Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Sagitarius »

Zona Sumraka wrote:hahhahah sta se ti javljas ba...
:D Moj je na otpadu,sada vozim nešto jeftinije(skuter 150cc)
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Zona Sumraka »

mislila sam na tvoj trenutni avatar...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by paramparcad »

he he he
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Sagitarius »

Zona Sumraka wrote:mislila sam na tvoj trenutni avatar...
he,he,he,da sam bar od malih nogu Playboy uhvatio :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zvrky »

Eto sanela ti odgovorila.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by nowa »

Ma samo da se pohvalim da od sutra pocinjem raditi.Za mene je to extra jer cu unijeti neke novosti u svoju sumornu svakodnevnicu.A valjda ce se nesto i zaraditi.Nije neki posao,ali od neceg se mora poceti,a ti sanela samo ostro :D .Svi mi volimo da nam se povladjuje,ali treba nekad i zagalamit.Suplja prica,ali gdje supljirati ako ne ovde?!

:rock: :rock: :rock: Dobro mi sto pocinjem radit.....
Pozzz za sve!!!!!!
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Modesty »

Super,baš mi je drago zbog tebe jer znam koliko to znači...nema veze kakav je posao...malim koracima se dolazi do velikih stvari...raduckaj to,dokazuj se i umeđuvremenu traži bolji posao.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zvrky »

Ajde pa posle da nam pricas kako se osecas i tako to :D Sta ti dobro a sta lose donosi taj posao :)
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by nowa »

Ne znam da li je ovo prava tema gdje mogu pisati kako mi je raditi,ali evo ukratko:za pocetak su mi utisci super!!! :rock:
Radim po cijeli dan i fakat se umorim,ali mi je zivo zezanje na poslu i citav dan prodje u smijehu,tako da i ne osjetim radno vrijeme koje je pravo dugo,ali mi je svaki drugi dan slobodan.I zarada je dobra i to mi ne pada tesko,jer mi je jos lakse potrositi.Lose je jedino to sto vise nemam toliko vremena za ovaj forum,ali bitno je da se osjecam dobro i umorno.
Pozzzzzzz za sve!!!!!!!Potrudicu se da se javim malo cesce i hvala na podrsci..........
Mirna i spokojna........?????????????????????
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by EON »

nowa wrote:Molim da mi neko kaze jedan podatak koji me najvise zanima,a to je; da li ima neko na ovom forumu da je bio na teskim drogama,a danas da je cist od svega i da se ukljucio u normalan svijet. :-D
Ja sam na ovom forumu i cista sam godinu i po. Nisam ovde bas redovna, bas zato sto imam puno obaveza, ali sam redovna na svojoj grupnoj terapiji. Radim dva posla, imam decka kojeg volim, imam novca i potpuno sam samostalna. Druzim se sa puno str8 ljudi, i SILNO SE ZABAVLJAM!
Ps.: Kad kazem str8, mislim bez alkohola, tableta, ganje, ne daj Boze dopa, ili bilo cega drugog sto moze da pomuti svest. Za ovih godinu i po nisam ni antibiotik popila.
Post Reply