Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

Svaka cast dete! :*
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Lujka »

11 mjeseci i 11 dana 8)
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

Lujka wrote:11 mjeseci i 11 dana 8)
A bez trave?
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Koliko dugo smo str8

Post by poison »

dete svemira wrote:juce, 28.12.2013 bilo 7 godina od heroina,4 godine od alkohola.
I...dobro sam i dobra sam. :) bar verujem u to :)
svaka ti cast ti si zena zmaj
nego me buni malo ta rec RECIDIV,sta je to tacno?!!Ja sam sve ubedjen da je to neka vrsta ROVCA
ili akokrenes posle suvoce ,da se opet necim shurish? :!: :?: :|
Ja sam na bupu nekoliko meseci unazad,hors sam probao pre god i po,smrnuo kvockicu,reko bio sam suv,pre toga dosta dosta,nego mene kad opali neka vrsta depresije,tezine,ja krecem da zavrsim nesto sto ce da me odsljaka i odagna muku,taj kvoter sam osetio po sata,kao da sam zabo 3 brazilca,i uopste mi nije vazno,sta je,nikad ne pucam direktno na nesto,vec imam problem sa politoksikomanijom,jer u obzir dolazi,par CC meta,hors~~lutka,trodoni4-5,bup,suboxon.....povremeno zavarim po koji dzoks dobre dzidze i pojaca mi sub dosta,toliko da pocnem da kljucam,i onda mi neprijatno..no moja borba tek predstoji,uvek sam pobedjivao
opasne protivnike,Sampione od gudri,i sad ne mogu da dobijem underdog-a Bup-a,ali polako i njemu cu polupam*i*ku :twisted: Covece kad pogledam svoj post zacudim se,koja konfuzija,gde ja idem.CCCcccccccccc
OLALA :rolleyes:
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Koliko dugo smo str8

Post by poison »

sanela wrote:
Lujka wrote:11 mjeseci i 11 dana 8)
A bez trave?
E sad nemoj biti takva,travka pobrljavka,kazu ljudi NIJE gudra vec je LEK :cry: ,pa rondos,nemoj piti bensedin
to je hemija,ovo raste iz zemlje,covece to je priroda,koliko sam puta to cuo,od nekih heavyweight hard hitting
ganjoman-a,nacin na koji pravdaju smece,ali prica sa travom kao uvodom u dalje,kod mene ne pije vodu,svaka osoba je potencijalni zavisnik,dok ne proba,to sam video uzivo na pokojnom drugaru Gilu,kad sam ga video u prici dop bas sam se zacudio,i tako proslo je godina,pokusao da se ubije,izguta kutiju nozinana,formidala,eftila,sve sto je imao,na VMA isperu ga pita ga dok,jel ti srce od betona :shock: ,i tako moj drugar Gile se skine pocne da radi sve bude okej ,do jednog hebenog dana,kad ga na biciklu pocisti neka stoka kolima i pobegne,umesto da ga prebaci u bolnicu da ga spasu...koji apsurd,pobedi covek hors,pocne mu neka sreca zelja,i majmun za volanom
Image
Image






dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Koliko dugo smo str8

Post by dete svemira »

Ja sam pod totalnom apstinencijom.Pijem jedino lek za menstruaciju-inace..glavobolje-sve bolove trpim,i prezivljavam na suvo.Jedino cigarete upraznjavam tj trosim.
Ja bi postala zavisnik od bombona ako se otvaraju kako lek.Onaj novi orbit ili koje su vec zvake koje puckaju-ne koristim-kontam da bi ih puckala iz meraka...tako da...nema NISTA sto moze da se kuva na kasiku,pucka na foliji ili STA GOD!Nema kolaca sa rumom..na to mi se povraca...jbg...totalna apstinencija :D :D :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: Koliko dugo smo str8

Post by vladan »

zelim vam i dalje tvrdu volju za zivotom,ali molim opreznost,takozvane sinapse koje svi imamo u mozgu kao izrasline od uzimanja narkotika su pod stalnom upalom.ZATO OPREZNO I SVAKA CAST ZVRKU NA 3 G
Post Reply