Koliko dugo smo str8

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Deno
Posts: 115
Joined: Sat Sep 06, 2008 4:07 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Deno »

Jedno 4 godine. Vrlo mlad poceo konzumirat i kako znate nikad dosta. Sega mi je pravo da se covjek pocne sjecat svega, svakog jebenog dana, svega moguceg.. Dok je do nedavno hodao ko kokos bez glave. automatic for the people.
I onda kad se ocisti coek tek onda pocinje borba. Do jucer bilo just dont give a fuck a sad se treba suocit sa problemima i obavezama ako ih ima.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by Jelena »

hm.... oko 5 godina..
zanimljivo kako se ne sjecam prije koliko je to tocno vremena bilo, ali mi je taj zadnji put ostao urezan u pamcenje do takvih detalja da tocno znam sto sam imala obuceno i sto su imali svi oko mene.
u biti., kada se desilo nisam bila sigurna da je to zadnji put, ali svakako je napokon bilo moje dno :) eto, ma moze se moze se..

kako ono racunaju koliko je vremena potrebno da pocnes zivjeti normalno nakon sto si bio navucen? dali se racuna toliko vremena koliko si bio navucen ili duplo ? ako je slucaj prvi, onda imam jos jedno 3 godine i na sigurnom sam ..
a da se sjetim, .. ma kako da ne.. sjetim se..
samo sto bi sada da se nadjem u istoj prostoriji sa dopom vjerojatno pocela rigati od nervoze i pobjegla u suzama glavom bez obzira. hm, da.. mozda ipak nisam jos na cisto sama sa sobom, ali sto se dopa tice vjerojatno nikada ni necu biti..

toliko :) a sada na posao...
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Koliko dugo smo str8

Post by klara60 »

Nekada sam brojala dane, jedan po jedan, onda sam htjela na silu sastavljati mjesece, želeći da se što više odmaknemo (moja kćerka i ja) od tog ružnog perioda...Sada su se navršile dvije godine i ona se nije ni sjetila toga-dobar znak! Njoj je taj period daleko iza nje i hvala Bogu što je tako. Ja koja sam je svim snagama i svim mogućim i nemogućim načinima izvlačila iz svega toga, ovaj jubilej doživljam kao pobjedu i nije mi žao ni jedne moje žrtve u toj borbi.
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by lizard »

4,5 godine,
k'o prosjek u školi :D
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Koliko dugo smo str8

Post by dee_87 »

Al dobar prosjek :) svaka cast... pozz
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zvrky »

7 godinica :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sanela »

zvrky wrote:7 godinica :D
Mašala :)
Samo naprijed, draga. A kad se sjetim tvog pisanja na početku... svaka čast.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Koliko dugo smo str8

Post by zvrky »

Nekako nemam osecaj da je toliko vremena proslo... :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Koliko dugo smo str8

Post by sunrise »

ni ja ali se sjecam i ja tvog pisanja
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Koliko dugo smo str8

Post by winston85 »

12.08.2008. poceo da se skidam, tu i tamo iz pocetka je bilo recidava, ali duze vreme sam cist ali samo od dopa... Alkohol je preuzeo primat, zamenio zlo...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply