromni crveni petao hoda kamenjarom, sve se trese.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Ali si ostao sjedeci ispod kamenog mosta, a osijedio nisi?! Samo nemoj Lepa sela, il vojsku:}Lijepe snove....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by adam* »

sanjao sam kako J LO bere jagode a ja sam stajao pored nje sa motkom i peckao je po guzi.............
cucla cucla cuclica
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by bojanol »

Osedeo sam ja odavno, ali se shisham do glave - od vajkada (huh, kako li se pishe). I brada mi je osedela, cak i dlake na grudima sede, starim, blizi se kraj zivotu mom. Sanjao sam i da sam mrtav, sanjao sam i da sam video vanzemaljce, napad na moj mali krevet, ma svashta sanjam i umirem. Jebi ga, takva je priroda stvari, sto se rodi, mora i da umre.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Modesty »

daleko ćešće,gotovo pa svakodnevno sanjam na nogama(u javi)...kad god mi je dosadno,pobjegnem iz sna...obožavam ij jer mi "buđenja" u realnost nisu bolna.
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by ...iva... »

adam* wrote:sanjao sam kako J LO bere jagode a ja sam stajao pored nje sa motkom i peckao je po guzi.............

heheheh... dobar san..... :-D
User avatar
PlayLife
Posts: 67
Joined: Wed Dec 19, 2007 10:01 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PlayLife »

Kako protumaciti san. ?
Sanjam 6.April Oslobodjenje Sarajeva, u Gradu frka demonstracije i pune ulice. ne Volim guzvu u gradu kad ima snijega, ove godine bas pade na behar i voce. Radije sa Titom popit kafu u Maršalu,nego u Titovoj na zraku usput i jedinom Hotelu, na Bjelasnici. Tito nije bio na Bjelasnici bio je u Austriji radi principa. Nevoli kad ga gazaju za njegove pare. Sreca Bio je Rex, onaj sto mu je spasio zivot u jajcu, mislim da je bilo II kad je puklo kod pecine. Koga briga sto me reX slusa iLi sta ja sanjam. kad mogu sad peglat i Vas.
POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Sonja »

Zivim san.....nezavisna i slobodna......



S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Post Reply