Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

polozaj tela
...Svakako...Ja spavam zagrljena...Sjecam se ljudi koji su sanjali-1 mooj brat spavao je...xexe..."spavao".. U stavu za pokret-tako nekako jedino mogu da se izgrazim.Lezo na krevetu.krevet je "trpio" njegova ledja..Prekrstenih ruku. To definitivno znaci da krijem/o nesto. Znate na sta mislim?! Nista, definitivno, nije slucajno..San, svakako jeste odraz nekih stvari, sitnica, itd. koje zelim/ o il hocemo, ali nekako su potisnute..Kada vec pricam/ o tome. Svakako da se "rezultati" sna ne mogu identifikovati sa "istinitim rezultatima"..Ukoliko smo vjestacki uspavani. Drogom, tabletama, alkoholom Bojane,Bobane, ovaj R.E.M dio mi se posebno svidja...Light, it`s bigger...THAT WAS JUST A DREAM"..."LOOSING MY RELIGION"...Ne ne.. Vracam i zivim u religionU :D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by adam* »

Sanjao sam da sam ovde http://www.youtube.com/watch?v=e_XzCR2MbrU ......da pusim cigaretu a spontani efekat radjanja oblika me baca iz prostora u prostor iz oblika u oblik.......prepusten bez straha.....
cucla cucla cuclica
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Adame, previse official za Tebe :axe: Nije previse-al pise official.ma, mozes Ti to bolje :!: :?: Prenio si mi san :?:
a spontani efekat radjanja oblika me baca iz prostora u prostor iz oblika u oblik.......prepusten bez straha.....
Zvuci kao san
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by adam* »

Pa ako uzmemo u obzir da sam to stvarno sanjao.........ne moze bolje od toga.......a to sto sam eho pacenik nije nicija stvar do moja.........eeee sada da pocnes jos da odredjujes ko ce sta da sanja.........i do kurca........


Nestrpljivo ocekujem reakciju...... :rolleyes:
cucla cucla cuclica
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

xexexex.Ja da odredjujem?adame, nisam se nadala takvom komantaru od tebe...Ali, hhvala :wink: Ipak znam-kontrolisacu sto/ koga necu sanjat.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by heroinapg »

Kao a strazi, cuvam noc od budnih, ja sam samo jedan od sinova bludnih...Odsanjala sa m forum..Gdje ste, sanjalice?!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by sunrise »

cesto sanjam da plivam ili ronim po zraku

ili da skazem u zraku poput gimnasticarkee

to su mi lijepi snovi

ponekad sanjam da plivam s delfinima
to su mi isto lijepi snovi

isto tako,ponekad sanjam da vidim D.kako me vara s nekim,pa onda poludim i pocnem ga tuci svime sto mi je u ruci ili kako god mogu

moj najnoviji san je da je D. osisao moju malu i kad sam je vidjela opet sam popizdila od muke i pocela ga tuci

ti snopvi me podsjecaju na moju agresiju kad sam znala prilicno lako podici ruku na nekoga

u posljednje vrijeme sanjam brojeve lota i onda si ujutro probavam sjetiti tocno koji broj i sta i kad prodje izvlacenje furam si spiku da sam tocno te brojeve sanjala i da cu ubrzo dobiti neki bijesni jack pot i imati krdo,ali stvarno krdo love koju cu masovno podariti mojima,mami,tati,bratu odplatiti kredit za kuci,dati necacima velike svote na konto i opet imati dovoljno za moju malu obitelj

ipak je ovo dop tsranica i u zadnje vrijeme ako mi se desi da sanjam dop onda ga i imam i povucem ga ali feeling bas i ne osjetim,mada me to ne pila previse,vise me brine ovaj loto i brojevi
kad bi ga dobila i vama bi svima pomogla,ko bi trebao moju pomoc,stvarno bi voleljela pomoci drugima,iskreno,i ibez ikakve,ne znam cega,jednostavno pomoci nekome kome je to potrebno.
mozda jednog dana,ako Bog da
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Modesty »

Ja obično nikad ne sanjam ,sanjam kad se ne osječam dobro i onda su to neke nebuloze,povezani djelovi serija,filmova sa stvarnim životom....uglavnom ništa ugodno...sreća pa rijetko sanjam.
A što se tiče sanjanja dopa,moja doca kaže da su to otvorene krize i da nisu tako opasne samo mi nije objasnila zašto me pita,jesam li uzela u snu ili ne,jesam li se tad probudila i sl. ali pitaću je pa ću vas obavjestiti.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Sonja »

Ajde Mod, pitaj je zivo me interesuje!!!

Ja sam pod topic-Krize bas i pisala da se dele na otvorene i zatvorene, a otvorene krize se manifestuju i snu kada uzimas supstancu..E bas me zanima sada kakve veze ima da li si uzeo, ili samo drzao u ruci ili gedao nekoga.....


Hvala unapred,


S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by zvrky »

Valjda je san delimicno neka tvoja podsvest i verovatno joj je zato bitno dal si uzela itd...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply