Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by vudd »

Moras prvo da kazes ''TAROT''...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by lela »

ja stalno sanjam. ponekad kad legnem molim Onog gore da ne sanjam nista da mi se glava malo odmori. i obicno su to neki teski snovi, retko sanjam nesto lepo. i imam losu naviku da gledam u sanovnik cim se probudim. a znam da je sanovnik sranje i da ako dve osobe sanjaju isti san, za svaku ce imati razlicito znacenje, ali jbg. sujeverje...
kad je tose proeski poginuo bas mi je bilo zao, a nikad ga nisam nesto posebno gotivila kao pevaca, bio mi je sladak i to je to. u stvari, dosta sam bila pod utiskom medija. tih par dana sam redovno pratila sve vezano za njega na tv-u, netu...
i jedne noci sanjam... kao ja sam neka pevacica ali se ne zovem mojim imenom, a on mi je decko. i kao sedim na barskoj stolici s mikrofonom u ruci i pevam a on mi prilazi i ljubimo se... a meni prelepo. on nikad sladji. ja inace ne volim crne momke, tj. nije mi bitna boja kose i put ali ne volim crne oci. valjda zato sto su moje kao ugalj. uglavnom, ja sam se probudila raspolozena samo tako i kazem sestri -nemas pojma kako sam sanjala lep san. ona me pita sta sam sanjala, ja joj rekla, a ona se smorila. pocela da vice-jao to ne valja... a ja sam se osecala kao da sam na sedmom nebu.
i sad kad ga vidim na tv-u imam obicaj da kazem -evo mi ga buduci decko, rezervisala sam ga za onaj svet.
da, par puta mi je uspevalo da dosanjam san kad ga prekinem.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by saša-ex »

vudd wrote:Moras prvo da kazes ''TAROT''...
:-D :-D :-D
SAMO CEO ŽIVOT...
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Anita »

::D

Da bi poceo ostvarivati svoje snove moras se prvo probuditi :)
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by Tužna »

Ja sam ranije jako slabo sanjala ali u poslednjih godinu dana samo ono kako počela da sanjam,nebitno da li je to noć ili kad nekad danju popodne zaspim,znači uvek sanjam.....malopre sam se probudila tako da se još uvek sećam sna....uglavnom čovek i to veoma visok pa mislim da je oko 2m ako ne i veše visine obučen sav u crno sa jako dugačkom kosom plave boje kao da je farba u plavo....lice mu nisam videla iako sam pokušavala(a možda i bolje :shock: ).....uzima me za ruku i vodi na neko kao salaš da mi nešto pokaže....da zaboravila sam reći da u snu ja sam bila devojčica koja je imala nekih 7-8 godina....i tako vodi on mene do tog mesta i na tom mestu zastanemo i gledamo prema dole tj. zemlji....a pred nama iskopana raka kao za sahrane na grobljima.Tokom sna ni jednu jedinu reč nismo progovorili,ali u suštini ja sam u snu shvatila da je to mesto gde treba neko ili možda ja da budem sahranjena......tj. tako mi se činilo u snu.
Inače stalno sanjam neke jako čudne snove,i osim ovog svi ostali su dešavanja tamo negde u 13-14 veku.I uvek su svi obučeni u crno mislim na muškarce,a žene sve u belom.
Šta li to znači i da li uopšte nešto znači pojma nemam......ali se baš osećam konfuzno posle takvih snova koji postaju sve učestaliji u tom smislu :|
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by winston85 »

Ko zna tuzna, kazu da snovi imaju neko znacenje ali licno mislim da nemaju... Inace imam samo kosmare, i to samo kad sanjam.... :|
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PsyTechGirl »

winston85 wrote:Ko zna tuzna, kazu da snovi imaju neko znacenje ali licno mislim da nemaju... Inace imam samo kosmare, i to samo kad sanjam.... :|

Sve nam je to posledica.. Tako i ja .. Ne sećam se kad sam zadnji put nešto sanjala.. A i kad bih se setila, opet se ne mogu setiti kad sam zadnji put nešto makar NORMALNO sanjala..
Uvek neki tripovi i boleštine.......
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by AnAna_mo »

Sanjam, sanjam... Samo mi to i preostaje...
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:Sanjam, sanjam... Samo mi to i preostaje...

A šta sanjaš?O Čemu? Kga?

To ti je naslov teme a ne 'Da li sanjate?'. :rolleyes:

Šta se tebi dešava Ann, kako si jbte posle svega toga ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Šta sanjate?O Čemu? Kga?

Post by winston85 »

Pa da PTG, posledice... Uvek neki 3povi, gluposti... i cesto kosmari... zato najbolje je onako; nit se budim niti spavam, plasim se... Ej da, kazu da je super kad se plasis, jer strah je prirodan osecaj, znaci, zdravi smo...xaxaxaxaxax :D
Aj PTG ozdravi pa da se vracamo..... :D xaxaxxaxaa
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply