Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by pepeljuga84 »

Ja sam str8 tačno od 5 maja 2008-mislim da je to tačan datum-par dana manje više nećete mi zameriti....
I još nešto-iskreno se nadam da ću ovaj put i ostati str8. :supz:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zemoon »

Pa ljudi ja sam za vas mala bebica!!!
Prestao sam sa igricama ili str8 sam od 20.06.08 :rolleyes: Lecim se u extra ustanovi,VRLO SAM RESIO DA NEMA VISE NAZAD,pomoc koju dobijam je i vise nego sto treba I UZ MALU POMOC MOJIH PRIJATELJA MENI CE SE MOJA ISPUNITI ZELJA ! ! !
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by saša-ex »

Guraj munze!
I nema veze sto nisi dugo strejt, bitno je da si krenuo...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Modesty »

ja na ovom forumu imam nik od 2004 i Sanela me zna od ted,nik se bio Roxy,nisam pisala jer sam bila tek izašla iz komune i sva ova priča o drogama mi se nije svidjela i nije me privlačila...djelovalo mi je tada neozbiljno jer sam ja valjda bila preozbilja i još prekrutih shvatanja.....bila sam čista 5 ipo g........zašto ovo pišem,zato što sada vjerujem da nije bitno koliko si vremenski čist nego koliko je kvalitetna nečija apstinencija,koliko je neko od srca,dubinski raskrstio sa sobom i koliko se dobro osječa u koži jednog apstinenta.
ja sada kao što znate nisam dugo čista ali je zato moja apstinencija daleko kvalitetnija kao i sam način mog razmišljanja i života.
User avatar
zemoon
Posts: 12
Joined: Tue Jul 08, 2008 2:16 am
Location: zemoon

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zemoon »

HVALA EX!!!
Znas da je svaka podrsak sad dobro dosla...
Nisam ovde da bi hranio svoju dusu lazima i pricao nesto sto bi vi hteli da cujete!!!
1-2 dan krize (NISTA NIJE SLUCAJNO) kad mi je bilo najteze naleteo sam na prijatelja na msn_u koji mi je samo rekao I PUT O HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM i negde duboko to urezao!!! Vrlo sam odlucan u apstinenciji i daljem lecenju jer sam sakapirao da sam stvarno bolestan i da treba puno da radim na sebi i ispravim mnogo 'krivih drina'!

MNOGO SAM IZGUBIO I KAPIRAM DA SAM TUP KAO KASIKA,ALI OPET MISLIM DA SE DONEKLE KAPIRAMO I BAREM OVIM PUTEM MOZEM JEDNI DRUGIMA DA POMOGNEMO :!:
Mozda ce mi biti lakse ako te neke stvari podelim sa normalnim ljudima i izbacim to iz sebe,JER DA SAM MOGAO SAM VEC BI NESTO SIGURNO URADIO SA SVOJIM ZIVOTOM...
Pored moje velike volje za necim novim,realnim,mozda tezim SVI LJUDI DOBRE VOLJE SU TU DA STAVE PRAVU STVAR NA PRAVO MESTO!!! HVALA VAM PUNO!!!

VELIKI ZDRAVPO!!!
I PUT OD HILJADU MILJA ZAPOCINJE SE JEDNIM KORAKOM
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by EON »

MUNZE LJUBI TE SESTRA NAJVISE NA SVETU!!!
PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sunrise »

pitanje je koliko smo strejt?
malo ko od nas je tu strejt,makar kako ja to poimam.ali tu spada npr. Sale, Boban, Zvrky, ko jos? hmmm
nemam pojma, ne pada mi jos netko drugi na pamet
mi, svi drugi smo jos na terapiji, sub-u,met-u ili blokatorima a meni iako sam u toj kategoriji bas i nije strejt ali smo na pravom putu
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Sagitarius »

sunrise wrote:pitanje je koliko smo strejt?
malo ko od nas je tu strejt,makar kako ja to poimam.ali tu spada npr. Sale, Boban, Zvrky, ko jos? hmmm
nemam pojma, ne pada mi jos netko drugi na pamet
mi, svi drugi smo jos na terapiji, sub-u,met-u ili blokatorima a meni iako sam u toj kategoriji bas i nije strejt ali smo na pravom putu
istina
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Zona Sumraka »

jbga zavisi sta podrazumijevash pod strejt...od zadnjeg recidiva proslo je skoro 4 godine...nisam nikakvoj terapiji, ali pijem povremeno...mada ne uzivam pretjerano u tome...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by saša-ex »

Strejt si 4 godine.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply