molim pomoc

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

the b
Posts: 15
Joined: Tue Apr 19, 2005 1:16 pm
Location: sarajevo

molim pomoc

Post by the b »

eh evako ja bih da iskoristim ovaj forum da postavim jedno ptanje i molila bih da mi neko odgovori.konzumiram heroin ,na nos(smrcem) vec izvjestan period sa povremenim prekidima i imam ozbiljnu namjeru da prestanem jednom zauvijek al posto sam i zaposlena potrebno mi je 10 dana odmora na poslu sto cu uskoro i dobiti.al trenutno imam jedan problem.vec 5 dana patim od zubobolje izgleda da je u pitanju upala zuba koji je pod plombom .zanim me da li smijem,ako sam pod dejstvom heroina,primiti lokalnu anesteziju kod zubara i popraviti zub.i koje bi posljedice mogle biti.i da li smijem piti antibiotike i koje su posljedice.trebam brz i pouzdan odgovor,molim nekoga da mi pomogne.hvala
User avatar
SWE
Posts: 35
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:50 pm
Location: Svedska

Post by SWE »

Kazes da si prije pravila povremene Prekide. Zasto ne nepravis i sada?
Vozdra
the b
Posts: 15
Joined: Tue Apr 19, 2005 1:16 pm
Location: sarajevo

Post by the b »

zato sto mi za prekid,ako ista znas treba najmanje 7 dana ,a trenutno rtadim i cekam odmor sa posla koji cu dobiti tek za 1 mjesec.i bolim ako iko zna da mi odgovori na pitanje a ostali ,koji si nemogu ni predstaviti situaciju u kojoj se nalazim zamolila bih ih da se suzdrze od suvisnih komentara.hvala
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Naravno da mozes primiti lokalnu anesteziju pod dejstvom heroina,isto tako mozes uzimati antibiotike i neces imati nikakve kontra-indikacije zbog dopa jer je i on sam u neku ruku anestetik.Predlazem ti takodje posto vidim da si voljna prekinuti i da nisi toliko duboko zagazila da potrazis kod svog lekara recept za xalol ili zaxsan koje ce ti prepisati bez poteskoca ako ga iole upoznas sa problemom tj.mozes mu reci da si samo u pocetnoj fazi i da zelis po svaku cenu prekinuti a da te muci nesanica cemu ovi medikamenti i sluze.Dakle uzimanjem xalola imaces normalan san bet poteskoca i jebene insimnije i dobrim delom ce ti odagnati psihu od eventualnog recidiva.Neznam zasto ama bas niko ne spominje te lekove ovde na forumu,meni licno su bili oed velike koristi i psiholog mi ih je toplo preporucio.Doduse on mi je prepisao da pijem tri dnevno,ujutru,popodne i pred spavanje ili po potrebi stim sto ih ja izbegavam ujutru i popodne da bi ih cedpio uvece i veruj mi da ni sam nisam svestan kada sam zaspao.Doktor tvrdi za njih da nisu navlaka i kaze da ih u vecini slucajeva slicnih mome-nasem prepisuje jer bar meni a i vecini u krizi san nikako ne dolazi na oci i sama nesanica nas zivcira i budi prljave misli.Probaj,neces se pokajati garantovano.Pomenute lekove imas u svakoj apoteci bar u Srbiji i vrlo su jeftini,kutija od 30komada po 0,5mg isnosi oko 100-150 dinara.Toliko od mene,sa srecom i javi se kako tece cela seansa,cao.
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
SWE
Posts: 35
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:50 pm
Location: Svedska

Post by SWE »

Sretno ti za to s ozbiljnom namjerom da prekines.
lea
Posts: 2
Joined: Sun Apr 17, 2005 6:04 pm
Location: slovenija

Post by lea »

naravno da ti anestezija neće smetati

moj savjet ti je takođe da prekineš dok možeš jer ćeš veoma brzo postati svjesna u kakvo si se sranje uvalila...

pozdrav
lea
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

E, i ja moram da idem kod zubara. S' tim sto sam ja vec opako navucen, pa moram da se odvalim od dopa (pa plus anestezija) i tek onda mogu da popravljam zube.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Mark_Renton wrote:E, i ja moram da idem kod zubara. S' tim sto sam ja vec opako navucen, pa moram da se odvalim od dopa (pa plus anestezija) i tek onda mogu da popravljam zube.

i koja je poenta,shta si hteo da kazesh?

evo predlog sa moderatore-otvorite posebnu sekciju za one koji su josh na dopu i ne planiraju da se skinu,neka pishu koja je shema bolja i nek' se hvale kako su sinoc radili dobar dop-ja ne verujem da nama koji smo se (skorije) skinuli bash prija da citamo takve gluposti(meni barem ne).

@the b bolje prestani dok josh mozesh(bez nekih vecih problema)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Oxo,

Slažem se s tobom u potpunosti. Za one koji hoće da pričaju o šemama i o tome šta je bolje za šta, postoji forum HARM REDUCTION i svi njihovi komentari će biti ili premješteni tamo ili obrisani ako nemaju veze s temom.

Pozdrav,

Sanela
the b
Posts: 15
Joined: Tue Apr 19, 2005 1:16 pm
Location: sarajevo

Post by the b »

play hvala na odgovoru i na savjetu.vec sam na antibioticima jer moram prvo da se rijesim upale jer je zahvatila i krajnike pa cu da se nakon toga rjesavam zuba.a za ovaj vikend namjeravam da pocnem sa seansom,nadam se da ce biti uspjesno.
Locked