Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Tužna »

...iva... wrote:Evo mislim kako bi ovo bila dobra tema da se svi malo pohvalimo svojim uspjesima!!!

Evo ja sam čista 2 god. i mjesec dana, niti jednog recidiva, ma ni blizu. Ponosna sam na sebe što sam tako jaka da i kad pomislim na "to" odmah mi se smuči :vom: .

Bravo ja... =D> =D> :-D
Ja sam od decembra 2004.
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by nowa »

I ja sam cista nesto vise od godinu i po.Nijednog recidiva,nista,nista...Ali citajuci ovde neke postove cini mi se da vecina nesto konzumira,mada ima dosta i izuzetaka i drago mi je zbog toga!!!! :finga:
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Tužna »

nowa wrote:I ja sam cista nesto vise od godinu i po.Nijednog recidiva,nista,nista...Ali citajuci ovde neke postove cini mi se da vecina nesto konzumira,mada ima dosta i izuzetaka i drago mi je zbog toga!!!! :finga:
A šta podrazumevaš pod to "nešto"?
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Dusan »

evo ja 3 godine i 9 meseci :) koje pivo s' vremena na vreme... ali tek posle dve godine
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Baba Naca »

:prayer:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Dusan »

joooj nemoj se klanjati bako. u periodu koji sam prolazio do pre dva meseca a trajao je isto toliko odprilike sam bio tik od toga da se izdrogiram, da me je neko pitao pre toga to bi meni bio potpuni apsurd! tako da sto se mene tice ovo je tek pocetak normalnog zivota


Veliki pozdrav
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Dusan »

ali sto bi rekao nas narod: ono sto te ne ubije samo te ojaca :)
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by nowa »

Tužna wrote:
nowa wrote:I ja sam cista nesto vise od godinu i po.Nijednog recidiva,nista,nista...Ali citajuci ovde neke postove cini mi se da vecina nesto konzumira,mada ima dosta i izuzetaka i drago mi je zbog toga!!!! :finga:
A šta podrazumevaš pod to "nešto"?

Hocu da kazem da su na nekim terapijama,alkoholu...itd...ali boze moj.I ja sam bila 5.god.na metadonskoj terapiji,pa sam se opet unistavala svim i svacim.Sve dok se nisam skinula i sa terapije nisam prestala sa svim.Valjda se u meni tada nesto prelomilo.Ustvari terapija mi je bila sigurica da necu imati krizu.Kad sam se skinula sa metadona,jednostavno me bilo strah da uzmem heroin jer necu imati cime da se skidam.
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Tužna »

nowa wrote:
Tužna wrote:
nowa wrote:I ja sam cista nesto vise od godinu i po.Nijednog recidiva,nista,nista...Ali citajuci ovde neke postove cini mi se da vecina nesto konzumira,mada ima dosta i izuzetaka i drago mi je zbog toga!!!! :finga:
A šta podrazumevaš pod to "nešto"?

Hocu da kazem da su na nekim terapijama,alkoholu...itd...ali boze moj.I ja sam bila 5.god.na metadonskoj terapiji,pa sam se opet unistavala svim i svacim.Sve dok se nisam skinula i sa terapije nisam prestala sa svim.Valjda se u meni tada nesto prelomilo.Ustvari terapija mi je bila sigurica da necu imati krizu.Kad sam se skinula sa metadona,jednostavno me bilo strah da uzmem heroin jer necu imati cime da se skidam.
Aha,ok,pa evo ja imam prepisan samo bensedin,jel u zadnjih godinu dana imam s vremena na vreme lupanje srca i teško dišem,tako da mi je i lekar opšte prakse i moj psihijatar rekao da je to na nervnoj bazi,tako da kada mi se to desi popijem samo bensedin.
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by nowa »

I meni se to desava,lupanje srca,znoje mi se dlanovi i sl.s vremena na vrijeme,ali nisam trazila nikakvu terapiju za to.Jednostavno ne zelim da pijem nikakve lijekove.Cekam da me samo prodje.Smatram da je to samo produzavanje agonije...da ovisimo o bilo kakvim lijekovima.Pokusavam da zivim neki normalan zivot,sto znaci da bih sedativ popila samo u najvecoj nuzdi,kad me ne bi nista moglo smiriti...
Mirna i spokojna........?????????????????????
Post Reply