Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Sagitarius »

Mene u ovih mjesec dana,snovi o heroinu(2 puta sam to sanjao),podosta deprimiraju,ali valjda,tako mora bit.
Snovi su usko povezani sa sjećanjima,a heroin ostavlja podosta upečatljiva sjećanja,nažalost.
User avatar
FeyPSt
Posts: 31
Joined: Mon Jan 19, 2009 3:51 pm
Location: Split

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by FeyPSt »

Sanjam,mislim ako uopce zaspem,da cu se sutra probudit cista,na nekon radnom mistu,daleko od ovog zbunjujuceg života,bez potrebe za icim.Parodije,nema toga uskoro,al moji snovi su ionako rijetki vecinom zaspem ko klada ukocena,i rijetko se iceg isicam,zdravo zavidim svima vama sto jos imate snove nade,uspjeha i bjega iz ovog života,nastavite,ustrajte,moglo bi se i ostvariti.Pozdrav!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by vudd »

Kurac bijeg ,iz svega ovoga :) Zadnjih 10-ak dana,sanjam nenormalno ''zive''snove.Ljude iz nekog proslog vremena,mrtve...Uvijek se radi o nekim stekovima,murijama,prevarama, onim podlim i bjednim narkomanskim prevarama...do sada u zivotu nisam imao takve snove.Realni su,teski emotivno,...iako nisam u nekom psihickom sranju,ok sam...ali eto.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by adam* »

sanjam novi posao jer ovde su mi jebali milu mamicu........... :roll:

batalio sam bildovanje jer nema vise svrhe....ovaj posao me bilduje najstrasnije.....dva dana istovar - utovar
cucla cucla cuclica
User avatar
FeyPSt
Posts: 31
Joined: Mon Jan 19, 2009 3:51 pm
Location: Split

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by FeyPSt »

Pa eto ipak o necem sanjate,bila droga,pandurija,stari,novi život,žive ili mrtve prike,ja stvarno baš ništa ne sanjam,mislin bar se niceg ne sjecam.Znan da sigurno nešto u mojoj glavi ima dok ko klada ležim,al zašto se niceg ne sican,virujte to me pomalo i zabrinjava.Ono pomislin da mi je mozak toliko spržen pa da mi ne može dat tu informaciju ili šta vec znam.
Jedino se sicam s cim legnem -ajme kako sutra,moram se dizat svaki posran dan u 6 sati najkasnije da bi se riješila i stigla do bolnice jer imam rehabilitaciju (još nekih 8 dana mi ostaje) zbog prometne.Prvo se ujutro dobro smrznen na motoru do bolnice,onda onako pospana radin neke vježbe,i onda mi prže vrat strujom-I tek se tad probudim!
Zato se eto ispravljam zdravo zavidim svima što imaju cak i gore spomenute snove,jer kod mene nema ni toga.
Da mi je samo znat dešava li se to još kome?
Prije dok nisan bila u ovolikoj banani sanjala sam reto kad san tek izašla(ipak 4,5god.su to,te pokojnu mamu)al više nema ni toga.
Evala,stojte mi,hm,šta da napišen-dobro,ne,stojte mi kako kome vec triba! :-k
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PsyTechGirl »

Ej necesh mi werowati FeyPST .. Owu temu sam trazila bash danas, pre nekih dwa sata jedno pola sata, ali je nisam nashla.. Ni sama ne znam kako,a danas zelim i ja da podelim neshto sa wama.. Kad ono, gledam sad nowosti, i widim da si je ti nashla :-D Swaka chast !!! :-D
Dakle moj san od sinoc ..
Wec dosta puta sam ponowila da nikada nishta ne sanjam .. Ali nocas se to promenilo!Dakle sanjala sam momka sa kojim sada situacija bash i nije skroz razjashnjena.. Inache smo zajedno dugo dugo wremena i swashta smo proshli skupa.. Ali smo trenutno razdwojeni i basw nije definisana buducnost ..
Znachi sanjala sam da je on trebao da putuje negde daleko, waljda ka meni (ili gde wec) i usput se desila neka nesreca.. Swe se to inache deshawalo u nekoj dalekoj buducnosti, tako da ne mogu reci saobracajna nesreca, ali jeste neka u tom fazonu, samo kombinacija auta, awiona, kamiona.. i td :rolleyes:
Odmah me je neko nazwao da mi jawi i ostatak sna sam prowela wrishtuci.. Otishla sam kod njega i na srecu ubrzo je izashao iz kome.. Prichali smo i swe je bilo nekako ok, dok ja opet nisam otishla.. Trebao je da se oporawi, a west koju sam sledecu dobila, samo je bila da je umro.. Nisam mogla da se saberem!! Osecala sam tako realno kako se lomim u swom tom bolu i besu !! Opet sam zapichila kod doktora, u bolnicu gde je on bio i swashta sam im rekla.. Da mu je bilo bolje i prichao je i swe!! I kako sad owo?!? Jako sam bila ljuta.. Zamislite wi to?! Mozda chak i wishe ljuta nego tuzna ?! Wrishtala sam i dalje.. Rekli su mi da je jednostawno izgubio preweliku kolichinu wazduha i da se ista nije nikako mogla nadomestiti, tako da je predahnuo.. Uzas jedan !!
Tada sam se trgla.. Poslala mu poruku.. Isprichala mami (probudila je :-D ).. Jbgm, mnogo gadno !!
I ceo dan sam nekako s*ebana.. Uzas.. Chak sam se i razbolela, grlo me boli, glawa.. Ochi.. Totalni pakao od dana.. Swe u swemu, jel zna neko kako bi protumachio owaj san jer ja pojma nemam ??
Kao shto rekoh, ne sanjam.. Pogotowo ne njega.. Ali owo sada je bilo kao grom izu wedra neba .. :?
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by raskorak »

Ja se uvek sećam svojih snova. Naravno, pajdo je uglavnom glavni junak.

Sećam se jednog sna koji se zbio negde oko Nove godine. Ja kao rešio da napravim recidiv i jurim šemu ceo dan. Nekako i završim buru i čak uspem i da se uradim snu (kladim se da većina Vas ne uspe u tome!). Onako razvaljen se u nekom momentu setim da je te večeri doček. Istog momenta uzimam telefon i zovem Jelenu. U trenutku poziva je bilo 23:59h, otprilike. Ona provaljuje da sam urađen i napušava me. Kaže mi da je na nekoj trens žurci, na kojoj je radila spid i da me vara sa nekim likom (sa jednim od onih crnaca, verovatno :-D ). Tu se užasno smorim i osetim se kao poslednje govno... :( "Dragi moj, ovo se ne bi dogodilo da si me malo više poštovao" - saopštava mi Jelena podrugljivim glasom. U tom trenutku se budim. Naravno, osećam se užasno, i uprkos tome što je to bio samo san, počinjem da osećam takvu grižu savesti, da je to neverovatno. Uzimam fon i zovem Jelenu. Kažem joj da je volim kao nijednu ženu što sam voleo i da ne znam kako bih je preboleo ako bi me nekad ostavila.

Nedavno se desilo nešto baš interesantno kad su snovi u pitanju. Sanjao sam kako Jelenu zove bivši dečko (sa kojim je bila prethodne 3 godine) i cima je da se pomire. Ona mu kaže da je sada sa mnom i da je kod mene i da prestane da je moli i zove. Budim se. Jelena je pored mene u krevetu i spava. Sklonim joj kosu sa lica i poljubim je u čelo. Nakon nekog vremena se i ona probudila. Uz kafu joj govorim šta sam sanjao. Ona me gleda iskolačenih očiju i kaže mi kako je ona sanjala identičan san, ali joj je bio bedak da mi ga ispriča. Oboje smo u neverici. Padne mi na pamet da se to možda i zaista zbilo i zajedno gledamo listu poziva u njenom telefonu. Ne, niko je nije zvao i oboje shvatamo da se dogodilo nešto neverovatno.

Dobro je. Pronašao sam neverovatnu devojku sa kojom doživljavam neverovatne trenutke. Ne postoje te neverovatne reči kojima bih Vam saopštio koliko sam srećan :smt057 .
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by YugoStar »

Praavo mi je drago za vas dvoje :!:
Ostajte dobro i volite se.
:D
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Dobro je. Pronašao sam neverovatnu devojku sa kojom doživljavam neverovatne trenutke. Ne postoje te neverovatne reči kojima bih Vam saopštio koliko sam srećan :smt057 .
Pronasao si rijeci. Svaka cast, druze. Svako vam dobro i najljepse snove na javi zelim.
ledenaa
Posts: 1
Joined: Sun Aug 23, 2009 10:21 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by ledenaa »

stalno sanjam momka sa kojim sam bila 2 -3 puta,stalno ga sanjam kako se srecemo i poljubimo se,sta to znac?? dali cemo opet se srest i bit zajedno?? :(
Post Reply